2737
2734
من من چند سال پیش یه نگاه کوچولو به فضای داخلی مهد کردم صبح زود بود و تقریباً کسی نیومده بود در مقایسه با دو

تا مهدی که بچه هامو گذاشتم به نظرم خیلی بهتر میومد مخصوصاً که تمرکزشون روی آموزش بچه های بالای
سه
ساله و اصلا نوزاد نداره
ساره جون می دونم بالای سه سال قبول می کنه...منم تعریفشو شنیدم...از نظر اموزشی خوبه...ولی از سایر جهات هم می خوام بدونم...چون من مجبورم تا ساعت 4 بزارمش و مهدش ناهار نداره...خودم باید براش بزارم...

می خوام بدونم برای نگهداری بچه بصورت تمام وقت هم جای خوبیه...

شما کوچولوتو کجا می زاری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
فرناز جون سلام
خوخوب هستی . یکی از همکارای من 4 سال بچه اش مهد البرز می رفت و خیلی راضی بود . از مدیرش فوق العاده تعریف می کرد . به نظر می رسد روش کارشون اصولی هست و مدیرش خیلی دلسوزه . اگه می خوای می تونم شماره شو بهت بدم که بیشتر باهاش صحبت کنی
دوستان عزیز کمک و نظر فوری می خوام پلیز لطفا پیش دبستانی کدومو تایید می کنین ؟ باغ توپولوها - معراج - البرز - مرکز پیش دبستانی دارا و سارا - پیش دبستانی هستی تو توحید ؟؟؟ کدوم ؟؟؟
سلام.پسر من یکی ی دونه میره و اصلا راضی نیستم.قراره برم و البرز، معراج و باغ توپولوها رو ببینم،لطفا اگر کسی نظری داره بیاد بنویسه
کیان جونم نگاه تو بهانه ی من برای زندگیست
2706