2733
2734
عنوان

کسی بوده با خوردن قرص متفورمین باردارشده.......................

| مشاهده متن کامل بحث + 450645 بازدید | 1780 پست
خوشحال شدم جواب دادی عزیزم...................ایشا ا..........
علایم بالا بودن انسولینت چی بود؟
تخمدانات پلی کیستیکه؟
باعث دوقلوزایی میشه؟
رنگین کمان سهم کسانی است که تاآخر زیر باران بمانند!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام منم هیچ علامتی از پلی کیستیک رو ندارم ولی 2 ماهه که تو سونوی واژینال تخمک گذاری نداشتم واسه همین دکتر بهم متفورمین خارجی که اسمش گلوکوفاژهست رو بهم داده تازه 2 هفته است که میخورم میخام باردار بشم سولماز جون شما چند وقت بود که متفورمین خوردی؟این دارو چند وقته جواب میده؟مشکل شما چی بوده که دکتر این دارو رو به شما داد؟سونوی واژینال انجام داده بودی؟
2728
سلام
نی نی گل جونم منو ببخش دیروز کاری داشتم زود رفتم
بزار برات کامل تعریف کنم
من پارسال فروردین بعد از 3 ماه حامله شدم ولی متاسفانه خارج از رحم بود
عمل لاپروسکوپی کردم بعد از 6 ماه هم عکس رنگی گرفتم و همه چیز خیلی خوب
بجز روحیم که داغون بود
قبل از اون هم من پریودام کاملا مرتب بود ولی اون آخریا یکم 2 روز 3 روز جابجا می شد
ولی از بعد از عملم 1 هفته به پریود لک می دیدم
هر ماه هم که اقدام می کردم نتیجه نمی داد
توی آزمایشای هورمونیم ، هورمون انسولینم 2 ساعت بعد از ناشتا بالا بود ولی قندم درست بود
و چون سونو هم کردم مشکلی از نظر پلی کیستیک نبود
دکتر گفت این مشکلت برا انسولین است و این قرص را داد از روزی که شروع کردم 2 ماه لک بینیم درست شده این ماهم با کمک کیت تخمک گذاری اقدام کردم ببینم چی میشه
اگه چیزی رو از قلم انداختم بپرس
ان شا ا.. آرزوهای همه برآورده شه مال منم توش
سلام عزیزم؛ منم روزی یه دونه متفورمین میخورم؛ دکترم تشخیص داده پلی کیستیک خفیف هستم؛ الان 6ماهه دارم مصرف میکنم؛ قبلا پریهام نامنظم بود؛ روزای خونریزیم بین 7 تا 11 روز طول میکشید و دوره هام بین 29 تا 39 روز متفاوت بود، یعنی هر ماه یه مدلی بودم؛ اما تو این 6 ماهی که دارم متفورمین میخورم پریهام با قبلا یه فرقی کرده؛ اونم اینه که روزایی که خونریزی میکنم شده 6 روز؛ نه کمتر نه بیشتر؛ رأس روز 6 خونریزیم تموم میشه؛ اما طول دوره هام همچنان نا مرتبه؛ این 6 ماه دوره هام اینجوری بودن: 24؛25؛24؛21؛27؛42؛ البته اینم بگم که روزی یه دونه ویتامین ای 100 هم میخورم به اضافه فولیک اسید؛ با این اوصاف 6 ماهه که تو اقدامم و هنوز باردار نشدم؛ این ماه کلومفین بهم داده مصرف کردم تا ببینم خدا چی میخواد؛ ببخشید طولانی شد؛ ان شا الله شمام به آرزوت برسی؛بوس
خدایا عاشقتم...
هلی والیزابت عزیزم ممنون که جواب دادین.................بوس
ایشا.......هرسه مون نتیجه میگیریم
میخواستم بدونم باعث چند قلو زایی میشه یانه؟
متفورمین چه تاثیری روی تخمدانها میزاره که باعث بارداری میشه؟
رنگین کمان سهم کسانی است که تاآخر زیر باران بمانند!
2738
نی نی گل جون دکتر من هم گفت 2 هفته اول نصف"""""" 2هفته بعد 2 تا نصف یعنی 1دونه ولی یه نصف با صبحونه یه نصف با نهار """""""2 هفته بعد 3 تا نصف یعنی 1.5 قرص نصف با صبحونه نصف با نهار نصف با شام """"""" 2هفته بعد 1دونه کامل با صبحانه نصف با نهار نصف با شام""""""" 2 هفته بعد 1دونه با صبحونه 1دونه با نهار نصف با شام"""""" 2هفته بعد هر سه وعده 1 دونه یعنی 3 تا قرص """""""""""""""""""""""""""""""" یعنی هر 2 هفته یه نصف به قرصم باید اضافه کنم . این قرص برا تخمک گذاریه که بتونی باردار بشی عزیز دلم.
2706