2733
2734
عنوان

کپل های با اراده با من رژیم می گیرید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 60464 بازدید | 1200 پست
بچه ها به نظر من ما مشکل برنامه رژیمی و .... نداریم ............ مشکل اکثر ما اینه که اراده کافی نداریم ....

باید از نظر روانی روی خودمون کار کنیم .... به هم کمک کنیم ....... همینکه هممون یک مشکل رو داریم خودش یک دلگرمیه ...............

این بدن و معده بیچاره ما با غذا های کم کالری و سالم هم پر میشه ... حتی احساس سیری هم ایجاد میشه ...
مشکل از چشم ماست !!! که خیلی وقتها هوس مواد پر کالری و مضر میکنه و ما رو وادار به خوردن میکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

رنگین کمان .... منم مثل شما حوصله کالری شماری ندارم ... چون خیلی وقت میبره و از اون بدتر اگه بخوام کالری هر غذایی رو بشمارم روانم به هم میریزه و کلا بی خیال رژیم میشم !!!

به نظر من همه چی بخوریم .... اما کم .........

چیزهای غیر مجاز رو هم کلا حذف کنیم ... مثل قند و شکر( شیرینی/ بیسگویت/مربا/بستنی/نوشابه) ، کره و خامه صبحانه ،

8 تا لیوان آب در روز مصرف کنیم
2728
سوما : قد 163........وزن فعلی:82.400............وزن ایده ال :60................اولین وزن کشی:

2- افتاب 66:قد:161......وزن فعلی:80..................وزن ایده ال:65.................اولین وزن کشی:

3- راحله:قد:161..........وزن فعلی:62.500............وزن ایده ال:54.................اولین وزن کشی:

4- دزیره:قد:167..........وزن فعلی:82...................وزن ایده ال:70.................اولین وزن کشی:

:
5- ترلان:قد:175.........وزن فعلی:75.....................وزن ایده ال:65................اولین وزن کشی:

6- الهام:قد167..........وزن فعلی:90.....................وزن ایده ال :65...............اولین وزن کشی:

7- پری:قد:161..........وزن فعلی:71......................وزن ایده ال:57...............اولین وزن کشی:

8- تنها:قد:163.........وزن فعلی:84.......................وزن ایده ال:؟.................اولین وزن کشی:

9- بستنی:قد:158....وزن فعلی:76.......................وزن ایده ال:60..............اولین وزن کشی:

10- فافا : قد 169.......وزن فعلی: 102 ( 109.7 ) بودم........وزن ایده آل :60.....اولین وزن کشی:

11- پریسا:قد 154......وزن فعلی : 81.5.........................وزن ایده آل :50.......اولین وزن کشی:

12- حورا :قد: 163......وزن فعلی : 82..........................وزن ایده آل :60.........اولین وزن کشی:

13-نازنین: قد: 161......وزن فعلی : 71..........................وزن ایده آل: 56.........اولین وزن کشی:

١٤- حکی:قد:١٦٧.....؛وزن فعلی. :٨٣..........................وزن ایده ال :٦٥ ،،،،،،،،اولین وزن کشی:

15-مامان شازده:قد:160....وزن فعلی:89...................وزن ایده ال:65............اولین وزن کشی :

16-گل دختر: قد 175........وزن فعلی 71.....................وزن ایده ال:65........اولین وزن کشی:
2738
2706