2726
عنوان

بیمارستان صارم و دکتر کرم نیا (انتخاب اشتباه من!!!)

| مشاهده متن کامل بحث + 176298 بازدید | 179 پست
فعلا پیش اون می رم. اما چون کارهای خیلی خاص انجام میده (برای بارداری های پر خطر) بیشتر برای اون مریض هاش وقت می ذاره. دکتر خیلی خوبیه. اما من دوست دارم دکتر وقت بیشتری برای مریض بذاره. اون یه کم سنش بالاست و زیاد توضیح نمی ده. ضمن اینکه فکر کنم بیشتر تو بیمارستان امام خمینی هست که اونجا کلی رزیدنت و انترن داره و من دوست ندارم موقع زایمانم 200 تا دانشجو هم بالا سرم باشند
برای همین تو فکر عوض کردنش هستم. اما اول می خوام بیمارستانم رو انتخاب کنم بعد دکتری که با اون بیمارستان قرار داد داره. چون به نظر من امکانات بیمارستان هم مهمه.
منم با این اوضاع برم میلاد بهتره حد اقل ادعا هم ندارند
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه بار سقط داشتم و برای اینکه دیگه سنگ تموم بزارم ودکتر خیلی خوب با امکانات دم دستش داشته باشم رفتم صارم. بهم واسه دکتر کرم نیا وقت دادند.

همون جلسه اول برام هزار جور آزمایش و سونوگرافی و تست اسپرم واسه همسرم و عکس رنگی رحم و مشاوره ژنتیک و پاپ اسمیر و کراس مج و .... نوشت. حدود 500 هزار تومن فقط آزمایشام شد.
تازه زیر بار خیلی هاش نرفتم.
آزمایشام انقدر زیاد بود که جلسه بعدی وقتی خودش دید زیر زبون گفت من چرا انقدر واسه تو آزمایش نوشتم؟
خلاصه بعد از گرفتن آزمایشام ماما بیرون مطب بهم گفت مشکوک به بیماری توکسوپلاسما هستی و احتمالا واکسن سرخجه هم نزدی. من مثل یخ وا رفتم بخاطر اینکه علائم بارداری رو تو خودم حس میکردم و مشکوک به بارداری بودم.
وقتی رفتم پیش خود کرم نیا بهم گفت بهت توصیه میکنم یه آزمایشگاه دیگه بری و یه بار دیگه آزمایش بدی. ممکنه که اینجا از کیت خارجی استفاده کرده باشن و آزمایشت اشتباه شده باشه. در ضمن برای خود آزمایشگاه هم نوشت که آزمایش تکرار بشه.

چشمتون روز بد نبینه که من با چه حالی رفتم خونه. چشمهای پر از اشک. تنها هم بودم. به همسرم زنگ زدم بعض کرده بودم. باورتون نمیشه که ذوقی واسه گرفتن جواب مثبت بارداریم نداشتم. با خودم گفتم این هم باید سقط بشه.

خلاصه فرداش رفتم بیمارستان پارس. به توصیه دکتر که من هیچ جا رو قبول ندارم جز اونجا. درحالی که یه آزمایش خیلی ساده بودم که طبق گفته برادرم که متخصص این کاره در ساده ترین آزمایشگاها هم امکانش هست.

خلاصه آزمایش دادم و اومدم خونه. دوروز تعطیلی گذشت و من روز شنبه به سرم زد که یه زنگ بزنم آزمایشگاه صارم. با وجودی که دکتر به من هیچی نگفته بود که پیگیری کن و ... من خودم زدم که گفتن بیا اینجا جوابت حاضره.
رفتم آزمایشگاه (با چه حالی) مسئولشون که یه خانومی بود منو خواست و با پررویی برام توضیح داد که بچه ها اشتباه کردن در تایپ اعداد و در تمام طول حرفهاش من فقط یه بار اونم در آخرین لحظه عذرخواهیشو شنیدم. من که خیلی خوشحال شده بودم سریع برگشتم و هیچی هم بهشون نگفتم اگرچه بعدش پشیمون شدم که باید یه چیزی میگفتم.

خدایا به خاطر همه نعمتهایی که بهم دادی ازت ممنونم.
سمیا جون من انتخاب دکترم رو کردم ام بیمارستان و موندم
بار خدایا ... از کوی تو بیرون نرود پای خیالم .. نکند فرق به حالم .. چه برانی چه بخوانی چه به اوجم برسانی چه به خاکم بکشانی .. نه من آنم که برنجم ، نه تو آنی که برانی .
رفتم با این امید صارم که اگه بخوام بچه دار شم خیالم راحت باشه حالا موندم چه کنم خدایی دکترم خوبه اما بیمارستانها بهمن - میلاد هدایت و میلاد و صارم هست نمیدونم اینارو کجا برم
واقعاً که احمقها نمیدونن چه جوری با روح و روان یک خانواده و به خصوص زن باردار بازی میکنن. فقط پول رو میشناسن
جالب اینجاست که دکتر همون روز میتونست به من بگه برو پیگیری کن ولی حتی به من نگفت. من خودم دیدم که نوشت.

موضوع مهمتر کراس مچ منفی و قضیه لنفوسیت تراپیه که من تمام تهران رو زیر رو رو کردم هیچکس نه اعتقادی به این موضوع داره و یا اینکه اصلا نمیدونن چی هست.

از من و همسرم یه آزمایش خون گرفتن که منفی شد. دکتر گفت به خاطر اون باید دو بار بیای سلولهای لنفی خون همسرت رو بگیرن و به تو تزریق کنن. هر بار 180 هزار تومن. تازه ببینیم که درصد سازگاریتون میره بالا یا نه. در طول بارداری هم باید انجام بشه که هر دفعه ماشاله نجومی میره بالا قیمتشون.
جالبه که این روش فقط و فقط و فقط در صارم انجام میشه. من با دکتر جدیدم که صحبت کردم گفت در مورد سقطهای مکرر بالای 3 مرتبه وقتی همه روشها انجام شد و جوابی نگرفتیم میریم سراغ این کار که این کار هم هیچ تضمینی نیست و از اولش به مریض میگیم که امیدی به این کار نداشته باشه.

خلاصه من دکترمو عوض کردم و از همه این استرسها راحت شدم خدا رو شکر.

بماند که یه سونوی 20 هزارتومنی رو اونجا 44 تومن پول دادم.
بماند که دستگاه سونوشون کاغذ واسه پرینت نداشت.
بماند که دکتر حداقل 2-4 ساعت بعد از وقت میومد در حالیکه بیمارستان خصوصی بود.
بماند که ماما یه چیز میگه دکتر یه چیز دیگه مثلا ماما بمن گفت تست اسپرم شوهرت مشکل داره احتمالا باید بره دکتر اورولوژی دکتر گفت هیچ مشکلی نداره.
بماند که ...

دوستای عزیز اگر کسی تجربه ای مشابه من یا نادیا جون داره بنویسه تا بقیه هم بدونند. من که وظیفه خودم رو انجام دادم. من زیاد پست نمی ذارم تو نی نی سایت و بیشتر پست ها رو می خونم. اما امروز که فرصتی پیش اومد برام تصمیم گرفتم که این تجربه رو بنویسم تا بقیه هم اطلاع داشته باشند.
به امید روزی که مامانای عزیز تو ایران نگران انتخاب دکتر و بیمارستان نباشند و بتونند با اطمینان خاطر برای دیدن نی نی شون پا به بیمارستان بگذارند.
کوتاه اگر بخوام بگم:
بیمارستان صارم به یه مرکز پژوهشی و تحقیقاتی بیشتر شبیه. تا جایی که میتونن از بیمار تست و آزمایش و ... میگیرن غافل از اینکه چه بلایی به روان بیمار میارن. من که خودم میترسیدم وقتی این همه برام می نوشت و دچار استرس میشدم.

و دیگه اینکه فکر میکنم چون دکترها و ... سهامدار بیمارستان هستند (احتمالا) به فکر بالابردن درآمد بیمارستان هستند. وقتی رفتم آزمایشگاه و گفتم میتونم اینا رو بیرون انجام بدم چون راهم دوره و همسرم هم وقت اومدن به اینجا رو نداره. گفتن اصلا. هیچ جا اینا رو نداره در حالیکه از 2-3 جا پرسیدم همه گفتن ما انجام میدیم !!!

و از همه مهمتر اینکه کسانی باید مراجعه کنند به این بیمارستان که دچار نازایی شدن و خیلی جاها مراجعه کردن و مشکلشون جاهای دیگه حل نشده و البته یه کامیون پر از پول هم با خودشون ببرن چون قیمتهاشون دقیقا 3 برابر جاهای دیگه است.

دکتر جدید من نظرش این بود که صارم برای زایمان خیلی خوبه ولی برای طی بارداری نه. خیلی سنگینه برای بیمار و بیمار رو بهم میریزه.

نمیدونم چی بگم؟ این نظر دکترم بود. گرچه من فکر میکنم سیاستشون در همه موارد یکیه.
دوست من هم صارم زایمان کرد و خیلی راضی بود. ولی من که حاضر به رفتن به اونجا نیستم. هنوز یاد استرس اون روزم میفتم و از اونجا میترسم.
واقعا براشون متاسفم که فقط پول میخوان بگیرن از مردم
خدا رو شکر که به خیر گذشت عزیزم
خدا جونم سلامتی همه اعضای خانواده ام...سلامتی همسرم و تمام زندگیم دخترم و توراهیم پسرم...ایشاالله به سلامتی در آغوشش بگیرم و برای هردوشون مادری کنم...محتاج دعا دوستان هستم
بچه ها من نظرت شما رو خوندم و خیلی ناراحت شدم .ولی خود من سال89 با دکتر نادری در این بیمارستان زایمان کردم و همیشه برای همه میگم که بهترین خاطره زایمان را دارم و کلا از بیمارستان راضی بودم و در اون زمان هزینه ای که از من گرفتند دقیقا مشابه با دیگر بیمارستانهای خصوصی بود
من از این بیمارستان ودکترکرم نیا راضی هستم....منتها قبول دارم واسه انجام آزمایشات وسونو گرافی خیلی معمولیه وخودم هم آزمایشات غربالگری وسونوهانو تماما رویان رفتم که به نظرم بهترینه...ولی چون هدفم زایمان طبیعیه اینجارابهترین انتخاب واسه زایمان طبیعی میدونم .وحتی واسه سزارین هم ترجیح داره واسه من چون به نظرم خیلی منسجم ترازبیمارستانهای دیگه است
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
2706