نی نی سایت > تبادل نظر > پيش از بارداري > سلامت و تغذيه قبل از بارداري > طب قرآني و تغذيه آقاي جمشيد خدادادي

موضوع: طب قرآني و تغذيه آقاي جمشيد خدادادي + اظهار نظر

1   2   3   4  
کاربران حاضر: 0 کاربر و 1 مهمان
paria پست ها : 1072عضویت:1388/8/13
1388/11/6 - 11:23 عصر
سلام دوستان گلم
از شما ميخوام هر كي تجربه استفاده از روش آقاي خدادادي رو داشته و يا از ديگران ديده يا شنيده(البته واقعي) بياد كاملا در مورد اون مشكل و چگونگي درمان و راه حل با استفاده از اين روش رو توضيح بده تا همه ببينن و استفاده كنن.
يك كلوپ هم براي همين كار اختصاص دادم،لطفا بياين اونجا و پست هاتون رو بذارين تا هماهنگ و منسجم مطالب رو داشته باشيم.
آدرس كلوپ:
http://www.ninisite.com/clubs/chat.asp?clubID=3697&ChatDate=6-11-1388
ممنون
خدايا...خدايا دوست دارم
~حسنا~ پست ها : 8061عضویت:1386/12/29
1388/11/7 - 12:01 صبح
من در مورد درمان پروستات و سينوزيت و مشكلات گوارشي و استرس و ... خيلي چيزاي ديگه ديدم كه جواب داده ... منتها مشكلي كه ديدم با رژيم هاي ايشون دارن اينه كه سخته ... مثلا مريضي بوده كه وقتي رژيم ايشونو ديده گفته هر چي ميخواي بهم داروي گياهي بده ولي خوردن فلان چيزي مثلا چاي رو ازم نگير .... اينجاست كه عادت فشار مياره ....البته اينو بگم كه End Stageبايد رژيم هاي سخت رو رعايت كنن...
و من خودم به شخصه در اين موارد اصلا اصرار نميكنم كه نه نبايد بخوري ... بهش پيشنهاد ميدم كه كم كم كمش كن اگر ديدي روي سلامتيت تاثير داره و بهتر ميشي خودت آرام آرام قطع كن وگرنه هر طور ميل خودته ...
بعضيا واقعادلبستگي پيدا ميكنن به چيزايي ... و از لحاظ رواني بهشون فشار مياد ... من ترجيح ميدم فشار روحي نباشه اما اون چيزي كه ميخواد رو بخوره .... والبته اينجوري خودشون راغب ميشن به كنار گذاشتن اون چيز ...خليا هم هستن كه افسار نفس و عاداتشون دست خودشونه و به راحتي غلبه ميكنن به چيزاي نادرست ...

حديث داريم ... انسان به چيزي كه ازش منع شه بيشتر راغب ميشه ...

تو تاپيك خودم موارد موفقيت آميز درمان هاي گياهي هست ... گاهي تركيبي از چند روش بيشتر و بهتر جواب ميده ...

http://ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&PostID=1552615#???????

به كلوپتون ميام و موارد رو مينويسم ...

موفق باشيد
شهره پست ها : 1381عضویت:1387/11/13
1388/11/7 - 8:01 صبح
من در مورد درمان رماتيسم براي داداشم استفاده كردم. كامل رعايت نميكنه ولي در همون حد ابتدايي هم اثر بخش بوده. هم خودم هم خونوادم چاي و ماست را قطع كرديم. كه حالم خيلي بهتره. ديگه ترش نميكنم و معدم سنگين نيست. اما ترك ماست و شير و بخصوص شير خيلي سخته. هنوز شير را قطع نكردم. البته ميخوام از معجونهاي جايگزينش مثل شير بادام استفاده كنم. شايد اون موقع قطع كردم.
آفرين پست ها : 414عضویت:1388/4/10
1388/11/7 - 8:41 صبح
سلام شهره جان ميشه بيشتر توضيح بدي يعني شير هم نبايد خورد حتي شير محلي ؟؟
من ناراحتي معده و روده دارم .
نيلگون پست ها : 149عضویت:1388/1/30
1388/11/7 - 9:39 صبح
سلام دوستان
در مورد بيماري ام اس هم اطلاعاتي داريد؟؟؟؟؟؟
زيبا (مامان كوثر) پست ها : 1575عضویت:1387/7/29
1388/11/7 - 10:01 صبح
سلام دوست من. ممنون از اين تاپيكي كه باز كردي

من پرولاكتين خونم بالا بود و پريود نامنظم و لكه بيني داشتم و عصبي هم بودم. با قرص برموكريپتين هم درمان نشدم و دكترا ميگفتن تا پرولاكتينت بالاست ني ني دار نميشي.

آقاي خدادادي به من گفتن كه:
اول اينكه اصلا حرص نخورم
بذر يونجه و شبدر بريزم رو سالادم و روزي سه تا ليوان آب هويج بخورم
لبنيات و ترشيجات و زعفران و جعفري و آب زياد و سير و پياز هم نخورم

منم سه ماه كامل و دقيق رعايت كردم، هم پرولاكتينم اومد پايين و هم ني ني دار شديم.
1388/11/7 - 10:08 صبح
آفرين جان
شير خيلي هم خوبه البته اگه محلي باشه و مطمئن. يعني اون گاو يا گوسفند نون خشك يا پودر خون يا استخوان يا چيزاي به درد نخوره ديگه، نخورده باشن
1388/11/7 - 10:14 صبح
نيلگون جان

آقاي خداداي ام اس رو هم از طريق طب قرآني درمان كردن. من جزئياتشو نميدونم ولي ميتونم راهنماييت كنم كه بري پيداشون كني

لينك سايت آقاي خدادادي. حتما با دقت بخونش و لينكاشو باز كن

http://www.tebbeghorani.com/

لينك تاپيك حسنا جون

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=7352&postID=1552888#1552888

حسنا جون خيلييييييييييييييييي ماهه. خيلي باحاله. خيلي دوست داشتنيه. دكتراي طب سنتي ميخونه هااااااا. حتما ازش كمك بگير. پشيمون نميشي
SONIA پست ها : 320عضویت:1388/9/12
1388/11/7 - 11:02 صبح
زيبا جان سلام
شما مدوني چرا آقاي خدادي اسم درمانش را طب قراني گذاشته ؟
اخه من توي سايتش چندتا مقاله ديدم كه به نظرم ربطي به قران نداشت
نيلگون پست ها : 149عضویت:1388/1/30
1388/11/7 - 11:39 صبح
ممنون زيبا جون ميرم پيدا مي كنم
بيتا پست ها : 5892عضویت:1388/10/12
1388/11/7 - 11:46 صبح
من هم صحبتهاي دكتر خدادادي رو شنيدم عمل كردن بهشون كمي سخته چون ماها جانشين اين غذاهارو كه مي گه نخوريد رو نمي دونيم.....................................دكتر روازاده هم يه چيزي تو مايه هاي دكتر خداداديه.........من تا حدي رعايت مي كنم .....مخصوصا خوردن چاي و قند رو كنار گذاشتم و بجاش از جوشونده هاي گياهي مختلف خريدم همراه با خرما و عسل و كلا چيزاي طبيعي.........................خيلي مفيدتر و سالم تر هستند...چاي مخصوصا واسه ي خانوم هاي باردار شنيدم اصلا خوب نيست....
اگر صبر داشته باشی قضای الهی بر تو می گذرد در حالی که تو ستایش می شوی و اگر بی تابی کنی باز هم قضای الهی برتو می گذرد در حالی که تو نکوهش می شوی امام علی علیه السلام
1388/11/7 - 12:03 عصر
سونيا جان

تا اونجايي كه من ميدونم ايشون بعضي از دستورات تغذيه اي رو كه ميدن به استناد آيات قرآنه. يعني با توجه به آيات قرآن ميگن كه چي بخوريم يا كمتر بخوريم يا نخوريم. بيشتر درمانهاشون هم اينطوريه.
توي كتابشون بيشتر و بهتر توضيح دادن: پانزده روز تا سلامتي (بازخواني آيات مربوط به تغذيه ي انسان در قرآن كريم)
فكر ميكنم تو سايتشون هم اين مطلب رو باز كردن.........
1388/11/7 - 12:11 عصر
منم مثل بيتا جون
خيلي از دستورات رو رعايت ميكنم مثل نخوردن قند و شكر و هر چيزي كه اينارو داره و چايي و سوسيس و كالباس و لبنيات پاستوريزه و سرخ كردني
به جاش مرتب خرما و عسل و كنجد ارده چهارمغز ميوه و سبزيجات تازه لبنيات محلي و..... مصرف ميكنم

بيتا جون

آفاي خدادادي دوجلد كتاب دارن كه در اون كتابها علاوه بر معرفي جايگزين غذاهاي ممنوعه، چندين نوع غذارو هم آموزش دادن كه در عين سادگي خيلي هم خوشمزه هستن.
بيتا پست ها : 5892عضویت:1388/10/12
1388/11/7 - 12:21 عصر
اتفاقا زيباجون من خيلي دنبال اين كتاب بودم قم رفته بودم پرسيدم ولي نداشتن! دقيقا اسم كتابها و ناشرشو مي شه بگي؟ممنونتم.....لينك سايتش رو هم اگه داري لطفا بگو...... در مورد سرخ كردني يكم رعايتش واسم سخته ......شما چه جايگزيني بجاش گذاشتي؟؟
اگر صبر داشته باشی قضای الهی بر تو می گذرد در حالی که تو ستایش می شوی و اگر بی تابی کنی باز هم قضای الهی برتو می گذرد در حالی که تو نکوهش می شوی امام علی علیه السلام
سحر پست ها : 1481عضویت:1388/10/14
1388/11/7 - 12:50 عصر
سلام به همه دوستان عزيز
كساني كه مي خوان كتابهاي آقاي خدادادي و عسل طبيعي مورد تاييد ايشون رو تهيه كنند به آدرس زير مراجعه كنند يا تماس بگيرند ، در صورت امكان براشون ارسال بشه :
تهران-ميدان رسالت-خيابان فرجام-نرسيده به اتوبان باقري-جنب بانك سپه- نبش كوچه داروخانه-فروشگاه عسل خدادادي- تلفن : 77886488
1388/11/7 - 2:22 عصر
بيتا جون
اسم كتابها:
"پانزده روز تا سلامتي" و "ارمغان تندرستي" نوشته جمشيد خدادادي انتشارات سهروردي

من اصلا براي درست كردن غذا چيزي رو سرخ نميكنم. مثلا براي درست كردن هر خورشتي پياز و گوشت رو ميريزم يه كم حرارت ببينه بدون روغن بعد آب و مواد ديگه اضافه ميكنم و آخر كار روغن هسته انگور يا روغن زيتون ميريزم
. براي درست كردن چيزايي مثل كتلت يا فلافل از فر استفاده ميكنم.
همه اينارو تو كتاب ارمغان تندرستي ميتوني پيدا كني. اينقدر تنوع غذاهاي معرفي شده همراه با ستور پختشون زياده كه نميتوني تصورشو بكني

بيتا جونم
لينك سايت خداداي رو اول صفحه گذاشته بودم ولي باز ميذارم. سايتشو خوب بخون همه چيز توش داره

http://www.tebbeghorani.com/
paria پست ها : 1072عضویت:1388/8/13
1388/11/7 - 10:32 عصر
سلام زيبا جان
ممنون از اينكه تجربياتت رو در كلوپ گذاشتي واقعا ثواب داره هر كي استفاده كنه و از بيماري به لطف خدا نجات پيدا كنه.
زيبا جان منم آقاي خدادادي رو از نزديك ملاقات كردم ولي ايشون فقط به من گفت حرص نخور و هيچ چيز ديگه نگفت.من pcod هستم.الان سه ماهه پريودم قطع شده و از بس دارو مصرف كردم قبلا ديگه حوصلشو ندارم.كليم عوارض داره.شما اطلاعاتي از درمان اين بيماري با اين طب داري؟ من يك ماه و نيم هست كه غذاهاي ممنوعه رو نميخوم و تقريبا شيوه هاي كتاب را در پيش گرفتم.

خدايا...خدايا دوست دارم
1388/11/8 - 12:17 صبح
خوشحالم كه ميبينم اين همه طرفدار پيد اشده ...

مبينيد كه براي هر دردي چندين درمان وجود داره ...

زيبا جان چيز جالبي در مورد پرولاكتين گفته بودي ... آبجي منم پرولاكتينش بالا بود و كيست داشت چون خيلي كاكائو ميخورد و من حريفش نبودم ... با رازيانه و مريم گلي خوب شد ... اينم يه راهه ...

مرسيييييييييييييييييييييييييييييييييي
1388/11/8 - 12:27 صبح
براي درمان يبوست وخشكي روده ها :

كنار گذاشتن لبنيات و جايگزين كردن انجير و عسل و آلوبخارا و هر چيز ملين و خنك ...تخم بارهنگ + عرق نعناع.... ترنجبين شيرخشت عناب ... و هرچيزي كه تخم هاي ريزي داره خوبه ... چون مانند اسفنج آب رو به خودشون ميكشن و در روده ها ميمونن و هضم نميشن و روده هارو حال ميارن خلاصه :دي

براي درمان شوره سر :

قبل از حمام كف سر رو با سركه طبيعي ماساژ بديد .... و اول با صابون قهوه اي سررابشوئيد و بعد با شامپو ...

يا

حنا + روغن زيتون ... چندساعت قبل از حمام روي سر بمونه ..

درمان موخوره :

موخوره را بايد بسوزانيد ... سر هر موئي كه موخوره داره رو با فندك سريع بسوزانيد ... و نوك موهارو با روغن زيتون چرب نگه داريد ....

درمان پوست هايي كه داراي روزنه باز هستن:

ماسك نارنج و خرمالوي نرسيده ....

صورتهاي خشك :

ماست + جوانه گندم

.....................

كسانيكه زياد ميخوابند و هميشه احساس خستگي ميكنن يعني بلغم زيادي در بدن دارن ... خوردن مداوم آب + ليموترش تازه + زنجبيل + عسل و جوشونده چوب دارچين و زنجبيل... برايشان دواست ...

فعلا اينارو داشته باشيد اينارو دادم به مريضا نتيجه گرفتن ....

1388/11/8 - 12:33 صبح
پريا جان ....

شما اينارو مصرف كن :

حداقل ?هفت شب عسل طبيعي واژينال كن بيست سي سي

ناشتا گل هميشه بهار رو بكوب يك قاشق چاي خوريشو بريز تو يك ليوان آب بزار يك ربع لعاب بندازه و با عسل نوش جان كن .... صبح يك استكان عرق رازيانه بخور ... شب يك استكان عرق بومادران ...روزي ?? عدد اسفند بشور بريز تو آب قورت بده ... نجو
روزي سه قاشق چاي خوري سياه دونه كوبيده شده + عسل بخور ...

بادام و چهار مغز و عسل و روزي سه عدد خرما و كنجد با پوست بخور ...

به شوهرت بگو تخمدانهاتو با دست ماساژ بده ... بهتره باروغن گرم ماساژ بده ...

جوشونده چوب دارچين بخور ... زنجبيل بخور ....

اگر عرق خنك ميخوري شاه تره بخور ...

تيروئيدت تنظيمه ؟؟؟

يه حجامت هم بكني بد نيست ... و تمام رژيم خدادادي رو رعايت كن ...

محاله نتيجه نگيري گلم ...

انشاالله خبراي خوش ميدي به زودي ...
1   2   3   4  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: