2410
2713
سلام امروز روز اول رژیم من هست .خیلی خیلی گرسنه ام شده ولی از صبح تا الان 1 کیلو کم کرده ام .هوراااااااااااااااااااااااااااااااااا
تو گلی ، تو گل ناز منی . تو بهاری ، نه ؛ بهاران از توست.
از تو میگیرد وام، این همه زیبایی.

منم هستم
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
من وزنم بالای 70 کیلو هستش ومی توانم 2 دوره پشت سر هم این رژیم را بگیرم تا به وزن دلخواهم برسم.

بچه ها تنبلی نکنید .بیایید با هم شروع کنیم .بابا جون نهایت یکماه هیچ ضرری نمی رساند.در منار رژیم کپسول زینک وقرص آلگومد وقرص آهن هم می خورم.

سلام سمانه جان
من قبلا این رژیم رو گرفتم ولی وقتی حتی هیچییییی هم نمیخورم و کلی فعلیت دارم باز هم یک کیلو توی یه روز کم نکردم!
در ضمن یه چیزی رو یادت باشه هر چی وزن سریعتر کم بشه همونقدر هم سریع برمیگرده سر جاش.
همیشه رژیم ها در طولانی مدت پایدار تر هستن.
من از بس انواع رژیم ها رو گرفتم دیگه خودم استاد شدم!
خیلی دوست داشتم منم از فردا شروع کنم ولی چون این ماه نمیتونم و ماه بعد هم ماه رمضون هستش مجبورم از بعد از ماه رمضون شروع کنم.
سمانه جون میشه برنامشو بداری لطفا
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
2714
البته من هفته قبل سقط داشتم و خیلی خون ازم رفته نمیدونم میتونم شروع کنم یا نه کلا زیاد سرحال نیستم حالا فردا رو میگیرم نتونستم سری بعد ادامه میدم
رژیم کانادایی فقط برای مواقع ضروری که عجله دارید وزن کم کنید خوبه. چون عوارض داره.
بهترین رژیم کم خوری + پیاده روی هستش. ممکنه توی طولانی مدت نتیجه بده ولی مطمئنا پایدارتره و بی ضرر.
من از اول زمستون تا حالا کم خوری رو شروع کردم. همه چی میخورم ولی کمتر از قبل. فعالیت آنچنانی هم ندارم جز انجام کارهای روزمره تو خونه. تا به امروز هم نزدیک به 10 کیلو کم کردم.
نازی جان

آرزو جان

خندون جان

سلاممممممممممممممممممم رژیمی من را پذیرا باشید.

من 68 کیلو بودم ولی الان 71 هستم وباید حسابی کم کنم .میخواهم برای بارداری اقدام کنم.دکترم میگه اول باید حسابی لاغر کنم.

مرسی گلم ایشالله با هم به وزن دلخواه میرسیم چه با رژیم کانادایی جه با کم خوری مهم اینه که به هم روحیه بدیم سمانه خوشتیپ از راهنمایی های شما هم ممنون عزیزم
2706