2737
2734
عنوان

خانوم های( خوشتیپ)( محجبه )همه بیاین تو!!

| مشاهده متن کامل بحث + 696166 بازدید | 9467 پست
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

بیتا جون ظاهرا خانومای دیگه دوست ندارن ما راجع به مسائل اعتقادی و برنامه ریزی بحث کنیم چون من اون متن و که مربوط به نیمه شعبان بود در همین راستا کپی کرده بودم ولی یکی از خانوما اعتراض کرده بود به نظرم بیا راجع به این موضوع توی یه تاپیک دیگه یا یه کلوپ بحث کنیم.
سلام به خانم های عزیز.....بچه ها من یه نظر خواسته بودم ولی انگار پست من رو ندیدید؟! فرزانه جان کجا بیام؟؟؟اون متنی که گذاشته بودی من هم شنیده بودم اتفاقا....و اون شب ما هم دعا رو زمزمه کردیم.......
شکرت خداجون
2728
بیتا جون به نظر من مطرح کردن بحثای مرتبط با موضوعات قبلی میتونه جالب و مفید باشه ولی اینکه این تاپیک تبدیل بشه به یه چیزی شبیه مفاتیح ( خیلی خیلی موضوعات مفاتیح دل نشینه اما) یه جورایی از بین رفتن این تاپیکه که تونسته با حجاب و کم حجاب یا استغفرالله بی حجاب به سمت خودش جذب کنه
این خودش موفقیت بزرگیه که همه دارن خواسته یا ناخواسته آموزش میگیرن و به سمت یه حجاب درست و حسابی پیش میرن . بچه ها شما حواستون به اونایی که تازه دارن شروع میکنن هم باشه یه جور نباشه که این تاپیک مختص شه به چند نفر
زنده بادشیرین...............هورا اااااااااااااااا یعنی کارم درسته؟؟؟
سلام به همه
من بازم شکست خوردم بیتا جان .امروزم هم سوخت .اما الان میخوام نماز اول وقت بخونممممممممممممممممممممممممم!
من یه چیزایی نوشتم البته طبق شرایط خودم .حتما مینویسم.
من مست و تو دیوانه ماراکه بردخانه؟
سمیه جان یعنی دفتر دستکک برنامه عبادیمونو جمع کنیم ببریم جای دیگه؟اینجا فقط در مورد حجاب حرف بزنیم؟تعارف نکنید .اگه متناسب حرفای بقیه نیستیم بگید که نظم رعایت بشه.
من مست و تو دیوانه ماراکه بردخانه؟
سمیه جون حرفت درسته عزیزم....پس حدیث جون اثایه رو جمع کن بریم یه جای دیگه.......ههههههه....
آفرین دختر خوب...پاشو تنبلی نکن...
خودت یه جا رو تاسیس کن با یه اسم خوب.......صبح که اومدی این کازو میکنی؟؟
البته منهم الان میتونم انجام بدم اما گفتم نظر شما و بقیه ی دوستان چیه؟؟؟؟مثلا تاپیکی به اسم:بیایید توی زندگی مون یه مسلمان واقعی باشیم......-----یا اینکه:شما تو زندگیتون چقدر تلاش کردید برای بهتر بودن...نمی دونم یه اسمی تو این مایه ها.....
شکرت خداجون
2740
سلام خانومای گل
پیشنهاد من برای اسم تاپیک جدید:
1-بیاین با هم خوب بودن رو تمرین کنیم
2-هر که دارد هوس تغییر خوب بسم الله!
3-کی گفته ما بهشتی نیستیم؟
4-خانومای اهل معرفت بیاین تو
5-دست خدا با جماعت است، بیاید با هم خوب بودن و تجربه کنیم.
بیتا جونم ایمیلتون به دستم رسید شرمنده من عذر میخوام چشم با شما کاملا موافقم هرچی شما دسوت عزیز بگید همون میشه از این به بعد به حرف شما عمل میکنم ممنون از راهنماییتون
هر آنچه نیاز دارم پیشاپیش در درون من هست.

سلام به همه...خوشحالم سحرجون......امیدوارم دوستهای خوبی برای هم باشیم...... فرزانه جون من هم با گزینه شماره 1 موافقم.....ولی انگار نظراتمون با هم متفاوتن!!!!!خب اشکال نداره...آخر سر میبینیم کدوم اسم رای بیشتری اورده همون رو انتخاب میکنیم.....
شکرت خداجون
2706