2410
2553
با سلام خدمت مامانای گل
من اواخر بارداریم رو می گذرونم. می خوام بدونم واقعا به نظر شما دمای هوای زیر 28 درجه که دکترا میگن برای نوزاد مناسبه؟
این چند روزه که یکمی دمای هوا اومده پایین و حول و حوش 27 و 28 درجه است من با پتو می خوابم و کلی هم یخ زدم.
البته من خیلی سرمایی هستم. اما خب ممکنه نی نی هم همینطور باشه دیگه.
به نظرتون بهتر نیست با چک کردن دست و پاش بفهمیم دمای اتاق براش مناسبه یا نه؟
والا دکتر پسر من میگه نهایت دمای اتاق 24 باشه با یک لباس ! به نظر منم سرده ولی خب دمای 27 دیگه خوبه. بالاتر از اون گرمه دیگه
قیمتی ترین جواهری که میتوانید بر گردنتان بیندازید...دستان فرزندتان است.
بهترین دما برای نوزاد 24 درجه است بچه داخل شکم الان دماش خوبه اگر شما سردت نی نی سردش نیست ..........
برایم مهم نیست از بیرون چگونه به نظر می آیم... کسانی که درونم را می بینند برایم کافیند... برای آن هایی که از روی ظاهرم قضاوت میکنند حرفی ندارم... با خود می گویم بگذار همان بیرون بمانند...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714
دختر من فقط یه زیرپوش موقع خواب تنشه و یک ملحفه میندازم روش البته دریچه کولراتاقش بسته است
باید ببینی خودش چطوریه دختر من گرماییه اگه شلوار پاش باشه یا پتو بندازم روش نمیخوابه و نق میزنه
وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد
بچه رو خیلی گرم بگیرین و عادتش بدین به محیط گرم با یه باد مریض میشه بذارین به خنکی عادت کنه در ضمن اگه سردش بشه نینی غر غر میکنه من بچه هامو هرچی پوشوندم الان با یه باد بیشتر مریض میشن ولی دمای 25 عالیه
گلم نگران نباش. این دما شاید برای ما سرد باشه ولی برای نوزاد خیلی هم خوبه. اصلا نگذار دمای اتاق در زمستان و تابستان از 28 درجه بالاتر بره. لباس زیاد هم نپوشون. بگذار بدن بچه راحت باشه.

اینجوری بزرگتر هم بشه بدنش مقاومتره و کمتر دچار سرماخوردگی می شه. ولی اگه خیلی گرمش نگه داری کلافه می شه و دائم گریه می کنه.
اینستا taranomemehrian گروه داوطلب خیرین ترنم مهر
2706