2737
2734
عنوان

کسی بوده که سونوی هفته 5 بگه قلب جنین تشکیل نشده ولی بعدا تشکیل بشه

| مشاهده متن کامل بحث + 383072 بازدید | 280 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم هفته 5 رفتم فقط ساک خالی نوشته بود بدون اینترنال اکو نمیدونم چی ... تازه یه لخته خون هم تو تخمدانم بود که گفت احتمالا بارداری دوقو داری و یکی خارج رحمیه به سکته رسیدم قلبی در کار نبود هفته 6 رفتم یه هو گفت سن بارداری 7 هفته جنین زنده در کاویته رحم مشاهده شدددددددددددد یعنی تو یه هفته یه هو 14 روز اختلاف افتاد بعدم گفت ضایعه در اندسکها (تخمدان ) دیده نشد... از بس رفتم سونو دیگه مخم هنگ کرده من قبل بارداری دو سال هر ماه سونو بودم دروغ نباشه نهایت یه ماه در میون
...................گرنگهدارمن آنست که من می دانم ********* شیشه را دربغل سنگ نگه می دارد .....................
2731
سلام بچه ها من فردا سونوی تشکیل قلب دارم خیلی استرس دارم تو هفته 6 رفتم ساک و زرده تشکیل شده بود اما قلبی نبود بعد دکتر گفت ی هماتوم 5 در 9 میل داری و بهم شیاف داد الان کلی استرس دارم تورو خدا کمکم کنین الان تو هفته 8 هستم یعنی قلب جنینم تشکیل شده؟؟
سلام. من دیروز رفتم سونو بعد گفت 5 هفته و5 روزمه اما جنین و ندید فقط ساکش تشکیل شده بود حتی زرده هم تشکیل نشده بود گفت دو هفته دیگه بیا سونو مجدد خیلی استرس دارم و نگرانم مگه جنین 4 هفته تشکیل نمیشه؟ دوستان اگه میشه راهنماییم کنین خیلی استرس دارم....
سلام. من شنبه 9 ام رفتم سونو واژینال، فقط ساک بود، نه جنین و نه قلب، و طبق سونو هفته پنح و یک روز بودم. سه شنبه رفتم دکتر گفترالان همینجا سونو بده، باید نشون بده، ولی وقتی دید اون هم گفت فقط ساک رو دیده، ولی برخورد دکترم خوب نبود، تو صورتم گفت شاید زود باشه ولی کلا خوشم نیومد و به احتمال هفتاد درصد شکل نمی گیره ولی برو دوهفته دیگه سونو کن، شاید رشد جنین تو فرق کنه دعام کنید. من خیلی بهش دل بسته بودم. تا دو هفته دیگه
2738
سلام. من شنبه 9 ام رفتم سونو واژینال، فقط ساک بود، نه جنین و نه قلب، و طبق سونو هفته پنح و یک روز بودم. سه شنبه رفتم دکتر گفترالان همینجا سونو بده، باید نشون بده، ولی وقتی دید اون هم گفت فقط ساک رو دیده، ولی برخورد دکترم خوب نبود، تو صورتم گفت شاید زود باشه ولی کلا خوشم نیومد و به احتمال هفتاد درصد شکل نمی گیره ولی برو دوهفته دیگه سونو کن، شاید رشد جنین تو فرق کنه دعام کنید. من خیلی بهش دل بسته بودم. تا دو هفته دیگه
سلام
با دل مهربونتون برای سلامتی نی نی هستی..باران..نفس.سپید.ترانه والی مامان کوروش.پریسا.ونوس.وترنج ونگار جون.ریحانه.صلوات بفرستید...برای حاجت ماری63.فاطمه بانو.نسترن.یاس.هستیا.مامان.پویان.سارینا.ماندانا.میم.غزال.سمیرا.سنا.ella.ویدا.میشا.باران.پریسا2.زری.مامان اینده.مونس.شراره..سنا.لیلی.مهسا.یاسمین..مامان اینده.ملیسا.الیزه.نی نی وبقیه حاجتمندان هم صلوات بفرستید...یا حضرت علی اصغر
سلام..........من هفته هشتم هستم و تو سونوی واژینال صدای قلب جنین رو نشون نداد.............. خیلی نگرانم........از طرفی قبلا لکه بینی داشتم و دکتر امپول و شیاف داد بهتر شدم.........الانم ترشحات قهوه ای کم رنگ دارم روزی یکی دو مرتبه............ ار اوایل حاملگی هم کمر درد شدید دارم............ توروخدا اطلاعاتی دارین بگین....
2706