2733
2739
عنوان

خانوم های( خوشتیپ)( محجبه )همه بیاین تو!!

| مشاهده متن کامل بحث + 696136 بازدید | 9467 پست
سلام به همه
زینب جان کلوپم از بس شلوغ شد دیگه نمیتونم بهش برسم!!!!!!چشمک
بیتا جان !مادر !من با اینهمه اهل و عیال یکی بغلم یکی تو شکمم برم تاپیک بزنم؟ههههههههههههههههههههه
یه اسمی بذاریم که خیلی مذهبی نباشه ولی کنایه یا استعاره مذهبی داشته باشه.چون من یه کلوپ با اسم اسلام زدم خواهرا فکر میکردن کمیته سال 63 با پاسدارای گلش اینجا شعبه زده هیچکی نیومد فقط 2-3 نفر!!!!!!!!!!!!
من مست و تو دیوانه ماراکه بردخانه؟
دوستای خوب خواهشا اختصار و سرعت عمل و حرفای غیرتکراری فراموش نشه.ممنون.آخه من دوتا نیم ساعت صبح و عصر بیشتر نمیتونم بیام.دوستون دارممممم.بای
من مست و تو دیوانه ماراکه بردخانه؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستان من امروز تا ظهر منتظرتونم......اگه اومدید حتما اسم پیشنهادیتونو بدید و اگه نیومدید یه تاپیک میزنم...و کار رو شروع میکنیم ان شاا...فرزانه جون شما هم اگه اومدی ما رو بی خبر نزار......
شکرت خداجون
2731
سلام دختر پاشنه کفش طلا....حتما..چرا که نه اتفاقا خوشحال میشم....امروز چون جمعه بود....بچه ها کمتر اومدن...ولی بچه ها تنبلی نکنید و زودتر بگید نظراتتونو....
شکرت خداجون
دوستای خوبم سلام. میشه یه کمی هم در مورد انفاق نظر بدید؟ یکی از چیزهایی که در قران خیلـــــــــــــــــی بهش تاکید شده انفاق هست. حتی دیروز فکر کنم تو سوره جمعه بود که خوندم اگر کسی به خدا ایمان آورده ، نماز بجا آورد و با جان و مال در راه خدا انفاق کند خدا تمام گناهان او را میبخشد..... به نظرتون بهترین راه چیه؟ به بیمارستان ها سر بزنیم؟ چه جوری نیازمند واقعی پید کنیم؟ به انجمن هایی مثل محک (حمایت از کودکان سرطانی ) کمک کنیم؟ من قبلا به محک کمک میکردم . خیلی راحته . به حسابشون پول میریختم ولی فکر کنم بهتر این باشه که آدم به بیمارستانها سر بزنه . عده ای هستند که هیچ انجمنی ازشون حمایت نمیکنه وضع مالیشون هم خوب نیست . یه کمی هم سختیش از اینکه مستیقم به یه حساب پول بریزی بیشتره و نتیجتا" اجرش بیشتر. امروزتون رو با جواب به سوال من شروع کنید . ثواب میکنید.
2738
موافقید یه تاپیک با مضمون "انفاق" بزنیم. البته با یه عنوان جاذب....بیایید به یکی از دستورات اکید قرانی عمل کنیم و دیگران رو هم تشویق کنیم. میتونیم عنوان تاپیک این شعر رو بذاریم" شکرانه بازوی توانمند بگرفتن دست ناتوان است"
اینطوری هم خودمون تونستیم قدم برداریم هم دیگران رو تشویق کنیم....دوستای گلم لطفا نظرتون رو بگید.
سلام به دوستای گلم
بچه ها جون به نظرم زودتر بحث و شروع کنیم و زیاد به اسمش گیر ندیم من خودم یه چیزی تو مایه های عنوان 2 رو میپسندم البته هرچی نظر خانومای دیگه باشه
بیتا جون اگه کاری از دست من برمیاد بگو
راستی شیرین جان پیشنهادت خیلی جالبه، راستی من شنیدم اولین کسانی که مستحق کمک هستن و باید از اونا شروع کنی افراد خانواده و اقوام دور و نزدیک هستن که یه جورایی بیشتر از بقیه هم حق دارن. موفق باشی گلم
سلام دوستان...شیرین جون بنظر من موضوع خوبیه...اگه تونستی خودت یه تاپیک درست کن با مضمون انفاق...من هم خیلی اوقات دلم خواسته این کار رو انجام بدم اما موقعیتش پیش نیومده و بقول شما نمی دونستم و نمیتونستم نیازمند واقعی رو پیدا کنم...........
شکرت خداجون
من تاپیک رو زدم توی قسمت عمومی....ببخشید که پیش دستی کردم چون وقت داشت هدر میرفت و یکی باید استارت کار رو میزد!!!!خانم ها همگی دعوتید.....بیاید و خواهش میکنم جا نزنید...... آهسته و پیوسته در کنار هم باشیم....و ادامه بدیم....
شکرت خداجون
2706