2737
2734
عنوان

رژیم کانادایی 15 روزه.بیایید با هم همراه بشویم.

| مشاهده متن کامل بحث + 533132 بازدید | 13314 پست
سلام دوستای خوبم
کامل ترین وارزان ترین پکیج دی وی دی های اموزشی قدم به قدم زبان انگلیسی کودکان طبق اخرین تغییرات امریکا- اموزش قدم به قدم باله کودکان - اموزش پیلاتس- زومبا -یوگا کیم کارداشیان - کیک بوکسینگ
http://www.ninicenter.com

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام سایه جان عزیزم بستگی داره تو چه قدر اضافه وزن داری یا اینکه اندامت چطوری من معتقدم این رژیم فقط واسه کسایی که استپ وزن دارن خوبه اگه عجله ای نداری عاقلانه است که با یک رژیم معقول شروع کنی من وزن استپ کرده بودم واسه همین گرفتم و صد البته که صورتم تکیده ولی صورت من جا داشت
به هر حال موفق باشی سوالی داشتی خوشحال میشم جوابتو بدم
امروز بیست ونهمین روز اسفند ٩٣ خدایا به خاطر اینکه به ارزوم رسیدم و 57کیلو شدم شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
سلام
من هم هستم . از فردا می خوام شروع کنم . بیاین بهم کمک کنیم . من اولین بار که این رژیم و می گیرم. هر کی از فردا می خواد شروع کنه . خبر بده .

الان وزنم 75 . باید تو این 15 روز انشالله 5 کیلو کم کنم . بقیه اش هم بعدا کم می کنم . همین 5 کیلو هم غنیمتهههههه.
مرسی نگین ونی نی جان از جوابت من قدم 160 وزنم 60 همیشه 56 بودم ولی الان 1 ساله که شدم 60 تکونم نخوردم تازه روزی نیم ساعت تردمیل میرم حالا نمیدونم چیکار کنم خیلی بدم میاد صورتم لاغر بشه جای لاغر شدنم نداره زیاد
...

2738
همگی خانوما و سایه جان سلام بچه ها قبلا هم گفتم من خیلی رژیم گرفتم نزدیک 30کیلو کم کردم الانم منتظر ٥٧کیلو شدنم روز اخر رژیم کانادایی بودم فردا سه روز نگه دارنده رو میرم بعد خودمو وزن میکنم ولی نکته جالبو بگم واسه کسایی که ثابت شدن که کاهش وزن توش سختتر بهتر بدنتونو گول بزنین مثلا یک روز زیاد بخورید یه روز کم اینجوری بدنتون خودشو با شرایط هماهنگ نمیکنه و سوخت وسازش همیشه متغییر بهترین خاصیت رژیم کانادایی شوک که به بدن میده ولی یک نکته جالبه دیگه تو کتاب بدون اضافه وزن با ترجمه گیتی خوشدل خوندم که میگه هر وقت هر چی دلتون خواست بخورید مثلا کیک چون اگه اونو نخوردی شروع میکنی برای راضی کردن خودت ناخنک زدن به پنیر و میوه وچایی یک وقت نگاه میکنی میبینی یه عالمه کالری دادی راضی هم نشدی کتاب فوق العاده ای ارزان و نگرشی کاملا متفاوت به دنیای رژیم
با ارزوی تندرستی باریک بودن و رضایت داشتن همتون
امروز بیست ونهمین روز اسفند ٩٣ خدایا به خاطر اینکه به ارزوم رسیدم و 57کیلو شدم شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت
متن کتاب "بدون اضافه وزن" نوشته کارن دارلینگ و ترجمه گیتی خوشدل
مقدمه

�لطفاً به دادم برسید! میخواهم لاغر شوم.�
�میخواهم اندامی متناسب داشته باشم.�
�میخواهم شوهرم مرا زیبا بداند.�
جملههای بالا معمولاً اولین حرفی است که خانمهایی که برای مشاوره درباره کاهش وزن به دفترم میآیند بر زبان میآورند.
من هم همیشه میپرسم: �چرا؟�
آروارههاشان پایین میافتد، چشمانشان گرد میشود. این دیگر چه سؤالی است؟ مگر واضح و آشکار نیست؟ دنبال واژه میگردند و میکوشند احساسات قلبیشان را به طرزی روشن بیان کنند.
کارم به عنوان مشاور متخصص کنترل وزن، این فرصت را به من داده است تا با زنهای بسیاری دربارة جسمشان صحبت کنم. به ترسها و نگرانیهایشان گوش دادهام. متأسفانه بسیاری از زنان بر این اعتقادند که ارزش وجودشان بسته به زیبایی جسمشان است. گویی انتهای خط به این میرسد که باید به زیبایی و �باریکی دلخواه� بود تا بتوان خوشبخت شد. معمولاً این انگیزههاست که زنان را وامیدارد تا رژیمهای لاغری جنونآمیز و زیانبخش را آغاز کنند.
احساسم این است که تصویر نادرستی که بسیاری از زنان از خویشتن دارند، حاصل قطعی و حتمی جایگاهی است که جامعه ما به عنوان کالایی برای تولید مثل به زن داده است. دل کندن از وسواس فرهنگی برای لاغر بودن آسان نیست. همین که تلویزیون را روشن میکنید، یا مجلهیی را به دست میگیرید، یا به رادیو گوش میکنید: تبلیغات مبلغی هنگفت را به این کوشش اختصاص داده است تا شما را مجاب کند که لاغری ـ به ویژه اگر محصولات آنها را بخرید ـ ثروتمند و زیبا و سعادتمندتان خواهد کرد. جان به در بردن از این یورش، کار سادهیی نیست.
من درباره رابطة زن با جسمش فلسفهیی ابتدایی و عملی دارم. معتقدم که اندازه و ظاهر جسمش باید مطابق میل و سلیقه خودش باشد. نباید تابع هوسها و امیال اجباری �مُد روز� باشد که سال به سال عوض میشود. هر چه باشد تن هر کس بخشی بسیار فردی و شخصی از وجود اوست. �به باریکی مانکنها بودن� اصلاً بد نیست، به شرط این که حالت طبیعی وجودتان باشد. هر چند همه این حالت را ندارند.
هدفم در این کتاب این است که به شما بیاموزم چگونه شخصی که خودتان میخواهید باشید. بدنی را که خودتان میخواهید داشته باشید، و چیزی را بخورید که خودتان میخواهید. همه اینها به عنوان یک انسان، حق الهی شماست. استحقاقش را دارید، و از هم اکنون میتوانید صاحب آن باشید.
وقتی در سراسر این کتاب با واژههای �کشیده� و �باریک� و �لاغر� مواجه میشوید، لطفاً در نظر داشته باشید که منظورم این است که این واژهها در ارتباط با شخص شما چه مفهومی مییابند، و نه این که مجلات مُد و تبلیغات چگونه آنها را تعریف میکنند. در حق خودتان لطفی بکنید و این گفته حکیمانه قدیمی را همواره آویزه گوش خود کنید: �زیبایی در چشم بیننده است.�
هنگامی که در فرایند دگرگونی جسمی و ذهنی به کار سرگرمید، میتوانید شعر زیر را به خاطر آورید:
در نشیب و فراز راه خستگیآور
آنگاه که میلغزیم
صدایی مهربان و شادمان میگوید:
�پشتکار شکست نخواهد خورد.�
آنگاه نیرویی نامریی ما را بر میخیزانَد
آتش به جانمان میزنَد
و جانی مهربان به ما میگوید:
�از امید دست بر مدار تا به هدف برسی.�
هومر س. نلسون
http://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=%D8%A8%D8%AF%D9%88%D9%86%20%D8%A7%D8%B6%D8%A7%D9%81%D9%87%20%D9%88%D8%B2%D9%86%20%DA%AF%D9%8A%D8%AA%D9%8A%20%D8%AE%D9%88%D8%B4%D8%AF%D9%84&source=web&cd=3&ved=0CDsQFjAC&url=http%3A%2F%2Fnejebadiha.com%2Fthread1421.html&ei=ox_rUPOkNNSL4gSRqICQBQ&usg=AFQjCNEISDqYgq3J3fxFe352oGSBTp021Q&sig2=T_AcMbUd9GAhTtxZERpaqw&bvm=bv.1355534169,d.bGE این ادرس سایتی که متن کتابو گذاشته اگه نخواستین بخرین سرج کنین
2706