2410
2713
طبق تحقیقات، استفاده از تلفن همراه زمان بارداری اختلالات رفتاری جنین در آینده را در پی خواهد داشت. دانشمندان هشدار دادند زنانی که در زمان بارداری از تلفن همراه استفاده میکنند جنینشان را درمعرض خطر ابتلا به اختلالات رفتاری در آینده قرار میدهند.

طبق تحقیقات انجام شده استفاده از تلفن همراه باعث بروز ناهنجاریهایی مثل بیش فعالی، اضطراب و کندی حافظه در نوزادان خواهد شد و نتیجه کلی اینکه تلفن همراه اثر منفی بر روی جنین داخل رحم مادر دارد.

البته این تحقیقات در حال حاضر روی موش ها آزمایش شده است به همین دلیل گروهی از دانشمندان با توجه به عدم تشابه مدت دوران بارداری موش و انسان به درستی و کامل بودن این ادعا شک دارند. اما آنچه به تایید همه کارشناسان رسیده است اینکه امواج رادیویی تلفن همراه باعث اثرات منفی روی جنین است که شدت و مقدار آن هنوز به درستی ثابت نشده است
ممنون از مطلب مفیدتون جدی کاش میشد این موبایلو از خودمون دور کنیم
بعضی وقتا فکر میکنم اون روزا که تو نبودی من چطوری زندگی میکردم دخترم جیگرم نفسم درد وبلات تو سرم ناناز طلا!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خوب حالا زن باردار گوشیشو اصلا" خاموش کنه و استفاده نکنه، شوهرش و بقیه اعضای خانواده اش که از موبایل استفاده میکنن و این امواج در اطراف همه وجود داره...
دیگه بهتره از پارازیتهای ماهواره چیزی نگیممم.....
2456