2733
2739
عنوان

خانوم های( خوشتیپ)( محجبه )همه بیاین تو!!

| مشاهده متن کامل بحث + 696136 بازدید | 9467 پست
صباجون با حرفهاتون کاملا موافقم.اما منظورتون رو نفهمیدم.....شما میگید توی پوشش مانتو و روسری هم باید مشکی بپوشیم؟؟؟؟آخه چادر که همیشه مشکی هست....و روی لباسمون رو میپوشونه پس نیازی نیست که پوشش زیر چادرمون خیلی تیره باشه؟
شکرت خداجون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بیتاجون سلام
نه منظورم این نبود
گفتم اگر حجاب چادر رو انتخاب می کنی حدودش رو اسلام تعریف کرده
عرف جامعه اس که میزان جلب توجه و ... تعریف می کنه
مثال:
چادر سرت باشه اما زیرش رنگ و مدلی رو انتخاب کنی که اگر چادر ت کنار رفت تبدیل بشی به یک مدل
مثال:
چادر سرت باشه اما زیرش چیزی بپوشی که مناسب با زمان و مکانی که توش هستی نباشه
تیپ مهمونی زده باشی ولی باهاش بری خرید

حالا اگر حجاب انتخابی شما چادر نیست
مانتو پانچو پالتو.....
حد حجابش اینه که نهایت تلاشتو بکنی لباست تنگ نباشه
سینه ات معلوم نباشه
بلندی مانتو رو هم باید در نظر بگیری
شلوارت کوتاه و تنگ نباشه
و....
بنظر من اگر کسی اینقدر دقیق بخواد حجاب رو رعایت کنه شاید شاید راحتتر باشه که چادر بپوشه این نظر منه
موافقم صبا خانوم. این مدلایی که دوستان عکساشونو گذاشتن که خیلی س ک س ی شدن!!!!!!!!!! چادر که بهتره! این جوری از یه لباس مهمونی ساده هم بیشتر جلب توجه می شه خصوصا قسمت سینه و باسن!!!!!!!!!! یا رومی روم یا زنگی زنگ!!!!!!!!!!!!!!!!!
2738
سلام دوستای گلم ... من یک سوال دارم... من میخوام پوشیه بخرم ... کسی میدونه کجاها میفروشن ؟؟
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
مرجان عزیزم مرسی ولی من تهرانم متاسفانه
بهترین اتفاق زندگی من در سال 93 رفتن به پابوس سرور و سالار شهیدان امام حسین (ع) بود.. خدایا شکرت که منو لایق این سفر دونستی.. http://www.taranomemehr.blogfa.com **وبلاگ ترنم مهر**
2706