2726
سالومه خانوم . واقعا زحمت کشیدی و لطف کردین توضیح دادین.
عجب پروسه ای ی ی ی ی ی ی ی ی. من که دلم از حال رفت. امان از دست این خدا با ای کاراش.
من اصلا دلشو ندارم با موم عمل کنم.
باز همین Veet بهتره! دستمالش برای 20برگ فقط 2 تا توش بود. این خیلی کمه.
ضمنا یه سوال دیگه برای بار دوم .... به همین سرعت موها سست میشه؟ واقعا؟
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ملیکا جون واقعا دفعه دوم زمین تا آسمون با دفعه اول فرق داره به شرطی که این وسط دوباره مو رو به تیغ و اینا عادت ندی البته بعد ها که موم کاری دستت اومد دیگه مهم نیست حتی اگه تیغ هم بزنی بهر حال آدم تعجب می کنه موهای به اون ضخیمی عجب ریشه های دروغکی ی دارند
فقط دفعه اول مصیبته
اما بازم میگم فکر منم بار اول موم راحت تره آخه نوار ویت رو هر دفعه استفاده می کنی باید بین دو تا دست بمالی و گرمشون کنی ضمنا تمیز کردن چسبناکیش مشکله و راحت نیست اما موم راحت ترر با آب گرم و صابون شسته میشه
بهر حال موفق باشید
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
ممکنه این روش یه کم زحمت داشته باشه اما عوضش وقتی دو سه بار اینکارو کردید دیگه ماه ها طول می کشه تا واقعا پر مو بشید یعنی هر ماه یه چیزی کمتر از 50 درصد موها در میان دیگه آدم هیچوقت خیلی بد نما نمیشه
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....
2728
سلام
کسی توی این پست هست
ملیکا جان باید 5 تا باشه نه 2 تا
راستی می تونی اونم نصفش کنی و نصف دیگشو برای بار بعد بذاری
چون بدون دستمالش چسبناکیش پاک نمی شه
در ضمن من امروز می خوام دست به کار بشم
اونم بعد از 1 ماه
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
سالومه عزیزم خیلی ممنون واقعاً زحمت کشیدی... تمام سوالهامو جواب دادی... مخ همسری رو زدم که فردا برام بندازه ... به نظرم نسبت به شما یه قدم جلوترم چون یار کمکی دارم... از شانس من همسرم از این کار بدش که نمیاد هیچ ، وقتی موها کنده میشه ذوق هم میکنه که از نظر من اینم یه موهبته...فردا امتحان میکنم و نظرمو میگم... باز ممنونم از لطفت
بچه ها یه نفر توی یه کلوپ دیگه یه کرم معرفی کرده به اسم املا که بی حس کنندس. تلفظشو دقیق یا اینکه کجاییه نگفته.
نوشته اصلا دردحس نمیشه .شما ها درموردش نمیدونید؟ یا نشنیدین؟
من امروز میرم چندتا داروخانه میپرسم ببینم دارن؟
لییدوکایینه که اصلا کاری برا من نکرد. انگار نه انگار.
اینجوری باشه خیلی خوبه. منم میخوام دلو به دریا بزنم و از veet و اپیلیدی تواما استفاده کنم تا تمییز بشه.
ضمنا من یه کاری کردم دیروز حدود 10-20 دونه مو با موچین برداشتم. خیلی دردش کمتر از Veet بودا.
روزانه 10-20تا برداریم تا تموم بشه!!!!
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
ولی من امشب دوباره با ویت می رم تو کارش
شاید پروژه آخر هفتمون بخواد به نی نی ختم بشه
دعا کنین
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
2706