2726
عنوان

درمان پرولاکتین بالا

| مشاهده متن کامل بحث + 314018 بازدید | 371 پست
بچه ها منم یک سالو نیمه تو اقدامم.رفتم دکتر گفت پرولاکتینت بالاست.حالا قرص داده که هفته ای نصفشو بخورم.تازه یه نصفشوخوردم.اقدامم دارم.امکان داره باردار بشم این ماه.
نصف اشتباهاتمان ناشی از این است که وقتی باید فکر کنیم،احساس میکنیم. و وقتی باید احساس کنیم،فکر میکنیم...🙁😔😞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نرگس جون،چون قرص های پرولاکتین مربوط به هورمونه،دکترگفت درحین مصرف امکانش بالاست که بارداربشی،چون ازهمون اولش قرص هاشروع به تنظیم هورمون هایی میکنن که تقویت کننده تخمدان هستن،
الله الله کنی به الله میرسی!
نرگس جون دکترت بجزقرص های پرولاکتین،قرص های دیگه ای واسه تقویت تخمدان بهت نداده؟آخه مال من علاوه براینا قرص گلوکوفاژ،ویتامین e، ویتامین زینک،قرص اسیدیفولیک هم داده،دارم میخورم
2728
سلام.منم امروز جواب ازمایشام رو گرفتم پرولاکتینم 1175 بود رنج ازمایشگاه تا 580 بود.بهم داستینکس داده 4تا.با همین 4تا میاد پایین یا باید ازمایش بدم اگه نیومده بود پایین دوباره بخورم؟در ضمن من چند ماهه پریودام با 3روز لکه بینی شروع میشه و مقدارشم کم شده ممکنه به خاطر بالارفتن پرولاکتین باشه شما هم همچین تجربه ای داشتین؟
خدا جونم ممنون برای معجزه ی زیبایی که به من ارزانی داشتی خواهش میکنم این لحظات رو قسمت تمام دوستانم بگردان. خدایا خودت نی نیمو حفظش کن. میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین؟
سلام آواجان،خودتو نگران نکن،وقتی پرولاکتین بالا میره، رو تخمدان ها وهورمون های زنانه وحتی پریودها اثرمیذاره،اگه قرص هاتودرست مصرف کنی ودوره درمان روکامل کنی به امیدخدا همه اینا درست میشه،فقط یادت نره بعداز تموم شدن قرص هاحتمادوباره آزمایش بده که مطمئن بشی پرولاکتینت اومده پایین
ریحانه جون ممنون از راهنماییت.به غیر داستینکس.اسید فولیک داده که اونم اگه نمیداد خودم داشتم و میخوردم.حالا دوهفته شد که دوتا نصفه قرص رو خوردم.دیگه امید به خدا
نصف اشتباهاتمان ناشی از این است که وقتی باید فکر کنیم،احساس میکنیم. و وقتی باید احساس کنیم،فکر میکنیم...🙁😔😞
مرسی ریحانه جون.من شهریور ای وی اف کردم فقط 2تا تخمک داشتم وسیکل کنسل شد ذخیره تخمدانم هم نرمال بود ممکنه به خاطر پرولاکتین بالا تخمدانها به دارو جواب نداده باشه؟
خدا جونم ممنون برای معجزه ی زیبایی که به من ارزانی داشتی خواهش میکنم این لحظات رو قسمت تمام دوستانم بگردان. خدایا خودت نی نیمو حفظش کن. میشه برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین؟

قابل توجه همه دلشکسته هایی که آرزوی شنیدن مامان رو دارن و منتظر مادر شدن هستند

به گفته یکی از بچه های نی نی سایت که بعد از چند سال ناباروری و با کلی و دعا و زاری از این نذر جواب گرفته خدا رو شکر

هر کسی نی نی میخواد نذر حضرت علی اصغر بکنه و یا شیر ببره شیر خوارگاه بده ویا شیر پاکتی تو جمعیت پخش کنه بین بچه ها اگه بتونیی ازون نذر شیرتون به بچه هایی که تو نی نی سایت بچه دار نمیشن و همشهری هستین بدین خیلی ثواب میکنین البته به هرکسی میتونی بدی مخصوصا به کسایی که بار دار نمیشن بخورن رد خور نداره

بچه ها خواهش میکنم موقع نذری پخش کردن حواستون به بچه ها باشه به اونا قبل از همه بدین

دوستان بعد از اینکه حاجتتون رو گرفتید انشاءالله می تونید نی نی تون رو بیمه علی اصغر کنید و این نذر رو هرسال ادامه بدید برای سلامتی نی نی هاتون

روضه نذر علی اصغر کن و شیر در مجلس پخش کن یا 142هزارصلوات براش بفرست.. و یه دور تسبیح صلوات نذر مادر علی اصغر کردم و اش دندونی بعد از تولد نی نی موقع دندون در اوردنش

و اما طریقه انجام دادن نذر حضرت علی اصغر شش ماهه امام حسین ع

72 پاکت شیر و کیک به نیت حضرت علی اصغر به تعداد یاران امام حسین در روز7 محرم به کوچولوها میدی انشاءالله که همگی حاجت روا بشیم البته شنیدم اگر وسقمون هم نرسه برای 72 پاکت شیر میتونیم کمتر بدیم مثلا 1 کیلو یا 2 کیلو شیر کیک هم اگر تونستیم بدیم اگر نه اشکال نداره مهم نیته

بچه ها توروخدا ، موقع پخش کردن شیرها منم یادتون باشه بلکه به خاطر دلهای پاک شما منم حاجت روا بشم و خدا به حق علی اصغر امام حسین به منم یه نی نی سالم و صالح و خوشکل بده انشاءالله یا شش ماهه امام حسین

انشالله تک تکمون امسال نذرمون رو ادا کنیم و انشالله به حق حضرت علی اصغر هممون حاجت روا بشیم انشاءالله خدایا قسمت میدم به صاحب این مجلس ناامیدمون نکن انشاءالله

2706