2733
2739
بچه ها من پنجشنه بلاخره موم انداختم... عالیییییییییییییییییییی بود ... اول از دردش بگم که برا من قابل تحمل بود

حالا نمیدونم چون شوشو مرد بود و نسبت به خانمها قویتره دردش کمتر بود... اما هرچی بود درد داشت اما نه اونقدر که مانع از انجام این کار باشه...منتها چون یکم زیاد از حد مو داشت و بلند بود سخت کنده میشد... که ناچاراً یه بار شستم و چند دقیقه بعدش بقیشو انجام دادیم... فکر کنم سری بعد راحت تر باشه
سلام منم با اپیلیدی انجام دادم. با لیدوکایین. خیلی درد داشت که از درد ضعف کرده بودم.
داشتم از حال میرفتم.
ولی باید این کارو میکردم. البته قسمت مرکزیشو طلقت نیاوردم و باقی موند.
زیر بازومو به هیج وجه نتونستم انجام بدم. خیلی دردناک بود. فجیع
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ملیکا جون یعنی برای شیو دستت هم نمیتونی از اپلیدی استفاده کنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخ مایا باورت نمیشه بعد استفاده ازموم چقدر بدنت برات دلچسب میشه... من وقتی ( با عرض معذرت) همسری جاهای از بدنم که مو زیاد داره رو نوازش میکرد عصبی میشدم... اما حالا!!!!!!!!! البته من قبلاً بدنمو موم انداخته بودم اما برای بار اول عورت رو انداختم که واقعاً حرف نداره... دردشو تحمل کن ارزششو داره!!!!!
2728
نه سومی جان.
همه دستم جوش میزنه خیلی زیاد.
یکبار از اپیلیدی استفاده کردم برا دستام که کلی جوش زد..... و دیروز برای بار دوم بعد از 3 سال استفاده کردم.
به قول شما دردش می ارزید. ولی به شرط اینکه دفعه بعدی دیگه اینقدر درد نداشته باشه.
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
نتیجه فوق العاده است دیگه هیچوقت نذاشتم رو بدنم اعم از دست و پا و زیر بغل و تناسلی مویی رویت بشه
خودمم باورم شده از اول همین جوری بودم!
برای همین دیگه هر وقت اراده کنم می رم استخر یا برای مهمونی هر لباسی می پوشم و دیگه لازم نیست قبلا آماده سازی کنم
سومی جان بار دوم از این خیلی خیلی راحت تره مطمئن باش
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
سالومه جان فقط اندازه مو برای قسمت تناسلی چقدر باید باشه... آخه همونطور که گفتم به نظرم چون بلند بود خیلی بد کنده میشد...یا بعضی جاها یکم میموند... برا اینکه یه دست بشه چی کار کنم؟؟؟؟؟ یا چون دفعه اول بوده این جوری شده؟؟؟؟؟؟؟
2738
آره دقیقا سومی جان برای اون قسمت اگه از یه حدی بلندتر باشه مصیبت میشه و اذیت میشید
در حد هفت هشت میلیمتر خوبه
ضمنا اگه جایی نصفه شد برای بار دوم بندازید تا همه اش کنده بشه
نذارید اونطوری بیشتر از دو سه روز بمونه
اگه بلافاصله برای بار دوم بندازید بهتره چون ریشه ها سست شده
اگه موها بلند بوده و موم زیادی بهشون مالیده شده بهتره حتی یه بار فقط با آب بشورید و کاملا بذارید خشک بشه ( کمی صبر کنید تا اصلا نم نداشته باشه) بعد مجددا موم بندازید
برای این منطقه حواستون باشه در حد نیم سانت تا هفت میلیمتر شد موم بندازید راحت تره
سلام من تا چند وقت دیگه عروسیمه زیر بغلمو با اپلیدی می زنم اما تا حالا جرئت نکردم اون پایینارو به جز تیغ با چیز دیگه ای بزنم چیکار کنم که دردش کمتر باشه و جرئت پیدا کنم؟ خودم موم بندازم یا برم بیرون؟ توروخدا جوابمو بدین
لام
من امروز قراره موم بندازم به کمک شوشو
لینجا وسوسه شدم از بس که تعریف کردین دردشو قراره به جون بخرم
فردا میام میگم چطور بود
اگه مردم خونم گردن شما
متولد ماه مهر،فمینیست،چاوشیست(محسن چاوشی)
خدا نکنه بمیری عزیزم
فقط از دو طرف با دو دستت پوستتو بکش و محکم نگهدار
و در جاهای حساس در حد دو سانتی متر مربع موم بنداز هر دفعه
کسی که پارچه رو می کشه هم اصلا نباید اون لحظه دلش برحم بیاد و یهو یواش کنه
چون هم کباب میشین هم موها کنده نمیشه
به جهت رویش موها هم توجه کنید
ضمنا تضمین میدم اگه یه بار اینکارو بکنید دفعه بعد که موها در بیان و این وسط تیغ و اینا هم استفاده نکرده باشید دردش یک دهم دفعه اول خواهد بود
و دفعه بعدی از اونم راحت تر
سلام من تا چند وقت دیگه عروسیمه زیر بغلمو با اپلیدی می زنم اما تا حالا جرئت نکردم اون پایینارو به جز تیغ با چیز دیگه ای بزنم چیکار کنم که دردش کمتر باشه و جرئت پیدا کنم؟ خودم موم بندازم یا برم بیرون؟ توروخدا جوابمو بدین
سارا چون بار اولته بری بیرون واست بندازن بهتره...
من هم پاهام خیلی پرمو بود ولی الان چند ماهه که موم میندازم....عالیه واقعا بقول بچه ها آدم احساس خوب و خوشایندی پیدا میکنه.....

فقط اگه موم انداختید دیگه هیچ وقت تیغ نزنید و موم انداختن رو ادامه بدید تا بتدریج کم پشت تر یشه....
حتی یه بار هم زیلت نکنید دیگه که باز هم همون آش و همون کاسه میشه.....
شکرت خداجون
2706