2733
2734
سومی جان منم بار اول از اسپری بیحس کننده دندان استفاده کردم وگرنه نمی تونستم
اما فقط بار اول لازم شد
اونم مهمه که بدونید باید بزنید و درست نیم ساعت صبر کنید تا سر بشه و بعد بلافاصله اپیلاسیون کنید
ضمنا برای جاهای خیلی نزدیک واژن مواظب باشید به مخاط و جاهای حساس نخوره که آتیش می گیرید!
من برای اون قسمت ها خیلی با احتیاط عمل کردم یه چوب گوشی رو به اسپری آغشته کردم و آروم فقط به قسمت های مودار زدم
اما باور کنید به نتیجه اش می ارزید چون به هیچ عنوان با هیچ چی دیگه اینقدر نرم نمیشه
ضمنا بعد چند هفته که در میاد خیلی نرم و نازک تر و کم پشت تره و این دفعه موم انداختنش خیلی راحته و یه سوته انجام میشه و دنگ و فنگ دفعه اولو نداره
در مورد واریس یا افتادگی پوست یه چیز هایی شنیدم اما فکرمی کنم به مهارت کسی که موم می اندازه بستگی داره که اصلا نذاره پوست کش بیاد نوع کشیدن خیلی مهمه و می دونید که درد داشتن هم بستگی داره به نحوه کشیدن پارچه
در مورد واریس که اطلاعی ندارم و لی به نظرم بعید میاد و دلیلی براش نمی بینم
زندگی زیباست ای زیبا پسند ....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سومی جان در مورد اپیلاسیون زیر بغل هم شنیدم که بخاطر غدد لنفاوی خطر ناکه
اما اعتقادی ندارم و اینکارو همیشه انجام دادم اصلا من زیر بغلم رو بجز موم و اپیلیدی کاری باهاش نکردم و الان همه فکر می کنن اصلا زیر بغلم مو در نمیاد در حالی که اصلا هم ذاتا کم مو نیستم
زیر بغلم هم اصلا تیره نیست و ریشه موهام خیلی ضعیف و کم پشت شده
2731
من از فیروز،پیوره و هیدرودرم استفاده کردم و از هیدرودرم راضی ام،البته شاید بدن هرکس متفاوت باشه ولی این یکی خیلی به صرفست،یکم ازش استفاده کنی کافیه و نیازی نیست زیاد بریزی.قیمتشم مناسبه.پیوره باید مقدار بیشتری بریزی و گرونتر برات درمیاد.فیروزم به نظرم یکم برا من قوی بود ولی هیدرو درم خودش نرم کننده هم داره و خشک نمیکنه.
خدایا...خدایا دوست دارم
من از ژل Body Nature استفاده میکنم. خیلی خوبه. دکتر وزیری-روبروی بیمارستان دی- وقتی باردار بودم به من تجویز کرد. کلا میشه استفاده کرد چه باردار چه غیر .... قیمتش هم 6000 تومن هستش.
به توصیه شما این بار تموم بشه Pure میگیرم ببینم چطوره!
....
و اما در مورد اصلاح. وای وای وای...
پوست من حیلی حساسه و اصلا تحمل دردو ندارم.
از تیغ ونوس با سر مخصوص برای بانوان استفاده می کنم. ولی زبر میشه و زودم در میاد.
.....
اپی لیدیم هم مثل نگین آکبند مونده. یک بار برای دستم استفاده کردم از بازو تا پایین جوش زد.چه جوشایی. چقدر دکتر رفتم. تا یه عالم وقتم جاش نمیرفت. چقدر درد تحمل کردم که نگو و و و و.

ولی ازیه سر دیگش گاهی استفاده میکنم. بد نیست فقط از ته قطع نمشه. ولی خوبیش اینه جوش نمیزنم.
....
از کرم های موبر مخصوص پوست حساس هم گرفتم. مثل Nayr ولی فایده نداشت. و جوش زدم.
....
نوع پوست خیلی مهمه . دوست من برای صورتش هم از دپی استفاده میکنه نرم میشه جوشم نمی زنه . خوش به حالش.
.....
از این سرم متوقف‌کننده رشد مو که توی مقاله ماه پیشونی بود کسی استفاده کرده؟؟؟؟من تا حالا نشنیده بودم.

یه کرم موبر ضد حساسیت عالی ی ی ی که جوش هم نزنه اگر کسی میشناسه و استفاده کرده معرفی کنه لطفا!!!
خدا همه جا با من است و همه چیز نیکوست!
بله ملیکا جون واقعا بیحس می کنه فقط بزنید و نیم ساعت صبر کنید تا اثر کنه
بعد نیم ساعت بیحس میشه
حدود 20 دقیقه هم دوام داره بی حسیش
مواظب مخاط و قسمتهای حساس (بیمو) باشید که به اونها نخوره چون آدم جلز و ولزش درمیاد
2738
سالمومه جان خیلی ازت ممنونم چون واقعاً به تمام معنا راهنمایم کردی... چون چند وقتی هست رو مخ اپلاسیون کارم( شوشو ) هستم که این قسمتم برا موم بندازه... چون قدرتش بیشتره خیلی تمیز برام موم میندازه... ولی از این قسمت فکر کنم میترسه.. چون به نظرش خیلی حساسه... میترسه همون قسمتهای حساس رو خوب ندازه...
شما برا اون قسمتها چه پیشنهادی داری ؟؟؟؟؟؟؟ چون به شدت مصمم به انجامش شدم.
شما خودت اپلاسیون میکنی یا بیرون میری؟؟؟؟؟؟؟؟ اون قسمتها شیوه خاصی داره که تمیز شه؟؟؟؟
بازم ازت ممنونم که اینقدر خوب جوابمو دادی.
در مورد زیر بغلم من کلاً با اپلیدی موافقم... همیشه میزدم تا اینکه یکی از دوستام گفت به مرور زمان پوستش افتاده میشه... با ژیلت شیو کردم... واقعاً بیخوده ... چون رنگ زیر بغلمو تره میکرد در ثانی از ته هم که نمیزد... دوباره شروع کردم با اپلیدی میزنم ... واقعاً راضیم.
بچه ها اپیلاسیون عااااااالیه واقعاً به دردش می ارزه فقط باید کسی که این کار رو می کنه وارد باشه
لیدوکایین تاثیر زیادی نداره یکی دو بار تحمل کنین راحت می شین
فقط جای خوب برین که بلد باشه اونها کارشونه با اینکه خودت توی خونه این کار رو بکنی خیلی فرق داره
توی این لینک بچه ها چند تا مرکز رو معرفی کردن ببین کدوم به مسیرت می خوره؟
http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=8918&postID=1412222#1412222
somi جون اونجا رو خودتون توی خونه نندازین خیلی خطرناکه پوستش خیلی نازکه اگه بد بکشن خدای نکرده پوستت پاره می شه با بقیه جاها فرق داره
برو سالن هم تمیزتره هم سریعتر هم خیالت راحته
ُلام به همه دوستای خوبم
من ژل Body Nature رو چند سالی هست استفاده می کنم
فوق العاده است هم ضد باکتری هست و هم خوشبو کننده قیمتش هم به نسبت مناسب هست و همه می تونن استفاده کنن
در مورد مو زدایی بدن و ناحیه تناسلی هم باید بگم موم بهترین روش هست من کل پاها و دستامو با اپلیدی تمیز می کنم
اوایل می ترسیدم که دستگاه تناسلیمو موم بندازم برای اولین بار هم واقعا سخته خیلی اذیت شدم یعنی راهشو اشتباه رفتم
رفتم یه آرایشگاه و اونجا اپیلاسیون انجام دادم
ولی از سری بعدش خودم از مومهای آماده veet گرفتم و به تکه های کوچیک بریدم و امتحان کردم که فوق العاده بود دردش به نسبت بار اول هیچی نبود یکی دو بار هم پشتمو به شوهرم واگذار کردم که اونم از این کار راضیه
در ضمن وقتی با ژیلت یا کرم شیو انجام می دین با هر حموم باید این کار رو انجام بدین ولی دوستانه بهتون بگم من ماهی یکبار با ویت موهارو تمیز می کنم دیگه نه اثری از خارش هست و نه موی زیر پوستی و نه حساسیت
خلاصه راحت راحت
توصیه می کنم این کار رو انجام بدین
افسوس که سرمایه زکف بیرون شد * و از دست اجل بسی جگرها خون شد *کس نآمد از آن جهان که پرسم از وی*احوال مسافران عالم چون شد
2706