2737
2734
عنوان

گرسنگی و ضعف شدید در دوران بارداری حالم خیلی خرابه بچه ها کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 209304 بازدید | 96 پست

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738
سلام بچه ها من نمیدونم هفته چندمم ،هفته رو چجوری باید حساب کرد من دقیقا از 12 شهریور باردار شدم که زمان تخمک گذاریه آدمه . الان یک هفته کامل هم از پریودم گذشته و نشدم که باردار بودم . آخرین پریودم 30 مرداد بود . .. میشه بگیذ هفته رو چجوری حساب میکنن
یا صاحب الزمان یا امام رئوف امام رضا عجب آبرویی داره عباس ............... خدایا شکرت . شیرخواره حسین علی اصغر نگهدار بچم باشه . برای حاجت روایی خودتون و صحیح و سالم بودن بچه من : اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم اللهم عجل لولیک الفرج
منم ک همینطوریم ک :( من توهفته نهمم.از24ساعت 25ساعتشو گشنمه.هرچیم میخورم نمیدونم کجامیره.شبا کلافه میشم وختی ازگشنگی بیدارمیشم. اصن میلم نمیکشه خیلی چیزارو بخورم...نمیدونم چیکارکنم ...دارم دیوونه میشم دیگ...همش باید یچی جور کنم بخورم...خیلی بده :(
سلام دوستان من الان 25 روزه زایمان کردم. تو بارداریم تقریبا تا ماه 6 گرسنگی و ضعف شدید داشتم به طوری که بعضی وقتا حس میکردم واقعا از گرسنگی میمیرم و اشتهام به طرز عجیبی افزایش پیدا کرده بود. البته بعد ماه 6 به دلیل تنگ شدن جای معده کمتر از قبل غذا میخوردم. تا آخر بارداریم هم 20 کیلو اضافه کردم. البته وزن پسرم هم ماشاالله زیاد بود و موقع تولد 4 کیلو و 200 گرم بود. ولی بعد زایمانم به طور باور نکردنی وزنم اومد پایین و اشتهام کم شد. هفته اول بعد زایمان 10 کیلو کم کردم و هفته دوم 14 کیلو. الان فقط 6 کیلو اضافه دارم که البته این 6 کیلو با سرعت کمتری داره کم میشه. اینارو گفتم که خیلی نگران اضافه وزن بارداری نباشید. البته شیردهی هم خیلی کمک میکنه.
من هفته نه هستم از تهوع که حرفی نزنم بهتره! از خوردن زیاد دیگه نمیتونم راه برم ولی پنج دقیقه بعدش انگار هیچی نخوردم و دوباره از اول تهوع و سر گیجه کم بود گشنگی هم بهش اضافه شد. الان دوروزه سیرایی ندارم .خسته شدم از بس میخورم .نهار سه تا بشقاب پر خوردم در حد منفجر الان نیم ساعت گذشته ضعف از دماغم دراومده معلوم نیست کجا میرن غذاها
2706