2733
2734
من ماه نه بارداری و آغاز کردم خیلی استرس دارم. آخه خیلی از نتیجه می ترسم. که چی میشه و .... به غیر از اون هم هر کسی برای زایمانم یک نظری میده البته با توجه به تجربه هاشون خلاصه موندم طبیعی بهتره یا سزارین. میشه تجربیات خودتونو در اختیار من بزارید

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
دلایلم:
1 خیلی زود به زندگی بهبود پیدا میکنی و همه کارهاتو خودت انجام میدی در حالی که در سزارین خیلی دیر بلند میشی
2 روی شکمت جای سزارین نمی مونه
3 بچه های بعدی ات رو طبیعی زایمان می کنی و لازم نیست اگه بخوای 3 تا بچه داشته باشی سه بار سزارین بشی
4 چند ساعت درد داری ولی عوضش بلافاصله بعد زایمان دردهات قطع میشه
5 بچه ات رو خیلی راحت شیر میدی
و............
دلایلم:
1 خیلی زود به زندگی بهبود پیدا میکنی و همه کارهاتو خودت انجام میدی در حالی که در سزارین خیلی دیر بلند میشی
2 روی شکمت جای سزارین نمی مونه
3 بچه های بعدی ات رو طبیعی زایمان می کنی و لازم نیست اگه بخوای 3 تا بچه داشته باشی سه بار سزارین بشی
4 چند ساعت درد داری ولی عوضش بلافاصله بعد زایمان دردهات قطع میشه
5 بچه ات رو خیلی راحت شیر میدی
و............
پس من چی که 9 تیر تاریخ زایمان برام زدم البته من طبیعی می خوام اگه نشد سزارین از الان به خودت استرس نده از خدا بخواه هرچی صلاح است همون بشه راستی برام دعا کن که بتونم راحت طبیعی زایمان کنم من یه دوست دارم که پزشکی میخونه اون میگه طبیعی بهتر از سزارین است
به جایی رسیده ایم که تاثیر جمله"این مکان مجهز به دوربین مدار بسته می باشد"از تاثیر"عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید"بیشتر است
2738
مگه فکر کردی سزارین عوارض نداره یه عمل جراحی سنگین به حساب میاد
به جایی رسیده ایم که تاثیر جمله"این مکان مجهز به دوربین مدار بسته می باشد"از تاثیر"عالم محضر خداست در محضر خدا معصیت نکنید"بیشتر است
اره بعضی ها هستن اصلا درد نداشتن توطبیعی واسه همین می گن طبیعی خوبه ولی من درست 10 ساعت عذلب کشیدم ولی تودومی سزارین کردم خیلی هم راحت بود بعد ده روز بلندشدم به هرحال من توسزارین زیاد عذاب نکشیدم
2706