2737
2734
عنوان

درمان پرولاکتین بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 314527 بازدید | 371 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من آزمایش دادم رنج نرمالش ۱.۹ تا ۲۶ بود و آز من ۱۷.۶بود ولی دکتر گفت بالاست و داستینکس داده بنظرتون چیکار کنم؟برم پیش دکتر متخصص غدد یا نه؟
خداوندا به خاطر همه ی نعمت های خوبی که به من دادی سپاسگذارم
2738
دوستان عزیزم سلام.من تازه عضو نی نی سات شدم.منم 2 ماه اقدام کردم برای بارداری اما ناموفق بود.پریودهای منظم و تخمک گذاری هم داشتم.آز پرولاکتین دادم 45 بود.حداکثر نرمال آزمایشگاه 35 هستش.میخواستم بدونم آیا این اندازه برای باردار شدن خیلی بالاست و اینکه این اندازه بالا باعث نازایی میشه؟فقط یه چیزی.من 1 ساعت قبل از آزمایش از خواب بیدار شدم و اونروز کمی استرس داشتم.چون امتحان داشتم.وقتی رفتم آزمایشگاه 15 دقیقه نشستم و بعد آزمایش دادم.آیا کافیه؟و اینکه شب قبلش نزدیکی داشتم.به نظر شما این عوامل میتونه باعث بالا رفتن موقتی پرولاکتین بشه؟
سارا جون استرس پرولاکتین به صورت خفیف بالا میبره. و باعث نازایی مطلق نمیشه بلکه با قرص ادم قادر به تخمک گذاری میشه. به دکترت بگو لازم شد ازمایش مجدد مینویسه. نزدیکی رو نمیدونم تاثیرداره یا نه
بالاخره بعد از 26ماه انتظار خدا هدیه مو بهم داد. خدایا شکرت خودت  مواظب مسافر کوچولوم  باش و بسلامت بهم برگردون...
ممنونم عروس مهر عزیز که جواب دادین.من پنجشنبه آز بتا دادم مثبت بود.یعنی خداروشکر من باردارم.خیلی خوشحالم.برام دعا کنین که همه چیز خوب پیش بره.من واقعا ایمان دارم که وقتی خدا بخواد غیرممکن ممکن میشه.اگر نخواد هم قطعا آدم هرکاری هم بکنه بازم نمیشه.از همه ی شما دوستای عزیزم خواهش میکنم که اولا فقط و فقط به خدا ایمان داشته باشید و هرچی میخواهید فقط از خودش بخواهید.دوم اینکه استرس رو از خودتون دور کنید که منشا همه ی بیماریهای زنان استرس هستش. ایشالله هیچ کس هیچ وقت مشکلی نداشته باشه.
2706