2726
عنوان

رژیم کانادایی 15 روزه.بیایید با هم همراه بشویم.

| مشاهده متن کامل بحث + 532968 بازدید | 13314 پست
سلام نه سایه جان تو که خیلی اضافه وزن نداری بهتر یکی از مواد غذایی رو حذف کنی مثلا نشاسته رو یا قند
امروز بیست ونهمین روز اسفند ٩٣ خدایا به خاطر اینکه به ارزوم رسیدم و 57کیلو شدم شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
بنفشه بانو
من کلا نسبت به قبل از بارداری 6 کیلو اضافه دارم .. یعنی خیلی هم چاق به نظر نمیرسم فقط به نظر خودم ( نه بقیه) یه کم اضافه وزن دارم
ممنون میشم ادرس دکترت یا شماره تلفنش رو به همین میل نی نی سایتم بفرستی
ما یک مشت خاطره‌ایم.. هر کدوم برای کسی تلخیم
سلام خانوم گلیا من امروز روز اخر بودم خودم ٣کیاو کم کرده بودم شو شو5کیلو
از فردا هم برمیگردم رو رژیم دکترم
مراقب باشین ویتامین بخورین
امروز بیست ونهمین روز اسفند ٩٣ خدایا به خاطر اینکه به ارزوم رسیدم و 57کیلو شدم شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
مهسان جان تو دستور رژیم یه غذاهایی جایگزین داره استفاده کن من از امروز برگشتم رو رژیم دکترم امروز هم خیلی گرسنه شدم ولی ما هدفهای بزرگ داریم برات ارزوی موفقیت میکنم چون میدونم تصمیم و همه میگیرن ولی فقط با اراده ها اجرا میکنن تا اخرشم میرن من پشتتم خیلی ها ادم و از هدف دور میکنن مثلا میگن بعدش برمیگرده اره هر رژیمی که بعدش پر خوری باشه دو برابرش برمیگرده واسه پوست وموتم حتما ویتامین بخور
یه عالمه بوس ودعا تو موفق میشی
2706