2737
2734
سلام دوستان عزیز
من در هفته نهم بارداری قرار دارم به مدت 3 روزه که حالت تهوع و دل آشوبه ام کاملا از بین رفته و سینه هام که قبلا سنگین و حساس بود کاملا شل شده.....
هیچ حالتی از بارداری در خودم حس نمی کنم
ممکنه نشون دهنده ی این باشه که هورمون HCG خونم داره کم میشه و قلب بچه از کار افتاده باشه......
در ضمن اصلا لکه بینی نداشته و ندارم
این سقط فراموش شده که میگن چیه؟ چند روز طول میکشه تا به لکه بینی برسه ؟
شماها تا کی سینه هاتون سنگین و حساس می موند؟
ترو خدا کمکم کنید دارم دق می کنم تا فردا که برم دکتر از استرس مردم
اگه تجربه ای دارین بگین ممنونم
نگران نباش عزیزم...من هم یادم میاد که اینجوری شدم...با چه حالی خودم را رسوندم سونوگرافی...ولی خدا را شکر نی نی قلبش سالمه سالم بود...اگر خیلی نگرانی همین امروز یه سونو انجام بده...ولی بعضی موقع ها حالتهای حاملگی کمتره و بعضی روزها بیشتر
لطفا از صفحه ی اینستاگرام من دیدن کنید Emel_luxury

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

man 10haftegi ba khunrizi onam ba kare sangin motevaje shodam ke ye moshgeli pish omade,sono vaginal dadam goftan chand ruzi hast ke ghalb az kar oftade. Ruzaye ghablesh tarashohate bad boo va darde zire shekam dashtam.ama be dalile bi tajrobegi tavajoh nakardam. Ishala ke shoma moshkeli nadario,khoda ninito hefz kone.
CafeMom Tickers
2728
من سنگینی سینه نداشتم
ولی حالت تهوع داشتم
عزیزم نگران نباش دوباره میاد سراغت غصه خوردی
منم تو هفته 12 اینجوری شده بودم
ولیاگه خیلی نگرانی که سونو بروووووووووووو
هزینه پست رایگان بشتابید http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=772255
چرا اینقدر به خودت استرس وارد میکنی عزیزم من راجع به اینایی که گفتی چیزی نمیدونم ولی اینو میدونم که اگه به چیزی خیلی فکر کنی همون اتفاق واست میفته پس یکم آروم باش استرس از همه چیز واسه نی نیت بدتره!
یه چیزه دیگه برای من به شخصه ثابت شده الکی چرخیدن تو نت و تحقیق راجع به سقط دلایل اونو و... بیشتر به آدم استرس وارد میکنه چون هی علائم خودمونو با اونا مقایسه میکنیم اگه شما هم مثل من اینکارو میکنید بهتره یه مدت ترک کنید اونوقت متوجه میشید که چقدر حالتون خوبه!
2738
اگه بچت رو سپردی به خدا خیالت راحت باشه
راستش منم دیشب حالم بد بود مدام این پهلو اون پهلو میشدم صبحم دیدم شکم و سینه هام شل شده ( هفته 35 هستم) بعد از صبحانه نینیم تکون نمیخورد هی چیز شیرین خوردم دراز کشیدم 5-6 ساعتی تکون نمی خورد حاضر شدم برم بیمارستان
بدلم افتاد نشستم قرآن و باز کردم و چند صفحه خوندم شروع کرد به لگد زدن و تکون خوردن
@2bare_man
2706