2703
2553
عنوان

خانوم های( خوشتیپ)( محجبه )همه بیاین تو!!

696056 بازدید | 9467 پست
سلام به همتون..............

هر چی تو تبادل نظر رو گشتم همچین تاپیکی پیدا نکردم که در مورد مامانایی باشه که با رعایت حجاب بخوان تو مهمونی و بازار و عروسی خوشتیپ کنن.حالا با هر نوع اندامی.....چاق لاغر قد کوتاه یا قد بلند.

شکرت خداجون
حالا می خوام همه بیاین با هم هم فکری کنیم که چجوری می شه هم حجاب رو رعایت کرد و هم کاملا به روز و شیک بود و مهمتر از همه راحت بودنشه........منتظر همفکریتون هستم.... مثلا من خودم تیپ اسپرت خیلی روست دارم و فکر می کنم تو خیلی جاها تو خیابون و بازار.... اگه اسپرت باشیم خیلی مرتب تره و راحت تر می تونیم مواظب نی نی ها باشیم(البته من هنوز ندارم).توی کم سن و سال نشون دادن هم خیلی موثره....
شکرت خداجون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
2714
من عااااششقققه............. این تیپهام ولی خب خیلی جاها بد...بد... نگاه می کنن به آدم!!ولی حالا اگه بیام یه ماتیک رنگ جیغغ بزنم و موهامو رنگ سفید کنم و راست راست راه بیفتم تو خیابون فکر نمی کنم کسی منو با تعجب نگاه کنه!!! اینم از جامعه ی مسلمون ما!!!هه هه هه هه .........هر کسی ایده ای داره بیاد بگه من دوست دارم از همتون یه چیزایی یاد بگیرم......بگین که چه تیپی می گردین و چجوری خوبه که بگردیم.
شکرت خداجون
بیتا جان سلام تاپیک خوبی باز کردی. نزدیک خونه ما چند تا مغازه هست که کلی روسری خوشگل مدل دار دارن......من یه عالمه از این جور چیزا خریدم و خیلی شیک هستن در حین اینکه حجابت هم کامله........ اگه بخوای آدرسشونو میدم.در ضمن فروشنده یکیشون خودش طراح مدل روسریه
2706