2737
2734
عنوان

خانوم های( خوشتیپ)( محجبه )همه بیاین تو!!

| مشاهده متن کامل بحث + 696136 بازدید | 9467 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سلام صباجون من واقعا شرمنده ام...چون نی نی سایت که فیلتر شد دیگه نتونستم بیام اینجا....
من هم کاملا با نظرتون موافقم.....من هم بشخصه خودم....برای هر جایی تیپ بخصوصی دارم...
منی که اینجا انقدر حرف از خوشتیپی و اهمیت دادن به این موضوع میکنم.....
فقط توی مهمونی ها و جاهایی که میریم دید و بازدید......بهترین و شکترین لباسهامو میپوشم.
اما وقتی میرم بازار مخصوصا تنهایی خرید کنم.....معمولی ترین لباسهامو میپوشم...
چون بهیچ وجه دوست ندارم ذره ای بهم بد نگاه بشه......

در مورد پوشیه هم دوستان صحبت کرده بودند......من یکی که نمی پسندم......چون با حدی که اسلام گذاشته.....نیازی به پوشیه زدن نیست......

راستی جاسمین جونم ممنون سایت جالب رو معرفی کردی..اولین باره که میبینمش!!
شکرت خداجون
سلام دوستان
من برای خرید چادر رفتم تجریش رو به روی ینما استارا مغازه گلچین افسانه همون اول کوچه .ایا این همون اقای احمدیه که گفتین 160نوع چادر داره؟اخه 3- مدل بیشتر نداشت.
البته من خرید کردم ام میخوام ادرس دقیقش رو لطف کنید بهم بدین چون حتما باز هم لازم میشه.
ممنون
نواجون من هم دقیقا از همون مغازه افسانه خریدم......و خودم اونجا حد اقل شش هفت نوع چادر سرم کردم تا انتخاب کنم.....و آقائه گفت ما صدو خورده ای مدل داریم.....نمی تونم همشو بیارم که امتحان کنی.....

چطور میگی سه مدل بیشتر نداشت؟البته اینو بگم که من یه سال پیش رفتم شاید الان دیگه مثل قبل متنوع نمیاره....نمی دونم....
شکرت خداجون
2738
سلام دوستان .من از این تاپیک خیلی خوشم اومد و بعضی نظراتو خوندم.تبریک میگم به این خانومای خوش سلیقه و امروزی.امروز که رفتم بیرون واسه اولین بار روسریمو خیلی قشنگ و البته متفاوت بستم.و از این به بعد هم میخوام روسری سرم کنم.اخه من هر کجا میرفتم مقنعه سرم بود.شوهرم هم همیشه شاکیه که چرا رنگای تیره میپوشم.

راستی در مودر پوشیه با نظر بیتا جون موافقم.اتفاقا بیشتر جلب توجه میکنه.چون هنوز جا نیافتاده...فکر میکنم
سلام به همگی و مخصوصا بیتای عزیز صاحب تاپیک
امیدوارم همچنان این تاپیک رو فعال نگه دارید خیلی چیزا ازتون یاد گرفتم و به چادر علاقمند شدم انگار چادری ها باحالترن
خطها به هم رسید و به یک جمله ختم شد" با عشق ممکن است تمام محالها "
http://fashioningfaith.blogspot.com/2010_07_01_archive.html

سلام به همگی مخصوصا بیتا جونم
بعد مدت ها سری به اینجا زدم

سایت بالا رو باز کنید مدل های مدرن و قشنگی داره البته همشون نه ولی چند تاشون الهام بخش و قابل استفاده ان!

میخواید سالم و جوون باشید و پوستتون بدرخشه؟؟؟؟

پس میوه وسبزی و خشکبار بخورید و گوشتو لبنیات کم کنید!
سلام
من تا حالا خواننده ی خاموش بودم ولی الان دیگه به کمکتون نیاز دارم
منم چادریم قدم به نسبت بلنده لاغرم (البته تعریف از خود نباشه همه میگن هیکل قشنگی داری) صورتم کشیدست سبزه هم هستم میخوام این سری که لباس میگیرم خیلی متفاوت باشه نمیدونم مانتو یا روسری شلوار و یا کفش چجوری بگیرم
میشه بگید مانتو و روسری چه رنگی بیشتر بهم میاد؟
البته چون نی نی 1 ساله دارم زیاد نمیتونم بگردم و بیشتر مجبورم از بوستان پونک یا نهایتش هفت تیر خرید کنم
ممنون میشم کمکم کنید آخه من زیاد سلیقه ندارم....
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...
چرا به ما که رسی وا رسید؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!
کجایید پس ؟ میخوام برم خرید چی بخرم خوب؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا دلداه ات این روزها حال خوبی ندارد ... لطفا نگاهش کن ... خوب میداند رو سیاه ست اما ، کجا رود ؟ وقتی ... جز شما مهربانتر سراغ ندارد ... کجا رود؟ کجا رود؟؟؟؟؟؟ یا امام رضا...
2706