2733
2739
عنوان

کسی بوده که سونوی هفته 5 بگه قلب جنین تشکیل نشده ولی بعدا تشکیل بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 383074 بازدید | 280 پست
سلام بچه ها من امروز خیلی خوشحالم. آخه هفته 5 که رفتم سونو نی نی نبود خیلی نگران بودم میترسیدم پوچ باشه ولی بنا به نظر دکترم امروز که هفته 8 بودم رفتم سونو خدارو شکر قلب نی نیم مثل ساعت تیک تاک میکرد گریم گرفته بود.خیلی خوشحال شدم خدایا ازت ممنونم که همه چیز روبراهه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الهی هستی برات خوشحالم
خودمم خیلی سعی میکنم بگم خدایا راضیم به رضای تو ولی خب ته دلم نی نی رو میخوام. هر چند سفت و سخت داشتم جلوگیری میکردمو شد ولی الان دوسش دارم
ممنونم از دعای خوبت. ایشالله یه نی نی شاد و سالم بیاد تو بغلت :*
2728
منم امروز رفتم سونوی واژینال رو حساب تاریخ پری امروز پنچ هفته و پنج روزم بود ساک بارداری و جنین دیده شد، ولی ضربان قلب دیده نشد من سه بار سقط داشتم الانم کلی قرص و آمپول مصرف میکنم.خدا کنه اینبار نی نی بمونه.دکتر گفت دوهفته دیگه بیا سونو مجدد بنظرتون عادیه که جنین تشکیل شده ولی ضربان قلبش دیده نمیشه؟ کسی اینجوری بوده؟ خواهش میکنم اگه بگین من دارم دق میکنم :'((((
ببین عزیزم من سه تا سقط داشتم همش به خاطر تشکیل نشدن قلب بود , هفته دبگه زایمان دارم این اخری هفته ششم قلب نداشت منتظر لکه بینی و شروع سقط بودم گفت برو یک هفته دیگه بیا شاید قلبش تشکیل شده باشه هفت روز بعد قلب نازنین بچم تشکیل شده بود قربون قلبش برم
پسرم تنها دلیل زنده بودنم
2738
سلام نیکا جون من تو هفته 6 رفتم هنوز جنین قلب نداشت جواب سونو رو بردم بیش یه دکتر بهم گفت جنین قلب نداره مرده ولی سونو بهم گفت برو 2هفته دیگه بیا شاید اون موقع تشکیل بشه
سلام منم امروز رفتم سونوی واژینال گفت ساک دیده میشه ولی قلب تشکیل نشده.کلی استرس گرفتم دکترم برا دوهفته دیگه برام سونونوشت و گفت شایدجنین از بین رفته باشه شایدم نه توروخدا برامنم دعاکنیدو راهنمایی
سلام نگران نباش دفعه بعد یه جای دیگه سونو برو من هفته 6 تموم شده بود رفتم بیمارستان صارم سونو گفت قلب تشکیل نشده. یه روز تمام گریه کردم. فرداش رفتم سونوگرافی جشنواره تو تهرانپارس صدای قلب کوچولوم رو شنیدم. دکتر صارم اصلا حوصله نداشت وقت بگذاره. الان قلب کوچولوم هنوز میزنه
سلام دوستای عزیز من دیروز رفتم سونو و خداروشکررر قلبشو دیدم.تو این دو هفته خیلی غصه خوردم و گریه کردم ولی دیروز خدا دلمو شاد کرد.من بخاطر سه بار سقطم اینهمه استرس داشتم.از وقتی تستم مثبت شد دارم روزی دوتا آمپول هپارین میزنم تو شکمم، کلی هم کبود شده ولی وقتی قلبشو رو مانیتور دیدم همه غصه هامو فراموش کردم.تازه همون اول که تستم مثبت شد رفتم سرم ivig زدم که هم خیلی گرون بود هم خیلی تو بیمارستان اذیت شدم.واسه همین میترسیدم اینهمه زحمت و بدبختی بی نتیجه باشه... خداااایا شکرررررت بچه ها نگران نباشین.بقول ساسارا جون هم دقت دستگاههای سونو فرق میکنه هم اینکه واقعا تا هفته هشت و نه زمان هست واسه تشکیل قلب.ولی عجله نکنین و تند تند نرین سونو.حداقل ده روز صبر کنین تا جنین رشد کنه و ایشالله قلبش تشکیل بشه. واسه منم دعا کنین بتونم فسقلیمو با اینهمه قرص و آمپول نگهدارم. فقط به خدای مهربون توکل کنین
BIBI جان منم پنج هفته و پنج روزم بود یعنی تو هفته ششم بود که سونوی واژینال قلبشو نشون نداد.تازه من رفته بودم مرکز باروری و ناباروری که کلی هم دستگاههاشون مجهز و حرفه ایه. دکتر سونو گفت قلب نداره؟ خب خیلی ناشی بوده که فوری اینو گفته چون دکترا میدونن هنوز زمان هست. دکتر من اونموقع گفت: قلبش هنوز تشکیل نشده ایشالله دو هفته دیگه بیا تا ببیمیمش.وقتی هم ازش پرسیدم: طبیعیه که الان دیده نشه؟ گفت: بله حدودا نیمی از موارد توی هفته شش قلب دیده نمیشه و دو هفته بعد که میان دیده میشه. ولی خب من با سه بار سقط دیگه مارگزیده بودم و همش منفی فکر میکردم. عزیزم حتما دوهفته دیگه بیا خبر خوششو بهمون بده.
سلام به همه بچه ها منم الان ٧هفته و ٢ روزمه راستش امیدم خیلی کم شده چون ٤ روز پیش که رفتم سونو قلب بچه رو که ندید هیچ تعدادی فیبروم زیر ١ سانت هم دید که تو رحمم داشتم نمیدونم چیکار کنم، اما دکترم فقط گفته ١ هفته صبرکن اگر سقط نشد وارد عمل میشیم! همین و من نمیدونم با وجود فیبروم زیاد تو این شرایط چه کنم؟؟
Dont ignore hidden desire آرزوهای پنهانت را ندیده نگیر
2706