2726
عنوان

رژیم کانادایی 15 روزه.بیایید با هم همراه بشویم.

| مشاهده متن کامل بحث + 533040 بازدید | 13314 پست
مامان گلاره . بله همبن رژیمو گرفتم با بچه های کلوب همگی باهم. باهم باشید خیلی تحملش راحته
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی ممنون دوستانم گلم .خدا کند هر کسی هر چیزی را که میخواهد ، روزی اش بشود.

من حسابی از بلا تکلیفی خسته شده ام وباید وباید این رژیم را بگیرم .از دست حرفهای شوهرم که میگه پس تو کی لاغر میشی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از نگاههای معنی دار مادر شوهر وخواهر شوهر وپدر شوهر!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

تو گلی ، تو گل ناز منی . تو بهاری ، نه ؛ بهاران از توست.
از تو میگیرد وام، این همه زیبایی.

2728
آب زیاد بخورید و ورزشهایی رو که نوشته انجام بدید و مولتی ویتامین حتما بخورید.
موفق باشید خدانگهدار
هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.
من شبها می آیم وتا فردا شب.......................

مامان گلاره جان وزنت خیلی عالی هست .با کمی پیاده روی ورعایت غذایت به وزنت میرسی.

سیما جان چه خوب که تا به الان وزنت برنگشته .این امیدواری خوبی هست .هورااااااااااااااااااااااااا

من امروز و با یه فنجون قهوه شروع کردم
به نام خداوند مهربان که عشق و علاقه او در بدن من جاریست خداوند کائنات که بهترین ها را برای من می خواهد. من سرشاز از عشق و محبتم. هر آنچه که مرا ناراحت و خشمگین کرده چه در گذشته و چه در حال آزادانه رها می کنم و می بخشم . من فرزند تابناک خدایم. من 58 کیلو هستم هستم هستم!!! من سالم و خوشبخت هستم هستم هستم !!! LilySlim Weight charts
ثبت نام کلاس یوگا مادر و کودک باشگاه کودک تماشا آغاز شد

پنجشنبه ها 10:30 _ 11:30

ثبت نام کنید و نیم ساعت بازی رایگان در هر جلسه هدیه بگیرید

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

22374857
سلام نازی جان

چه خوب که شروع کردی.آففففففففففففففففففففففرررررررررررررررررریییییییییییییننننننننننننننننننننننننن

من هم روز دومم هست .البته امروز انقدر روز پر ماجرایی را گذراندم که نشد خیلی خوب رعایت کنم.دیگه کاریش نمیتوانستم بکنم.باز هم خدا را هزارارن بار شکرررررررررررررررررررررررررر

2706