2733
2734
عنوان

نمیدونم چطور با شوهرم آشتی کنم ؟

56803 بازدید | 75 پست
دیروز با شوهرم بحثم شد. سر اینکه قرار بود نهار بیاد ولی 6 عصر اومد. سر کار بود ولی من همیشه رو این قضیه که منو منتظر میزاره حساسم .بارها هم بهش گفتم خبر بده که کارت طول کشیده. دیروزم عصبی شدم و یکم حرفمون شد.همیشه زود تموم میشد اما دیروز اونم عصبی بود و تو دعوا بهم گفت از این به بعد نه اس ام اس میدم نه زنگ میزنم که کی میام و کجام و هر ساعتم که خواستم میام. فکر نمیکردم جدی بگه اما دیشب برا اولین بار جاشو جدا کرد از من خوابید. صبح هم بدون اینکه بیدارم کنه خداحافظی کنه رفت سر کار. همیشه دعوا هم میکردیم صبح خدافظی میکرد. از صبح هم نه اس ام اس داده نه زنگ زده واقعا. همیشه از صبح هر 2 ساعت 3 ساعت یا اس میداد یا زنگ میزد.
خیلی جدی گرفته قهرمونو. نمیدونم چیکار کنم که هم این جو از بین بره هم اون به این روش قهر کردن عادت نکنه. دقیقا داره کارایی رو که من همیشه گفتم بدم میاد تو قهر انجام بدیم رو انجام میده. به حساب خودش میخواد منو تنبیه کنه با این کار......
تو این شرایط باید چه رفتاری کنم؟
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...
این جور مواقع من زنگ میزنم به شوشو میگم خوب بخشیدمت و منت کشیت رو قبول کردم
حالا غذا چی دوست داری
بعدش هم قربون صدقش میرم
اونم شروع میکنه به غر زدن منم سکوت میکنم که حرفاش رو بزنه تا خالی بشه
اخرش میگم باشه عزیزم قبول حالا عصری بیا بریم صفا
راحت تموم میشه

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
منم عین خانمی ولی دیگه خیلی پروش نمیکنم یا قربون صدقش نمیرم معذرت خواهی میکنم به غرغراش گوش میکنم
به نظر من بعضی مردا عقده ببخشید دارن فقط کافیه بگی ببخشید اونوقت که مثل یه بچه رام میشن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

:) یه غذای خوب درست کن... یه کیک خوشمزه هم بذار...
بعد برو پیشش عذر خواهی کن... قضیه رو کاملا عشقولانه و خوب جلو ببر... همه چیز که اوکی و آروم شد باهاش صحبت کن.
از اینکه از بس دوسش داری انتظار کشیدن برای اومدنش برات سخته بگو... از اینکه دوست نداری قهرتون جدی باشه بگو...
در آخر هم بگو وقتی عذرخواهی میکنی حتما به این معنی نیست که مقصری، گاهی معنیش اینه که رابطه برام خیلی خیلی ارزشمنده :)
دعوا واقعا نمک زندگیه و بعد از هر قهر به هم نزدیک تر میشین
الهی که هیچ خونه ای بدون بچه نباشه...
2731
هیچی عزیزم خیلی نرمال باش ، حساسیت نشون بدی باد تر میکنه ، بزار خودش خوب میشه .
مردا میگردان دنباله نقطه زعف .اصلان حساس نشو .برو نهارتو درست کن تا خودش زنگ بزنه چون مردا دوست ندارن زنها کنترلشون کنن من اینو از زبونه شوهرم شنیدم ، باری همین هر موقع میره بیرون اصلان زنگ نمیزنم .تو هم عزیزم حساس نباش شیاد تو محیط کار عصبی شده
. . .از کوروش بزرگ پرسیدند: چرا زنان شما پوشش سر ندارند? کوروش گفت: پوشش بانوی سرزمین من ,', , "پلک های مردان" سرزمینم است
خانومی عاشق شخصیتتم. یه بار دیگه هم سر خواهر شوهرم حرفای خوبی بهم زدی.
اما آخه این اولین باره که این داره اینطوری لجبازی میکنه و میترسم اگه از این روش جواب بگیره ازین به بعد روالش این بشه که من زود برم سمتش.
اون کلا هیچوقت تو آشتی پیشقدم نمیشه و من یه جورایی به همین روش تو قضیه رو تموم میکنم. اما این بار داره همه تلاششو میکنه که منو ناراحت کنه انگار. نمیخوام بیشتر نقطه ضعف بدم دستش....
اگر کسی را نداشتی که به او فکر کنی به اسمان بیندیش زیرا درآن کسی هست که به تو می اندیشد...
آره مژگان جون بعدش بهم گفت تو دعوا که سر کار بحث کرده با یکی دو نفر. اما من که نمیدونستم. منم روز اول پریمه حساس و بی حوصله هستم .....
نیکی بانو ایندفعه مدلش با همیشه فرق داره ازینکه حس کنه من متنبه شدم خیلی بهم بر میخوره!میخواد با این کارش طاقت منو طاق کنه...
قربونت برم خزان جان
خوب میتونی صبر کنی شب که اومد از سر و کولش برو بالا یه پروژه حسابی بزار
اونم گفت. نه شما ادامه بده
بعدش تموم میشه

روزی که گذشت هیچ از او یاد مکن ...........فردا که نیامدست فریاد مکن .........
برنامده و گذشته بنیاد منه .............حالی خوش باش و عمر بر باد مکن
2738
منم اوایله ازدواجم خیلی قهر میکردم هر موقع هم قهر میکردم شوهرم نمیومد آشتی کنه چون من خیلی قربون صدقش میرفتم ، شده بود براش عادت .
دیگه یه چند سالی یاد گرفتم اهمیت ندم خودش خوب میشه آشتی میکنه ، که نتیجه هم گرفتم.
. . .از کوروش بزرگ پرسیدند: چرا زنان شما پوشش سر ندارند? کوروش گفت: پوشش بانوی سرزمین من ,', , "پلک های مردان" سرزمینم است
ببخشید وسط تاپیکت پریدم. منم دیشب با شوشو دعوام شد سر این موضوع که قرار بود بریم خرید بعد بریم شام و پارک بهش گفتم فردا مامانت خونه فلانی دعوت هست گفت آخ آره فردا مامان ناهار نیست بریم خونشون پس امشب بریم منم گفتم نه ما برناممون یه چیز دیگه بود اونم گفت اصلا من نمیام خودت برو منم بچرو برداشتم گفتم به درک برو خونه ننت اونم عصبانی شد یه فحش داد منم بهش گفتم خودتیو ننت حالا باهم قهریم :(
دست هایی که کمک میکنند بسیار مقدس تر از لبهایی هستند که دعا میکنند(کوروش بزرگ)
خزان جون نذار قهرتون طولانی بشه یا عادت به قهر بکنین ، تو هر شرایطی با قهر نخوابین ، چه برسه به اینکه جاشو هم عوض کنه.
همیشه " زن " هست که جو خانواده رو میسازه و اونو عاشقانه یه سرد میکنه .. الان میتونی یه اس مس بهش بزنی و بگی فلان ناهارو درست کردم و منتظرت هستم .. اگه نیای منم ناهار نمیخورم ...
سعی کن هیچ وقت مرد رو کنترل نکنی ، اینکه کجاست ، چی کار میکنه و واسش کرنومتر بندازی ..مردا دوست ندارن بعد از ازدواج شون حس زندانی بودن بهشون دست بده و اینو از دوران بلوغ شون هم دارن و اصلا دلشون نمیخواد مادر پدر شون بپرسن که کجا میری و کی میای .

مطمئن باش میتونی جو روبرگردونی و عاشقانه اش کنی
مژگان مثلا چقدر صبر میکنی؟
ما قهرمون 1 روز بیشتر نبوده هیچوقت. همیشه تو قهرم بهم اس ام اس میده میگه رسیدم سر کار مثلا.
اولین باره تو این 3 سال این حرکتش. نمیدونم به روم نیارم و بگم مهم نیست که ازین به بعد اس ام اس نمیدی یا زنگ نمیزنی یا اعتراض کنم.....
2706