2410
2553
بیمارستان های دولتی شریعتی و رجایی دارن که دیر وقت میدن حالا یه زنگ بزن
من دی رفتم قبل عید اگه از صبح بری بشینی تا ظهر کارتو را میندازن (خارج از نوبت خالا قبلش یه زنگیم بزن) واسه من شد 210 تومن
کلینیک نسل امید که تو ونک هست هم داره اونم خوب وقت میده
از ما گذشت نیک و بد,اما تو روزگار..........فکری بحال خویش کن,این روزگار نیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
زهرا خانم بیخود بیمارستان دی نرو که من خاطره بدی ازش دارم...
پسر من اسفند 88 بدنیا اومد و 10 روز بعدش تشخیص دادن (دکتر جامی شکیبی متخصص قلب دی) که نارسایی قلبی داره!!! سه بار پسرم رو اکو کرد، 2 بار اکوی تخصیی که اون سال هزینه اش بود 350 تومن... یکماه به بچه ی نوزادم قرص پرانول قلب و شربت لانوکسین داد- فکر کن ببین چی کشیدیم من و شوهرم... تا یه حس مادرانه به من گفت این مرتیکه فقط برا پول داره مرض میتراشه و بعد از پرس و جو بردمش پیش دکتر آرمن کوچاریان که بهترین متخصص قلب نوزادانه
و اون بعد از یکبار اکو که قیمتش 100 تومن پایین تر از دی بود بهم گفت پسرم هیچیش نیست و بعضی از نوزادها قلبشون بعد تولد کامل میشه
تجربه ام رو گفتم بازم خودت میدونی
با صدای تو نمی ترسم از این تاریکی من تو را مست و رها می خواهم مثل یک تکه ی ابر، من تو را می خواهم...

2714
من مشکلی ندارم.تا حالا سونو هام همش خوب بوده پیش یه دکتر رفتم که سونو آنومالی انجام بدم.گفت برم اکو هم انجام بده گفتم مشکلی هست گفت من همه بیمارامو می فرستم.به حرفش اطمینان ندارم.من هفته 21 هستم.
محبوبه جان منم تو هفته 20 انجام دادم اونم تو بیمارستان صارم و توسط دکتر مساعد اصلا نگران نباش اگه بری بهتره و خیالت راحت میشه به من گفتن یه کانون اکوژن دیده شده و دکتر گفت اجباری نیست اگه بری بهتره همسرم هم گفت بریم وانجام دادیم و خدا رو شکر مشکلی نبود و خیالمون راحت شد هزینه اش هم 271 هزار تومن شد فروردین همین امسال هم انجام دادیم
خدایا شکرت میکنم برای رضای مهربونم و ثمره عشقی که بهمون بخشیدی
سلام محبوب جان. من اکو کاردیوگرافی رفتم پیش دکتر برنا تویوسف آباد. دکتر خوبیه 100 تومان هزینش شد. اکو قلب جنین. دکتر سونوگراف به تو گفت که شریان سمت چپ برای خون رسانی به جنین درست عمل نمی کنه؟

انجام کلیه گرافی های ساده به صورت ۲۴ ساعته و گرافی رنگی (اطفال و بزرگسال ) ، عکس‌‌ رنگی رحم (هیسترو سالپینگو گرافی (HSG) (Hysterosalpingography) با بی حسی و بیهوشی ، انواع سونوگرافی ساده و رنگی ، سه بعدی و چهار بعدی ، غربالگری و آنومالی اسکن ، داپلر ، سونو هیستروگرافی (hysterosonography) ( تنها مرکز در شهر کرج )  

اکوکاردیوگرافی قلب جنین

طرف قرارداد با بیمه تامین اجتماعی و خدمات درمانی و نیروهای مسلح

آدرس : کرج ، خیابان گلشهر ، داخل کوچه ارغوان غربی

Alborz Province, Karaj, Golshahr, Golshahr Ave, Maryam Hospital  

02633504589

09019138922

09192955748

عکس رنگی رحم
2706