2737
2734
عنوان

بدو بدو ....سحری....افطاری....

| مشاهده متن کامل بحث + 22405 بازدید | 289 پست
مامان آنیتا جون خودش عاشق شوریه.کلی بادمجون شور و خیار شورو قوره شور واسه ماه رمضون درس کردیم

فک کنم بعضی سحرا آدم به زور همینا یه چی میخوره.

ایده آبگوشت چه جوری بود؟
کچل شدم.....دو تا نی نی دارم با فاصله سنیه 14 ماه.
پلو مرغ+سالاد کاهو+ چایی و خرما+ هندوانه
خورش قیمه + سالاد کاهو +چای و خرما
کتلت+پلو زیره+سالاد کاهو+هندوانه
خورش مرغ با لوبیا سبز وهویچ+پلو +یخده شوری ترشی+خربزه
لوبیا پلو+ سالاد شیرازی+ چای و خرما
خورش قورمه سبزی+شوری ترشی+هندوانه
کچل شدم.....دو تا نی نی دارم با فاصله سنیه 14 ماه.

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

بچه ها دقت کردید غذاهایی که سبزی توش داره آدم تشنه میشه
قورمه سبزی کوکو سبزی آش که رشته هم داره دیگه اسای
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
2731
من که اصلا برنامه ریزی نکردم
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
مامان انیتا جون ما هم به همینا میگیم سالاد شیرازی
😍خدا روزی رسان شکست ناپذیر من است و هم اکنون مبالغ هنگفت پول در پناه لطف الهی و به شیوه هایی عالی به من میرسد😍😍😍😍😍😍😍  گاهی هیچکسی رو نداشته باشی بهتره !!!  باور کن بعضیا تنهاترت میکنن 🌹🌹🌹    
2738
برا افطاز خوبه با نمک و خرما افطار کنید به همراه یه لیوان آب نیم گرم با نبات یا خرما که قند از دست رفته جبران بشه
بعد کم کم معده رو پر کرد برا اینکار بهتره از ممایعات استفاده بشه سوپ و آش رقیق بعد یه وعده غذایی به دلخواه
سحر هم نو خوبه چون نشاسته و قندش دیر تر آزاد میشه
هان مشو نومید چون واقف نه‌ای از سر غیب ... باشد اندر پرده بازی‌های پنهان غم مخور . کاغذ سفید را هرچقدر هم که تمیز و براق باشد کسی قاب نمی گیرد! برای ماندگاری در ذهن ها باید حرفی برای گفتن داشت... 
وبیا پلو+ سالاد شیرازی+ چای و خرما\
,واییییی عاشقشم
انسان ها در دو صورت چهره واقعی خودشان را نشان می دهند: اول آنکه بدانند کامل به خواسته هایشان رسیده اند یا اینکه بدانند هرگز به خواسته هایشان نمی رسند!!
راستی آب زیاد خوردن تو وعده سحری هم اصلا خوب نیست چون فقط شکم پر میشه و تا یکی دو ساعت بیشتر دووم نداره بهتره تو فاصله افطار تا سحر به مرور آب مصرف بشه
2706