نی نی سایت > تبادل نظر > سبک زندگی > آرایش و زیبائی > خانوم هاي( خوشتيپ)( محجبه )همه بياين تو!!

موضوع: خانوم هاي( خوشتيپ)( محجبه )همه بياين تو!! + اظهار نظر

صفحه 114 از 480 اول قبلی  109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119  بعدی آخر صفحه
کاربران حاضر: 1 کاربر و 3 مهمان
بيتا پست ها : 5907عضویت:1388/10/12
1389/11/8 - 10:42 عصر
سلام به همه ي دوستاي گل و خوبم...

صباجون در رابطه با بستن شال كه گفتي.....من هم اون رو بعد از اينكه زير گلوم گيره زدم.....از روي سرم ميپيچونم..چون همون طور كه گفتي اگه از پايين دور گردن بپيچيم....يه قسمتي از گردن پوشش پيدا نميكنه.
و اين مدلي خيلي بهتر ميشه....
يه مدل ديگه هم كه هست. اينه كه وقتي از روي سر شال رو پيچونديم...يه گيره از همون پشت سر بزنيم و بقيه ي شال رو آزاد بگذاريم...خيلي خوشگل و متفاوت ميشه....من امروز رفته بودم خونه مامانم اينا همين جور بستم...خيلي خوب شد.اميدوارم خوب توضيح داده باشم!

"من" عزيزم سلام...خيلي خوش اومدي..من تاپيك زايمان طبيعي ميومدم و دورادور ميشناسمت....خدا كنه من هم جرات پيدا كنم بتونم طبيعي زايمان كنم!!

چه چيز جالبي گفتي...خيلي جديد و خلاقانه بود من تا بحال اين جوري كه گفتي نديده بودم.

در مورد آرايشگاه هم اونقدر مطمئنا وقت داريد كه ماهي يه بار رو آرايشگاه بريد....بقيه ي اوقات هم توي خونه وقتي فرصت پيدا كردي....يه دستي ميشه به سر و روي ابروها كشيد.راهش اينه كه يه موچين جلوي آينه ي دستشويي بزاريد...البته من ني ني ندارم و نمي دونم وقتي بچه باشه ميشه فرصت خالي پيد كرد يا نه...
چون من خودم هميشه وقتي بيكار ميشم.....ميرم جلوي آينه و ابروهام رو سروسامون ميدم....

در مورد رنگ مشكي من هم يه دائي دارم كه خانمش خيلي محجبه اس....يعني از اونهايي كه رو ميگيرن.....ولي من هيچ وقت.......هيچ وقت نديدم كه مشكي بپوشه دائم رنگهاي شاد و روشن ميپوشه...چه مانتو چه روسري و مقنعه....اما هميشه رو ميگيره و نامحرمي متوجه حتي رنگ لباسش نميشه.

مامان اينده عزيز سلام....نيستي چندوقته؟؟؟؟؟!!
من هم خيلي دوست دارم عكس بندازم..اما نمي دونم چرا نمي تونم عكسهامو اپلود كنم....حتما سعيم رو ميكنم و اگه تونستم اين كار رو ميكنم...
اگر صبر داشته باشی قضای الهی بر تو می گذرد در حالی که تو ستایش می شوی و اگر بی تابی کنی باز هم قضای الهی برتو می گذرد در حالی که تو نکوهش می شوی امام علی علیه السلام
سحر مامان امير پست ها : 15269عضویت:1389/4/31
1389/11/8 - 10:47 عصر
سلام بيتا جون چون حجم عكسات بالاست نميتوني اپلود كني اول بايد حجم عكستو كم كني
روشش هم اينه كه عكست رو باز كني تو برنامه پينت بعد كنترل w بزني و يه حجمي رو واسش انتخاب كني مثلا من ميزنم 30 27 بعد هم سيو كن و اپلد كن ان شا الله خوب توضيح داده باشم
هر آنچه نياز دارم پيشاپيش در درون من هست.
1389/11/8 - 10:48 عصر
من جون منو يادته تو تاپيك شهريوريها ؟
بيتا پست ها : 5907عضویت:1388/10/12
1389/11/8 - 10:52 عصر
مامان اينده....يه گيره هايي هست به اسم گيره مرواريدي......اگه اشتباه نكنم.
اين گيره ها خاصيتش اينه كه روسري رو سوراخ و نخ كش نميكنه....و مخصوصا براي روسري هاي ساتن عاليه....من يه دونه خريدم....واقعا راضي ام.خيلي هم محكمه...

يه سري گيره هاي ديگه هست كه اونها هم عاليه واسه سوراخ و نخ كش نشدن روسري...كه مگنت هست....اما من هنوز موفق نشدم بخرم...

حلماجون ميرم تو كلوب خودمون واست آدرس ميزارم....

سحرجونم ممنونم...حتما سر فرصت اين كارو ميكنم.....آره از حجم زياد عكسهاست....بايد حسش باشه.....حتما ....شما هم بزاريد بچه ها.
اگر صبر داشته باشی قضای الهی بر تو می گذرد در حالی که تو ستایش می شوی و اگر بی تابی کنی باز هم قضای الهی برتو می گذرد در حالی که تو نکوهش می شوی امام علی علیه السلام
1389/11/8 - 11:00 عصر
بيتا جون شما كه عكس روسري و شال هاتون رو نزاشتيد فقط من گذاشتم نامردا
گزل بانو پست ها : 890عضویت:1388/4/24
1389/11/9 - 11:26 صبح
سلام .... من جون معلومه تو همه‌چي جرات داري خانومي آفرين ... مامان آينده يه گيره‌هايي هست كه بيتاجون گفت من از دينا مي‌خرم و خيلي هم راضيم از جديداش يه‌چيزي شبيه سنجاق سر كوچولو ست كه سر هر شاخه‌اش يه مرواريد داره خيلي محكمه و به روسري هم آسيب نمي‌زنه خوبي مدلاي جديدش اينه كه رنگ مرواريدش نميره اون اوايل مرواريداش يا كنده ميشد يا رنگش مي‌رفت ولي الان نه.....يه مدل گيره‌هاي معمولي فانتزي هم الان هست كه براي روسري خوشگله و نگين داره ..... براي شال هم من بيش‌تر از اين سوزنيا استفاده مي‌كنم يا سوزناي ته مرواريد دار يا سوزني‌هاي فانتزي.... مگنتي منم پيدا نكردم.... اگه تهراني يه سر به دينا بزن همه چي داره
خدايا آشنا ديدمت و غريبانه عاشقت شدم، بخشنده پنداشتمت و گنه‌كار شدم، گرم ديدمت و در سردترين لحظه‌ها به سراغت آمدم، تو مرا چه ديدي كه وفادار ماندي؟؟
گزل بانو پست ها : 890عضویت:1388/4/24
1389/11/9 - 11:28 صبح
كسي اون مدل بستن روسري بنفشه رو بلد نبود نه؟
خدايا آشنا ديدمت و غريبانه عاشقت شدم، بخشنده پنداشتمت و گنه‌كار شدم، گرم ديدمت و در سردترين لحظه‌ها به سراغت آمدم، تو مرا چه ديدي كه وفادار ماندي؟؟
$ مامان اينده $ پست ها : 6913عضویت:1389/4/1
1389/11/9 - 12:35 عصر
سلاموبيتا جون و گزل بانوي عزيزم خيلي ممنون از توضيحاتتون درباره گيره.سرفرصت ميام انشاءالله بتونم با شما دوستاي خوبم بيشتر آشنا بشم
نيما يوشيج در جشن يک سالگي فرزندش نوشت:پسرم!يک بهار،يک تابستان،يک پاييز و يک زمستان را ديدي!از اين پس همه چيز جهان تکراريست جز مهرباني...
سايه پست ها : 138عضویت:1387/10/14
1389/11/9 - 2:22 عصر
سلام دوستان عزيز
براي تهيه انواع چادر و روسري مدل دار و گيره و هد و ساير وسايل حجاب ميتونيد به اين فروشگاه ها سر بزنين منكه خيلي راضي بودم و كلي وسايل جينگول خريدم
1/ ميني سيتي شهرك محلاتي خ مرواريد پاساژ مرواريد ط2 پلاك 81 فروشگاه تيام http://tiyamhijab.blogfa.com/
نمايندگي هاي ديگه ايي هم داره تو كرج و /اصفهان /ابادان /اهواز/و ... فكر كنم ادرس بقيه نماينگي ها رو تو سايت داشته باشه

2/ تو همون پاساژ مرواريد يه مغازه ديگه هم به اسم سلما هست كه اونم وسايل حجاب ميفروشه
اميدوارم تونسته باشم كمكي كرده باشم
مريم پست ها : 56عضویت:1389/10/20
1389/11/9 - 5:18 عصر
سلام دوستان همگي خوبين.من تازه ميخوام عضو بشم اگه اجازه هست .؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مريم پست ها : 56عضویت:1389/10/20
1389/11/9 - 5:21 عصر
ميخوام منو راهنمايي كنين موهام رنگ ومش داره الان كه مدتي ميگذره چند رنگ شده اصلا دوست ندارم همم اينكه ميخوام يه تنوعي بدم.به نظر شما اگر ازاين شامپو موها استفاده كنم و مشكي كنم موهام بعد يه رنگ حنايي بذارم بد ميشه ؟؟؟؟؟اخه ارايشگر گفته از روي رنگ ومش نميشه رنگ يك دست گذاشت.
مينا پست ها : 654عضویت:1386/1/28
1389/11/9 - 6:31 عصر
دنبال پيراهن تونيك شيك ميگردم براي مهموني هاي معمولي(مثلاً جلوي برادرشوهر ها يا پسر عمو ها و ..). كاملاً هم به رعايت حجابم و اين كه حتي يه دونه از موهام پيدا نباشه معتقدم. اما دوست ندارم توي مهموني مانتو يا چادر بپوشم. ميخوام تونيك (تا روي زانو ) با شلوار يا دامن بپوشم. اما اصلاً تونيك هاي قشنگي تو بازار پيدا نميكنم. همشون يا نيم آستين هستند يا جنسشون مث آدامسه و به تن ميچسبند . ميخوام سفارش بدم به خياط اما دلم ميخواد چند تا مدل شيك داشته باشم. كسي ميدونه چجوري ميتونم عكس يه همچين مدلهايي رو پيدا كنم. شما ها عكسي داريد؟
ممنون..
باران پست ها : 6432عضویت:1387/9/11
1389/11/9 - 7:22 عصر
سلام ! منم قبلا كم و بيش سر زدم اما خيلي پي گير صحبتاي دوستان نبودم ! اما الان ميخوام باهاتون مشورت و درد و دل كنم ! چند وقته مانتويي شدن بدجور رفته تو فكرم با اينكه خودم چادري شدم ( كسي تو خانواده چادري نيست ) و اخيلي هم چادر رو دوست دارم و احساس ميكنم با چادر آدم با ابهت تر به نظر مياد ولي نميدونم چرا فكر ميكنم آدم با چادر خوشتيپ نميشه ! آخه با چادر فقط كيف آدم و روسريش پيداست به نظرتون چيكار ميشه كرد !
مهمونيا هم كه شده معضل از چادر گل گلي متنفرم با مانتو هم كه نميشه تو خونه گشت به قول اين دوستمونم كه تونيك خوب و مناسب پيدا نميشه !!!! شماها چيا ميپوشين مانتو چه مدلي ؟؟؟؟ تو مهمونيا چيكار ميكنيد ؟؟؟؟
انواع عطر با برندهاي مطرح .... 09389127172 آماده پاسخويي به سوالات پيامکي شما در ارتباط با قيمت و ساير اطلاعات
ماه پيشوني پست ها : 4417عضویت:1388/2/29
1389/11/10 - 3:25 صبح
http://www.hijabtrendz.com/tag/abaya-couture/
دل تنها عضويست كه با نگـــــــــــــــاه لمس ميشود....!
1389/11/10 - 4:17 صبح
http://stores.ebay.ca/Zeefashion-Scarf-World
1389/11/10 - 4:20 صبح
بچه ها من يكسري عكس ميگذارم كه هر كس بنا به نيازش برداشت خاص خودش رو داره.مثلا توي يك عكسي هارموني رنگها بيشتر از پوشيدگي مورد توجه هست---يا مدل لباس--- يا نوع پارچه و ....
منظورم اينه صرفا به خاطر نوع پوشيدگي عكس نميگذارم.
1389/11/10 - 4:21 صبح
سايت آپلود عكس و آپلود سنتر فايل ايران بلاگ
1389/11/10 - 4:21 صبح
سايت آپلود عكس و آپلود سنتر فايل ايران بلاگ
صفحه 114 از 480 اول قبلی  109   110   111   112   113   114   115   116   117   118   119  بعدی آخر صفحه
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: