2737
2734
عنوان

کسی بوده که سونوی هفته 5 بگه قلب جنین تشکیل نشده ولی بعدا تشکیل بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 383072 بازدید | 280 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
هفته 5 خیلی زوده.معمولا تو هفته های 7-8 دیده میشه
یا نُورُ یا بُرهَانُ یا مُبینُ یا مُنیرُ یا رَبِّ اِکفِنِی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ اَسئَلُکَ النَّجاة یَومَ ینفخ فِی الصُّورِ
سلام هفته 5 زوده عجله نکن قلبش داره تشکیل میشه انشالله هفته 8 برو بهت استرس وارد نشه دیگه هم قلبشو هم کیسه زرده شو میبینید
بعضی وقت ها دوست دارم وقتی بغضم میگیره.... خدا بیاد و اشکهامو پاک کنه.... دستمو بگیره و بگه....: ادمها اذیتت میکنن...؟؟!! بیا بریم پیش خودم....
2738
آخه هفته پنج کدوم جنین یا قلبی دیده میشه. از هفته 7 تازه دیده میشه.... بچه ها من دیدم اکثر آی وی افی ها رو دکتر سریع هفته 5 می فرسته سونو ....نمیدونم چرا به این بیچاره ها اینقدر استرس وارد می کنن دکترا. خوب بابا جون مثلا دکترین خودتون میدونین که قلب کی دیده میشه....کم زجر کشیدن اینایی که آی وی اف کردن؟؟؟؟؟ یه ذره وجدان هم خوبه به خدا..
خدایا خودت نگهدار دخترم و زندگیمون باش
سلام مامانای گلم. خواهش میکنم زودتر از هفته هفت نرید سونو. من هفته 5 رفتم و گفتم درد دارم. فرستادنم سونو. گفتن خارج از رحم بارداری! دو تا آمپول زدم مثلا فولیکول رو از بین ببره. هی رفتم تیتر بتا دادم بعد 8 روز هی رفت بالا. دکتر گفت باید بیای بستری شی. ترسیدم رفتم یه دکتر دیگه تو مرکز ناباروری اصفهان. اول که دکتر حسابی دعوام کرد و گفت چرا عله کردی! بد هم سونو واژینال گرفت گفت. فولیکول تخمک و اشتباه خارج رحم تشخیص دادن. بچه سر جاش تو رحم سلامته! چرا رفتی امپول زدی. حالا به خاطر امپولا که باعث عقب افتادگی می شه باید سقطش کنی؟! بچه دسته گلم. سقطش کردم. تورو خدا عجله نکنید. بهترین هفته برای سونو اخر هفته 8 ته.
الله لا اله الا هو الحی القیوم لا تأخذه سنه و لا نوم.
من چون دو ماه پریود نشده بودم تاریخ بارداری نداشتم. تو سونو اول گفتن ساک ۶ هفته ای هست قلبی توش نیست! تو سونو بعد گفتن ساک ۷ هفته ست ولی ضربان جنین ۸۸ تا در دقیقه ست :(
حالا منتظرم هفته ۹ برم سونو دوباره خداکنه نی نیم تونسته باشه مقاومت کنه و بمونه
2706