2737
2739
عنوان

سونوگرافی دکتر گیتی

19801 بازدید | 14 پست
سلام دوستان کسی تابحال رفته برا سونو بیش خانوم دکتر گیتی که مطبش تو خیابان پاسدارانه؟؟ من تعریفشو شنیدم خواستم شماهم که تجربشو داشتین منو راهنمایی کنین

بووووس
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
خانمهای محترم، این تیکر ها رو بردارید

به خدا نظم صفحه ی تبادل نظر رو بهم ریخته

یعنی خودتون نمی بینید؟!
هیچکس نمی داند چگونه میمیرد؛ اما من می دانم بدون هردویتان همان روز می میـــــرم....
سلام .. لطفا تیکر رو از توی اسمتون بردارین .. کل صفحه اول رو بهم می ریزه ...
کوله بارم بر دوش، سفرى مى‎ ‎باید،سفرى تاته تنهایى محض...

هرکجا لرزیدى،از سفر ترسیدى ، فقط آهسته بگو: من خدا را دارم!
2738
شماها لطف کنین زیاد توجه نکنین به تیکر و موضوع مورد نظرتون رو کلیک کنید جیکار به تیکر ها دارید خیلی هم خوش اب و رنگ شدن صفحه

کسی نمیشناسه سونوی دکتر گیتی رو ؟؟؟؟

ممنون میشم کمک کنین
گل پسرم 1اسفند دنیامونو روشن کرد!!

برخورد بسیار بد، توهین آمیز و زننده پرسنل پذیرشعدم پاسخگویی به تلفنعدم استفاده از کارتخوان و دریافت پول نقدبلاک کردن و عدم پذیرش بیمار در توسط منشی پذیرش در صورت اعتراضعدم نظارت مدیر و سوپروایزر بر رفتار پرسنل با مراجعین بیمارعدم استفاده از منش تلفنی مکانیزه برای نوبت دهی و عدم جواب دادن به تلفن و ناچار مراجعه حضوری بیمار برای وقت گرفتنبیمه تامین اجتماعی را هم قبول نمیکننولی خوب از مردم پول میگیرن

دکتر خوب ولی رفتارش کاملا غیر اخلاقی در حرفه پزشکی ایشون برای هر کسی وقت ندارند فقط کسانی که بیمار همسرشان هستند رو بخصوص در وکیوم بیوپسی پذیرش می کنند. و به دیگران می گویند هنوز سوزن وارد نشده و نداریم . همان کاری که با من کردند و من را سه ماه معطل گردند حالا به نظر شما این در حرفه پزشکی اخلاقی است. هزینه هایش دو یا سه برابر جاهای دیگر است. و با داروخانه و آزمایشگاه پاتوبیولوژی زد و بند دارند . خانم دکتر گیتی به هر قیمتی پول در آوردن ارزش نداره.خانم دکتر پولکی و پرسنل بی ادب و گستاخ. بخصوص پذیرش. الکی اسم درآورده.

2706