2410
2553
عنوان

معرفی جراح مغز و اعصاب ماهر

| مشاهده متن کامل بحث + 130434 بازدید | 66 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست من پیششون جراحی شد. تومور خوش خیم داشت خوشبختانه ولی خودش عمل نمی کنه و دستیاراش عمل می کنن این رو دوستم بهم گفت عزیزم...به نظر من تجدید نظر کنید...البته دستیاراشم همه دکترای قدری هستن ولی خب به نظر من پیش دکتری عملش کنید که خودش عمل رو انجام بده نه دستیاراش...
از تو بگذشتم و بگذاشتمت با دگران ...
2720
آره عزیزم ، دوستم 2 سال و نیم پیش عمل شد...خدا رو شکر مشکلی براش پیش نیومد...سه شب توی ICU نگهش داشتن و بعدم که پاتولوژی تایید کرد تومورش خدا رو شکر خوش خیم بوده...از عملش راضی بود... ، کادر بیمارستان هم کلاً خوب بودن فقط این که خب خودش از این ناراضی بود که خود دکتر عمل رو انجام نداده و حتی شکایت هم کرده بود که رسیدگی نشد!!!!...راستی دوستم 42 سالش بود اون موقع...الان حدود 44 سالشه.
مرسی عزیزم...آره واقعاً خدا دوستش داشت چون دو تا بچه کوچیک هم داشت....

امیدوارم شما هم به سلامتی خواهرتون عمل کنن و خیالتون راحت باشه....

خبرشو بهمون بده....
مهرانه خانوم حتما از تربت امام حسین (ع) با نیت شفا استفاده کنید.....بهتر با عمل به شرایطی باشه که توی مفاتیح داریم......روز عملش تو بیمارستان هم یادتون نره1!!!...همینطور اب زمزم....

به خدا توکل کنید ...ما هم مریض داریم...همگی با هم برای همشون دعا کنیم...الهم اشفع کل مریض..

الهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم..
2714
انشالله که مشکل خواهر حل بشه عزیزم
ببین کسی رو بهت معرفی می کنم که یکی از سخت ترین و حساس ترین عمل ها رو روی پدر م انجام داده شاید فکر کنی اغراق می کنم ولی دکترها همه می گفتن عمل حساسیه و کنار نخاعشه بهتره که عمل نکنه ولی این دکتر انجامش داد و فردا صبحش گفت پاشو برو خونه و مرخصش کرد حتی خودش راه رفت . هر عملی داشته باشه مریضشو فقط یکشب نگه می داره .
البته فقط بیمارستان دی عمل می کنه که خصوصیه . هزینه عمل پدرم شد 10 میلیون تومان . به زور پولو جور کردیم اما واقعا ارزششو داشت هرروز که راه می ره براش دعا می کنه
اگه قضیه مالی ش و می تونین حل کنین حتما ببرین پیش این دکتر که مطمئن باش جواب می گیری . خیلی ها می شناسنش تو خاورمیانه تکه .
دکتر محمد برقعی . اینم شماره مطبش 88881060 شاید یه کم دیر وقت بده اما گفتم که ارزششو داره
مطبش هم دقیقا سر میدون ونک.
در هر حال براش شفای عاجل رو از خدای بزرگ می خوام
البته انشالله که هزینه عمل خواهرت کم باشه تازه اگه بیمه تکمیلی باشه که طرف قرارداد باشه خیلی از هزینه رو می ده درسته که دستمزد می گیره خود دکتر ااما همون باراول که بررسی کرد می گه که هزینه عمل چقدر می شه . البته پدر منم عمل پلاتین گذاری هم داشت برای همین هزینه ها ش رفت بالا .البته ببخشید هم دی عمل می کنه هم لاله که هردو بیمارستانهای خوبی هستن و هم کادر خوبی دارن ماکه خیلی راضی بودیم . تورو خدا پیش یه دکتر خوب ببرینش . من مطمئنم اگه پیش برقعی ببرینش از زیردستش سالم و سلامت بیرون می اد چون واقعا امتحانشو پس داده
بازم براش دعا می کنم
سلام یاسی جون عزیزم از راهنماییت ممنونم ولی این که گفتی با عمل مغز خیلی فرق داره به هر حال خانواده تصمیم گرفتن برن پیش دکتر عباسیون منم نمیتونم کاری بکنم خواهش میکنم دعامون کنید
سلام
مهرانه عزیز با آرزوی شفای عاجل برای خواهرتون چون یکی از نزدیکان من دی ماه بیمارستان آراد عمل کرد (یک بچه 6ساله)در جریان کار عباسیون هستم ایشون یک تیم جراحی دارند که همگی هم مورد اعتماد شون هستند یادتون باشه عابد زاده دروازه بان ایران هم چند سال یش دچار عارضه مغزی شد و از عملش توی کشور سوئد طرفی نبست هم دکتر عباسیون عمل کرد این آقای دکتر با دو همکار دیگرش کار میکنه که هر کدام در عمل یک ناحیه از مغز تبحر دارند بعنوان مثال دکتر صادقی حریری قسمت هیپوتالاموس ودکتر شهریاری در......تبحر دارند ضمنا اگه از یکی از دکترهای تبریز نامه داشته باشی خود دکتر عباسیون توی بیمارستان آراد ایشون معاینه میکنه در مورد هزینه هم این مریض ما چون نمونه برداری فقط شد و دوشب بیمارستان بود حدود3میلیون شد.
امیدوارم خداوند به فضل وکرم خودش همه مریضها رو از جمله خواهرتونو شفا عنایت فرماید
سلام دوستان ...
خواهشی ازتون دارم ...
اگر واقعا دنبال یک جراح مغز و اعصاب خوب میگردید ترو خدا بیشتر تحقیق کنید ... مریضتون رو دست این دکترهای بی وجدان ندید ...
دیدم اینجا بعضی ها از برقعی تعریف کردند ...
به خدا این بشر وجدان نداره ... انسانیت نداره ... یک اپسیلون برای مریضش ارزش قایل نیست ... مریضش رو فقط شکل پول میبینه و چیز دیگه ای غیر از پول براش ارزش نداره ...
چند وقت پیش با هزار زور و زحمت پول جور کردیم تا این آقای به ظاهر دکتر مادرم رو عمل کنه ... کلی دوندگی کردیم کلی التماس کردیم تا بالاخره توی بیمارستان لاله بستریش کردیم ... ظهر به ما خبر دادن که بیاین یک رضایتنامه امضا کنید چون فشار مادرتون روی 15 هست و ریسک عمل 50 درصده و 50 درصد امکان داره بعد از عمل مادرتون به هوش نیاد ...

چیزی که ما به هر دکتری گفتیم شاخ در آورد ...
قسمت بد قضیه این هست که دکتر و پرسنل بی وجدان اومدن اینها رو صاف گذاشتن کف دست مادر من ... چیزی که شما هیچ جای دنیا نمیتونید ببینید ... از اون روز به بعد مادرم صد درجه حالش بدتر شده و خیلی روحیه اش رو از دست داده ...
توی اون بیمارستان مثلا خصوصی هیچ کس نیومد بگه حالا که مادرتون نمیتونه عمل کنه چیکار کنید ... حتی دکترش نیومد یه کم با ما صحبت کنه و یه راهی جلوی پامون بزاره ... واقعا جای تاسف داره ...
به خدا قسم بی خودی اسم در کرده و این اسم در کردنش فقط تقصیر ما مردم دهن بین هست ...
ما توی ایران بهترین جراح های مغز و اعصاب رو داریم ...
ترو خدا مریضتون رو دست دکتری بدید که دل بسوزونه .. حداقل اگر کاری براش نمیکنه روحیه اش رو هم ازش نگیره ...
2706