2726
عنوان

معرفی یک دکتر زنان خوب در بیمارستان صارم

| مشاهده متن کامل بحث + 166331 بازدید | 78 پست
فقط روزهای 1 شنبه و سه شنبه سزارین میکنه ...چون میخواد از اول پیش مرضاش باشه........واسه طبیعی هم همینطور..........من 8 صبح رفتم واسه طبیعی تا 6 عصر که کارم طول کشید و مجبور به سزارین شدیم کرم نیا تمام طول روز توی بخش زایشگاه بود..........من و اطرافیانم همه راضی بودیم ازش.
دکتر فتح سامی 15 بهمن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم صارم زایمان شدم دکترم خانم دکتر سیدی مقدم بود خیلی خوب بود ازش راضی بودم دختر من بند ناف دور گردنش پیچیده بود ایشون خیلی زود تونستن تشخیص بدن و دخترمو نجات دادن از کارش راضی بودم فردا صبحش دردی نداشتم و الان بعد 6 ماه جای بخیه هم ندارم
منم صارم زایمان داشتم دکترم خانم دکتر سیدی مقدم بود ازش راضی بودم خیلی خوب بود دختر من بند ناف دور گردنش ژیچیده بود ایشون تونستن خیلی زود تشخیص بدن و دخترمو نجات دادن از کارش راضی بودم فردای عمل دردی نداشتم و الان بعد 6 ماه جای بخیه هام کامل رفته
منم امروزر با میرفندرسکی اولین ویزتم رو برای مراقبت قبل بارداری شدم....و ازش خوشم اومد..........

البته به هوای کرم نیا رفتم ولی چون سرش شلوغه مریض جدید قبول نمی کنه.
برای دخترم ...
این روزا هرکس گفت : دوستت دارم. نپرس چقدر ؟؟بگو دقیق تا کی...؟؟

Lilypie Maternity tickers
بزرگترین اشتباه من انتخاب دکتر کرم نیا بود !!!
به خاطر سهل انگاری ایشون ( به تایید و تعجب خود دکتر صارم و 3 دکتر دیگه!) پسرم رو تو 26 هفتگی از دست دادم!
این شرح اتفاق منه :

http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=533514&PageNumber=2

من اول دکترم میرفندرسکی بود و خیلی هم راضی بودم .. اما از بس شنیدم کرم نیا .. کرم نیا .. فکر کردم جا می مونم!
برای همین رفتم تحت نظرش!
اما از بیمارستان خیلی راضی بودم

من و دوستم دکترمون یکی بود .. بعد از اتفاق من اون رفت تحت نظر دکتر نیک نفس و خدا رو شکر بچه اش سالم به دنیا اومد و خیلی هم راضی از دکترش

2706