2703
2713
عنوان

طب قرآنی و تغذیه آقای جمشید خدادادی

120257 بازدید | 88 پست
سلام دوستان گلم
از شما میخوام هر کی تجربه استفاده از روش آقای خدادادی رو داشته و یا از دیگران دیده یا شنیده(البته واقعی) بیاد کاملا در مورد اون مشکل و چگونگی درمان و راه حل با استفاده از این روش رو توضیح بده تا همه ببینن و استفاده کنن.
یک کلوپ هم برای همین کار اختصاص دادم،لطفا بیاین اونجا و پست هاتون رو بذارین تا هماهنگ و منسجم مطالب رو داشته باشیم.
آدرس کلوپ:
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=3697&ChatDate=6-11-1388
ممنون
خدایا...خدایا دوست دارم
من در مورد درمان پروستات و سینوزیت و مشکلات گوارشی و استرس و ... خیلی چیزای دیگه دیدم که جواب داده ... منتها مشکلی که دیدم با رژیم های ایشون دارن اینه که سخته ... مثلا مریضی بوده که وقتی رژیم ایشونو دیده گفته هر چی میخوای بهم داروی گیاهی بده ولی خوردن فلان چیزی مثلا چای رو ازم نگیر .... اینجاست که عادت فشار میاره ....البته اینو بگم که End Stageباید رژیم های سخت رو رعایت کنن...
و من خودم به شخصه در این موارد اصلا اصرار نمیکنم که نه نباید بخوری ... بهش پیشنهاد میدم که کم کم کمش کن اگر دیدی روی سلامتیت تاثیر داره و بهتر میشی خودت آرام آرام قطع کن وگرنه هر طور میل خودته ...
بعضیا واقعادلبستگی پیدا میکنن به چیزایی ... و از لحاظ روانی بهشون فشار میاد ... من ترجیح میدم فشار روحی نباشه اما اون چیزی که میخواد رو بخوره .... والبته اینجوری خودشون راغب میشن به کنار گذاشتن اون چیز ...خلیا هم هستن که افسار نفس و عاداتشون دست خودشونه و به راحتی غلبه میکنن به چیزای نادرست ...

حدیث داریم ... انسان به چیزی که ازش منع شه بیشتر راغب میشه ...

تو تاپیک خودم موارد موفقیت آمیز درمان های گیاهی هست ... گاهی ترکیبی از چند روش بیشتر و بهتر جواب میده ...

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&PostID=1552615#???????

به کلوپتون میام و موارد رو مینویسم ...

موفق باشید
من در مورد درمان رماتیسم برای داداشم استفاده کردم. کامل رعایت نمیکنه ولی در همون حد ابتدایی هم اثر بخش بوده. هم خودم هم خونوادم چای و ماست را قطع کردیم. که حالم خیلی بهتره. دیگه ترش نمیکنم و معدم سنگین نیست. اما ترک ماست و شیر و بخصوص شیر خیلی سخته. هنوز شیر را قطع نکردم. البته میخوام از معجونهای جایگزینش مثل شیر بادام استفاده کنم. شاید اون موقع قطع کردم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
سلام دوست من. ممنون از این تاپیکی که باز کردی

من پرولاکتین خونم بالا بود و پریود نامنظم و لکه بینی داشتم و عصبی هم بودم. با قرص برموکریپتین هم درمان نشدم و دکترا میگفتن تا پرولاکتینت بالاست نی نی دار نمیشی.

آقای خدادادی به من گفتن که:
اول اینکه اصلا حرص نخورم
بذر یونجه و شبدر بریزم رو سالادم و روزی سه تا لیوان آب هویج بخورم
لبنیات و ترشیجات و زعفران و جعفری و آب زیاد و سیر و پیاز هم نخورم

منم سه ماه کامل و دقیق رعایت کردم، هم پرولاکتینم اومد پایین و هم نی نی دار شدیم.

نیلگون جان

آقای خدادای ام اس رو هم از طریق طب قرآنی درمان کردن. من جزئیاتشو نمیدونم ولی میتونم راهنماییت کنم که بری پیداشون کنی

لینک سایت آقای خدادادی. حتما با دقت بخونش و لینکاشو باز کن

http://www.tebbeghorani.com/

لینک تاپیک حسنا جون

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1552888#1552888

حسنا جون خیلییییییییییییییییی ماهه. خیلی باحاله. خیلی دوست داشتنیه. دکترای طب سنتی میخونه هااااااا. حتما ازش کمک بگیر. پشیمون نمیشی

2714
من هم صحبتهای دکتر خدادادی رو شنیدم عمل کردن بهشون کمی سخته چون ماها جانشین این غذاهارو که می گه نخورید رو نمی دونیم.....................................دکتر روازاده هم یه چیزی تو مایه های دکتر خدادادیه.........من تا حدی رعایت می کنم .....مخصوصا خوردن چای و قند رو کنار گذاشتم و بجاش از جوشونده های گیاهی مختلف خریدم همراه با خرما و عسل و کلا چیزای طبیعی.........................خیلی مفیدتر و سالم تر هستند...چای مخصوصا واسه ی خانوم های باردار شنیدم اصلا خوب نیست....
شکرت خداجون
سونیا جان

تا اونجایی که من میدونم ایشون بعضی از دستورات تغذیه ای رو که میدن به استناد آیات قرآنه. یعنی با توجه به آیات قرآن میگن که چی بخوریم یا کمتر بخوریم یا نخوریم. بیشتر درمانهاشون هم اینطوریه.
توی کتابشون بیشتر و بهتر توضیح دادن: پانزده روز تا سلامتی (بازخوانی آیات مربوط به تغذیه ی انسان در قرآن کریم)
فکر میکنم تو سایتشون هم این مطلب رو باز کردن.........

منم مثل بیتا جون
خیلی از دستورات رو رعایت میکنم مثل نخوردن قند و شکر و هر چیزی که اینارو داره و چایی و سوسیس و کالباس و لبنیات پاستوریزه و سرخ کردنی
به جاش مرتب خرما و عسل و کنجد ارده چهارمغز میوه و سبزیجات تازه لبنیات محلی و..... مصرف میکنم

بیتا جون

آفای خدادادی دوجلد کتاب دارن که در اون کتابها علاوه بر معرفی جایگزین غذاهای ممنوعه، چندین نوع غذارو هم آموزش دادن که در عین سادگی خیلی هم خوشمزه هستن.

اتفاقا زیباجون من خیلی دنبال این کتاب بودم قم رفته بودم پرسیدم ولی نداشتن! دقیقا اسم کتابها و ناشرشو می شه بگی؟ممنونتم.....لینک سایتش رو هم اگه داری لطفا بگو...... در مورد سرخ کردنی یکم رعایتش واسم سخته ......شما چه جایگزینی بجاش گذاشتی؟؟
شکرت خداجون
سلام به همه دوستان عزیز کسانی که می خوان کتابهای آقای خدادادی و عسل طبیعی مورد تایید ایشون رو تهیه کنند به آدرس زیر مراجعه کنند یا تماس بگیرند ، در صورت امکان براشون ارسال بشه : تهران-میدان رسالت-خیابان فرجام-نرسیده به اتوبان باقری-جنب بانک سپه- نبش کوچه داروخانه-فروشگاه عسل خدادادی- تلفن : 77886488
2706