2726
عنوان

آیا من باردارم؟

77323 بازدید | 265 پست
سلام به همگی ، من کاربر جدید هستم و از آشنایی با شما دوستان خوشحالم.من یه مشکلی دارم. این ماه اولین باره که واسه بارداری اقدام کردم و تمام حالتهای بارداری رو دارم ولی پریروز که روز 27پریودیم بود رفتم آز دادم و منفی بود ولی دیروز و امروز که 5 بار بی بی چک گذاشتم همش دو خطه شده ولی خط دوم خیلی پررنگ نیست در ضمن 4 روز به پریودیم مونده....خیلی نگرانم . منتظر راهنمایی هاتون هستم.
از پریت گذشت آز بده
من بی بی گذاشتم کمرنگ بود بعد 4 روز تاخیر آز دادم باردار بودم
موفق باشی
آدرس سایت فروشگاه گل اندام : http://golandam.net/ فروش انواع لباس خواب و لباس زیر برندهای معروف و اصل ترکیه : NBB / YENIINCHI / X-LAYDY / BELLADONNA . آدرس کلوپ : http://old.ninisite.com/clubs/detail.asp?clubID=18606

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

سلام
8 شهریور آخرین تاریخ پریودم بود روز 23 شهریور با نامزدم نزدیکی سطحی داشتم یعنی باکرم
یک هفته بعد از تاخیر پریود بیبی چک گذاشتم منفی بود, 2 هفته بعد از تاخیر هم منفی بود آزمایش خونم هم منفی بود
3 هفته است تاخیر دارم هنوز پریود نشدم احتمال بارداری هست
؟
پریودام نامنظمه تخمدان پلی کیستیک متفورمین و ویتاگنوس این ماه خوردم که به علت ناسازگاری با معده وسط ماه قطعش کردم
علت تاخیر پریود چیست؟
استرس دارم ودر حال حاضر زیر دلم هم درد مبهمی داره توی هفته اول بعد تاخیر نفخ شدیدی داشتم که برطرف شده الان البته شاید ویروس یا غذای آلوده بوده
تو رو خدا یکی بگه به آز بتا می شه اعتماد کرد
نامزدم فکر نکنم پیشابش نزدیک دهانه واژن شده باشه
من یکساله مشکل دارم اوایل 2 بار پریود می شدم 6 ماه قرص ضد بارداری خوردم بعد اون 2 ماه پروژسترون خوردم که بدتر شدم یعنی همش یا لک بینی بود پریود بودم یا تاخیر داشت، الان ولی خیلی طولانی شده
امروزم بیبی چک گرفتم واسه سومین بار بازم منفی بود
اگه باردار باشم امپرازول رو بچم اثر بد نداره ممکنه همین قرص های معده باعث تاخیر شده باشه؟
دیگه کلافه شدم این قدر دکتر رفتم
2706