2737
2739
عنوان

خانوم های( خوشتیپ)( محجبه )همه بیاین تو!!

| مشاهده متن کامل بحث + 696136 بازدید | 9467 پست
فقط باید آروم آروم خوبیها رو انشاالله پیاده کنیم و بدیهارو کم کم ترک کنیم.تصمیمهای ناگهانی معمولا زود خسته میشن! اهداف باید طبقه بندی بشن و دونه دونه و کنار هم اهمیت داده بشن .میزان پیشرفت کار هم باید مورد توجه باشه8 همه اینها باید رعایت بشن تا به یه الگوی ثابت برسیماون وقت کلی توفیق ی بهتر پیدا میکنیم . انشاالله
من مست و تو دیوانه ماراکه بردخانه؟
فقط باید آروم آروم خوبیها رو انشاالله پیاده کنیم و بدیهارو کم کم ترک کنیم.تصمیمهای ناگهانی معمولا زود خسته میشن! اهداف باید طبقه بندی بشن و دونه دونه و کنار هم اهمیت داده بشن .میزان پیشرفت کار هم باید مورد توجه باشه8 همه اینها باید رعایت بشن تا به یه الگوی ثابت برسیماون وقت کلی توفیق ی بهتر پیدا میکنیم . انشاالله
من مست و تو دیوانه ماراکه بردخانه؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
بیتا جون درست میگی . افراد با حجاب خیلی رسالتشون سنگین تره باید خیلی خوش اخلاق تر باشن و خیلی مواظب باشن که دروغ نگن ، غیبت نکنن، بد زبانی نگنن ، دلی رو رنجیده نکنن. .....وقتی یه ماموریت کاری رفته بودم به دبی مدیر عامل شرکت که یه آقای خوش تیپ و کراوات زده و ادکلن زده بود به محض دادن اذان رفت تا نماز بخونه ...روزه شون اصلا قضا نمیشد (در ماه رمضان هم اونجا بودم) . خیلی تعجب میکردن از اینکه من روزه نبودم بهشون توضیح دادم که من مسافرم و نباید روزه بگیرم ولی ظاهرا سنی ها حتی در مسافرت هم باید روزه داشته باشند . من از اسلامی که اونجا دیدم لذت بردم هر چند که اونها سنی بودند و ما شیعه هستیم ولی متاسفانه چیزی که درک کردم این بود که مسلمونی اونها خیلی قشنگتر از اون چیزی بود که در جامعه بیمار ما هست. خانمی که با حجاب و پوشیه بود در کنار بیحجابی که با تاپ وشلوارک بود به راحتی در کنار هم خرید میکردند بدون اینکه به هم توهین یا اهانت کنن یا نظر خودشون رو به دیگری تحمیل کنن.
حالا از اون طرف دکتر زنانی که هنگام بارداری میرفتم پیشش یه خانمی بود که روسریش تا زیر ابروهاش بود ( تو مطبی که همه زن بودن) موقع بیرون رفتن هم چادر سر میکرد...ولی این زن انقدر بداخلاق و بدزبون بود که حال منو بهم میزد. روزی هم که زایمان کرده بودم اومد تو اتاق داد زد که چرا حجابت رو رعایت نمیکنی منم بهش گفتم برای من خوش اخلاقی خیلی مهمتر از حجابه اصلا من به ججاب اعتقادندارم ( از حرصم گفتم) همه از این خانم دکتر که هم به لحاظ علمی و هم به لحاظ حجاب در بالاترین مرتبه بود منزجر بودن. دکتر بعدی من یه خانم بدحجاب و خوش تیپ بود که همه تهران از ادب و نزاکت و مهارتش در کارش تعریف میکردن....خب به نظر شما کدوم یک از این پزشکان ترغیب میکنن تا آدم سعی کنه مثل او باشه؟ البته میدونم که نباید اسلام رو در شخص دید. میدونم که باید به دستور خداوند گوش کرد ولی باور کنید چنین افرادی خواه ناخواه جوونها رو که حالا مثل من قدرت استدلال ندارن از دین زده میکنن.
سلام دوستای خوبم
حدیث جون و بیتا جون منم خیلی دلم میخواد به زندگیم و کارم و اعمال عبادیم نظم بدم و همه کارام و با هم هماهنگ کنم ولی اعتراف میکنم کمتر موفق بودم و همیشه استرس کارای عقب افتادم رو دارم. دلم میخواد هم به موقع سر کارم و برم هم خونه داریم عالی باشه هم به شوهرم برسم هم درسم و ادامه بدم برا ارشد و از همه مهمتر به کارای عبادی و خودسازی برسم ولی الان که 3 ماهه میرم سر کار هنوز زندگیم نظم پیدا نکرده، شوهرم هم که دوست داره من همیشه تو خونه آراسته و ترگل ورگل باشم از همه بیشتر شاکیه، زیادم نمیخوابما شاید تو 24 ساعت 7 ساعت میخوابم. خیلی دوست دارم با هم همفکری کنیم و یه نتیجه درست و حسابی بگیریم.
سلام دوستای گلم.....میگم من که گیج شدم نمیدونم تو این تاپیک بیام باهاتون صحبت کنم یا توی اون یکی تاپیک.....خودتون یه جا رو در نظر بگیرید البته با این جو متشنج و تاسف اور نی نی سایت من کلوب خصوصی رو پیشنهاد میکنم.......منتظر نظر همگی هستم...
شکرت خداجون
2738
فرزانه جان من کاملا متوجه صحبتهات شدم گلم. منم فکر میکنم یک مقدار از صحبتهای شما سوئ تفاهم ایجاد میشه عزیزم.

سحر جان میشه بگی تلق رو چه جوری توی روسری نگه میداری من چند بار خواستم بگذارم همش سر میخورد.اگر سختت نیست برام با عکس توضیح میدی ؟ممنون
دل تنها عضویست که با نگـــــــــــــــاه لمس میشود....!
ماه پیشونی جون منم هروقت روسری سرم میکنم از طلق استفاده میکنم.البته عکس ندارم.اول روسری رو که خواستی از وسط تا کنی...طلق رو وسطش میزاری و روسری را سرت میکنی و به روش لبنانی محکم میاری تا گوشه ی صورتت و گیره میزنی... من هر یه ربع ,یه دستی به طلق میزنم که کج نشده باشه....و اگه به سمت پایین کشیده شده باشه جابجاش میکنم...ولی در کل اصلا سر نمیخوره و الان بدون طلق نمی تونم روسری سر کنم......نکته ای که هست اینه که اگه لبنانی ببندی طلق بهتر نگه داشته میشه.....
شکرت خداجون
سلام دوستان این متن و از سایت آیت الله وحید کپی کردم امیدوارم هممون بهش عمل کنیم و برای همدیگه دعا کنیم:
با توجه به روایات نقل شده از اهل بیت علیهم السلام در مورد تأثیر دعای همگانی و نیز بر اساس اهمیت فوق العاده شب نیمه شعبان که هم شب میلاد آن امام رحمت و مهربانی و هم با فضیلت ترین شب سال پس از شب قدر است، حضرت آیت الله العظمی وحید خراسانی فرمودند: سزاوار است عموم مؤمنین و مؤمنات در آن شب عزیز پس از قرائت سوره یس و اهداء آن به آستان مقدس ولیعصر ارواحنا فداه و خواندن زیارت سلام علی آل یس، رأس ساعت 11 شب نیمه شعبان دعای فرج را بخوانند و تعجیل ظهور مولود نیمه شعبان را از خداوند متعال درخواست کنند.
همچنین مناسب است تا در تمامی مکان های مقدس و مجالس جشن و سروری که در آن شب تشکیل میگردد این قرائت سوره یس و دعا و توسل همگانی انجام گیرد.
2706