2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام به همه دوستایِ گلم....

وفا جون تو وبت نظر دادم.......

خانمی ایدشو داشته باش و بعد که پسر کوچولوت کمی بزرگتر شد باهاش کار کن.......حتی دیدم دفتر کار دستی داره.......میتونی اون تو براش بچسبونی...بعد که بزرگتر شد باهاش کار کنی

==============================

مهسا جونم ممنون دیدم. جوابن هم درست بود..........

==============================

گیسو جون

مامان بالفعل نیستی...........ولی مامان بالقوه هستی که......

آره گلم...........لینک به صفحه 36 هست!

2731
2738
سلام...سانازی دیدم خیلی بامزه است ...اولش که تو تاپیکه ما تبلیغات کردی فکر کردم مواسه نی نی هاست ولی وقتی رفتم از اول خوندم دیدم واسه بزرگتر هاست و بسی خجل شدم حالا یادم رفت که پست خودم رو پا کنم...ممنون از نظرت.....امیدوارم ناراحت نباشی ..........راستش من الان وقت ندارم ...ولی به محض کوچکترین وقتی میام و جواب اونایی که بلدم رو برات میل می کنم ....................ولی اولی رو که موندم .....
خدای خوب و مهربونم عاجزانه ازت درخواست می کنم که "هیچ مادری رو با فرزندش امتحان نکن......... این کوچولوهایه که بیمارن رو هر چه زودتر شفا بده ......................... دختره سیترا ..........ابولفضل کوچولو.....همه اونایی که ما نمی شناسیم............
وفا جون

سلام گلم

هم واسه نی نی هاست هم واسه مامانا!

سه تا سطح داره:آسون -متوسطسخت

آسونش میتونه برای بچه های ابتدایی باشه و کوچیکتر

متوسط و سخت هم برای بچه های راهنمایی و بزرگتر تـــــــــــــا مامانا!

نه چرا ناراحت شم گلم....................من از هیچ چی ناراخت نمی شم. ببه قول یکی از دوستای خیلی خوبم: از خودم با جنبه تر خودمم)ههههههههه!

برای معماها هم هر وقت دوست داشتی حل کن خانمی! راهنمایی هم خواستی در خدمتم!

شاد و پیروز و سلامت باشی در پناه خدا!