2737
2734
عنوان

هوش نی نی و حرف زدن؟

2323 بازدید | 6 پست
با سلام
دختر خواهر من الان 2 سال و 9 ماهش هست خیلی از کلملت را میگه و مفهوم همه جملات را می فهمه ولی کامل حرف نمیزنه در حد جملات دو کلمه ای.خیلی اجتماعی هست و با همه ارتباط برقرار میکنه روحیه استقلال طلبی داره (غذا خوردن لباس پوشیدن)ولی به بازیهای فکری خونه سازی علاقه نداره حدود یک سال و نیمه راه افتاد به کتاب خوندن و نوشتن خیلی علاقه داره ولی حتی پازل های ساده هم نگاه نمیکنه و دوست نداره مفهوم شمارش و یا مثلا دایره مربع اینها رابلده به نظرتون از نظر هوشی مشکل داره خواهرم خیلی می ترسه از نظر یادگیری مشکل داشته باشه.در ضمن با دو دست مینویسه مشکلی نیست؟
وا حال خواهرت خوبه باید دیگه چکار کنه؟؟
وقتی کلمات را میگه ومفهوم را متوجه میشه چرا ناراحتی. و با توجه به اینکه هر بچه ای از بازی های هیجانی یا فکری لذت میبره نوع بازیها فرق میکنه مثل خودمون
پسر خوبم عاشقتم .😘😘صدای خنده هایت دلیل زندگیم ام است.امیر محمد عشق مامان باباشه 😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه

بچه این همه کار می کنه

چرا دنبال مشکل می گردیم ما مامانا همش

بچه ها مثل هم نیستند

با دو دست نوشتن که مشکل نیست خانمی هنر مند بچه

به خواهرت بگو نگران نباشه
عزیزان هر روزتون به رنگ عشق ❤       ‌‌ آرزو میکنم امروز مرغ آمین بیاید و بر آرزوهایتان آمین بگوید🙏                      امضای خدای مهربون پای همه ی آرزوهاتون❤                                  برای سلامتی همه ی بیمارا سه بار بگو " بسم الله الرحمن الرحیم بحق بسم الله الرحمن الرحیم "                               شاد و سلامت باشید 🌹
2728
اتفاقا با دو دست نوشتن نشانه هوش زیاده...این جور که شما نوشتی این بچه به نظر من مشکلی نداره...خوب هر بچه ای یه مدله...نمیشه با هم مقایسه شون کرد...شوهر من هم تا 4 سالگی حرف نمیزد!!!!!!!!!خودش میگه میتونستم ولی از بس غد بودم انتظار داشتم همه خودشون متوجه نیاز های من باشن...تازه رتبه یه رقمی کنکور هم شد!!!!!!
در مورد حرف زدن یک کم تاخیر وجود داره...ولی من بچه هایی رو دیدم که دیر به حرف افتادن و هیچ مشکلی هم نداشتند
دو دست نوشتن یعنی دو نیمکره مغزش هر دو هنوز فعاله
تا 4 سالگی نهایت تا 6 سالگی یک دست غالب میشه