2737
2734
عنوان

fashion & beauty 2

| مشاهده متن کامل بحث + 445117 بازدید | 6062 پست
سلام به همگییییییییییی...بچه ها الان موی کوتاه مده؟من همیشه موهامو کوتاه میکنم...والی الان بلنده...نمیدونم چیکارکنم...دلم واسه عید یه تنوع میخواد....صورتم گرده....موهام خیلی لختتتتت....نمیدونم جلوموهامو چیکارکنم...مدل موهای یاسمین تو عشق وجزایادتونه اون چه مدلیه جلو موهاش خیلی ناز بود
ﺭﺍﺯ ﺁﺭﺍﻣﺶ، ﺩﺭ ﺭﻫﺎ ﮐﺮﺩﻥ ﺫﻫﻦ ﺍﺯ ﻧﮕﺮﺍﻧﯽ ﻫﺎ و توکل و شکرگزاری از خداوند است💚
دوستان خواهرم دیروز این کرم پودر رو از مروی خریده25 کسی هست که استفاده کرده باشه یااطلاعاتی داشته باشه؟ mineral power
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[http://www.ninisite.com/discussion/thread.asp?threadID=329193 بچه ها اینجا هم بیایید کمکم کنید برای خرید عروسی
خدایا تو برای من همان کاری را بکن که در لیاقت تو و پادشاهی تو است، نه آنی که در لیاقت من باشد......................دیگه تصمیم گرفتم از این به بعد شاااااااااااد باشم بیخیال همه چیز و همه کس[smiley]s/sm_63.gif[/smiley][smiley]s/sm_04.gif[/smiley]
2728
برنز جون یادته پست گذاشتی واسه دور چشم؟ روغن بنفشه و کنجد رو از کجا بخرم از عطاری؟
میگفتند باران که ببارد بوی خاک میاید..اما اینجا باران که می زند فقط بوی خاطره ها میاید...
2738
برنز جون یادته پست گذاشتی واسه دور چشم؟ روغن بنفشه و کنجد رو از کجا بخرم از عطاری؟
میگفتند باران که ببارد بوی خاک میاید..اما اینجا باران که می زند فقط بوی خاطره ها میاید...
پریشب رفتم فروشگاه پرسون طبقه 1- وصال

همه چی داشت قسمت لوازم آرایشش دوتا استند داشت یکی ناتای یکی کلاسیک

و دو قلم جنش از مارم rimmel لندن
کرم پودراشو ریملاش

واقعا کرم پودرشو ریملاش عالی بودن قیمتشو نپرسیدم ولی یه دختره که اونجا بود ریمل بنفششو با کرم پودر ماتشو خرید تست کرد عالی بود
خیلی خوش شانسو خوش اقبالم خداوندا شکرت
2706