2726
راستی بالاتنه را استر دادم که ژرسه بود جنسش و کش میومد
یکم هم بلندتر گرفتم چون تور مژگان خیلی زبره و تن بچه را میسوزونه و اون اضافه قد استر را دادم به کمر دامن و پس دوزی کردم یعنی اون قسمت تیز کمر توری ها را پوشوندم

بازم سوالی داشتی در خدمتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
مامان سها استر علاوه بر اینکه باعث گرم شدن میشه کمک می کنه لباس راحت پوشیده بشه وراحت از تن بیرون بیاد.اگه پالتو رو مدل کت می دوزید وکوتاهه باید استرش رو از پایین وصل کنید در غیر این صورت پایین استر در پالتو ازاده.البته من یه بارونی دوخت خارج هم دیدم که بلند بوده و استر از لبه به دامن دوخته شده بود .ولی اکثر پالتوها که از جنس فوتر یا مشابه هستن وبلند دوخته میشن لبه استر ازاده.
مامان نریمان جون ممنون لطف داری

بهـــــــــــــــــــــار جونم خجالتم نده گلم

رویاا جون خیلی هم خوب نمیدوزم ها شما لطف داری

گیسو جان بله قددامن میشه 20 س و اون دومترها بعد چبن خوردن میشه اندازه دورکمر بچه
کش ماسوره هم ابن چین های ریزی که میدن به لباسها که واسش باید جای نخ ماسوره کش پر کنی
که اگر بلد نیستس میگم چجوری
کش ماسوره را میخری که کش با قطر یک میله فکر کنم بعد درجه پیچ ماکو را یک دور شل میکنی و کشش نخ را شل میکنی وبا دوخت درشت میدوزی خودش کشیده میشه و چین ریز میخوره
راجع بع حذف هم نظر خوبی دادی اما الان دیگر نمیشه اخر هر 6 لایه را دوختم بهم و بعد هم به کمر دامن چرخ شده

نه مامان فسقلی فنر دوزی نکردم
یعنی اصلا یبلد نیستم
2706