2737
2734
سلام دوستان
من 26 پری صبح و بعد از ظهر 3 تا بی بی چک استفاده کردم هر سه خط دوم دیده شد روز 27 پری یعنی امروز هم دوباره صبح بی بی استفاده کردم 2 خطه شد اما دو ساعت بعدش من دچار خونریزی شدم مثل پری رفتم دکتر و تست بتا دادم بتام کمتر از 2 بود. سئوالم اینه که چطور بی بی مثبت شده بعدش خونریزی و بتا 2 علت چیست ؟؟؟؟
پسرم الوین چشم قشنگه 11 خرداد زندگی من و بابایی رو شیرین تر کرد
آخی عزیزم چه حیف!
من از بتای 2 سر در نمیارم. یعنی راستش نمی دونم بتا چیه و چند باید باشه.
ولی بی بی چکها اغلب خطا زیاد دارن. خیلی از بچه های نی نی سایت میان می نویسن که بی بی مثبت بوده و بعدش باردار نبودن:(

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
سقط بوده حتماً ... این سقط های اینجوری خیلی رایج و طبیعیه و معمولاً با پریود اشتباه گرفته میشه .... ولی کسایی که عجله دارن و زود به زود بی بی چک میذارن فقط متوجهش میشن .... بهش فکر نکن ... ولی با دکترت در میون بذار
2738
داغون شدن نداره عزیزم ... بهت که گفتم اکثر خانم ها این مسئله براشون پیش میاد ولی اصلاً متوجه نمیشن ... باور نمی کنی از دکترت بپرس ... اینقدر هم زود به زود آزمایش نده و بی بی چک بذار ... همینجوری می خوره تو ذوقت
2706