لطفا اگر كسي مي دونه راهنمايي كنه راجع به دعا و طلسم - صفحه 1
نی نی سایت > تبادل نظر > متفرقه > عمومي > لطفا اگر كسي مي دونه راهنمايي كنه راجع به دعا و طلسم

موضوع: لطفا اگر كسي مي دونه راهنمايي كنه راجع به دعا و طلسم + اظهار نظر

1   2  
ايلار جيگر پست ها : 728عضویت:1389/7/19
1391/3/27 - 2:25 عصر
اول از همه خواهشا نه دعوا كنيد نه سرزنش من خودم خيلي به خدا اعتقاد دارم ولي در كناراون اين حدس هم مي زنيم كه شايد براي ما دعا و يا طلسم گرفته باشن . قضيه از اين قراره كه عروس بزرگ ما با عروس كوچيكه مشكل داره و براي تولد برادرزاده ام كه 15 ارديبهشت بود داداش كوچيكم را دعوت نكرد بعد از تولد مامانم دوستانه بهش گفته بود كه بايد دو تا عروس با هم خوب باشيد كه يكدفعه به مامانم پريده و كلي بهش حرف زده و گوشي را قطع كرده شب هم مادرش زنگ زده كلي به مامانم بد و بيراه گفته كه چرا به دختر من حرف زدي و كلي حرفهاي اضافه مامانم هم جوابش را داده و در همين حين خواهر بزرگم هم خونه مامانم بوده به مامانم مي گه گوشي را قطع كن اونم اون ور خط فكر كرده خواهرم داره فحش مي ده و كلي به خواهرم هم فحش مي ده از اون روز به بعد خواهرم يك دفعه يه غده توي سينه اش پيدا شد و دايم دكتر و بيمارستان مي ره و بچه اش هم يك هفته اس اسهال و استفراغ گرفته افتاده گوشه خونه از اين ور هم برادرم همش توي كاراش گره افتاده ديروز هم ماشينش را از در خونشون دزد برده ! چون پدربزرگ مادري عروسمون قبل از اينكه بميره توي كار دعا نويسي بود و حتي دهن برادر بزرگم را هم با دعا بستن و مثل خر فقط مطيع حرفهاي زنش هستش ما فكر مي كنيم براي ما دعا و يا حتي جادو گرفتن . يك بار هم چند سال پيش عروسمون خودش اعتراف كرد كه زنداييش با يه دعا شوهرش را مطيع خودش كرده . حالا به نظر شما ما چيكار كنيم كسي دعا نويس و يا كسي كه توي اين كار باشه مي شناسه كه ما پيشش بريم ؟
Reyhane پست ها : 5921عضویت:1391/3/17
1391/3/27 - 2:29 عصر
من كه تاحالاازاين كارانكردم ولي ايشالله مشكل حل بشه
يه دوش آب گرم...يه لباس راحت...يه موسيقي ملايم....يه چاي تازه دم...به درک که خيلي ازمشکلات حل نميشه....
shnia پست ها : 14362عضویت:1387/11/6
1391/3/27 - 2:29 عصر
كار تو هم به دعا و طلسم كشيد؟؟؟؟

حرومزاده تر از اين جور ادما خودشون هستن

كسي رو نميشناسم
هانيه پست ها : 1338عضویت:1389/3/25
1391/3/27 - 2:32 عصر
عزيزم آيه سي وسه سوره الرحمن رو سي وسه بار بخونيد وبه آب فوت كنيد بعد بااون آب سروصورت خودرو بشوييد و ازشم مقداري بخورين .اميدوارم مشكلتون حل بشه
اللـــهم عجل لولـــيک الفـــرج و العــــــافيه و النـــــــصر
نرجس(مامان يسنا) پست ها : 3999عضویت:1390/9/5
1391/3/27 - 2:37 عصر
سلام زهره جون خوبي؟ مادر شوهرت هنوز زنده ست؟ملا حسن رو منم شنيدم
اللهم عاملنا بفضلک لا تعاملنا بعدلک
مينو مامان آتيلا پست ها : 2559عضویت:1390/11/19
1391/3/27 - 2:40 عصر
منم نميشناسم شرمنده
hosna67 پست ها : 1418عضویت:1390/2/14
1391/3/27 - 2:41 عصر
عزيزم به نظر من سراغ اونا نريد فقط از يك عالم سوال كنيد
اما خواندن يا پخش قران با صداي بلند در خونه و پخش صداي اذان باصداي بلند در خانه از بين برنده ي طلسمه
آلاله پست ها : 1496عضویت:1390/2/11
1391/3/27 - 2:41 عصر
واييييييييييييي منم دمباله كسي مي گردم كه دعا رو باطل كنه
نارسيس پست ها : 3226عضویت:1391/3/8
1391/3/27 - 2:44 عصر
من يه دوست داشتم تو دوران دانشگاه كه بلوچ بود.ميدونيد كه بزرگترين جادوگر ها و ورد نويس ها بلوچ و هندي هستن.اين دوستم هم خيلي به اين وردها و كمك اجانين در بر هم زدم آرامش انسان ها اعتقاد داشت و حتي يه مدت منو هم اغفال كرد و برد تو اون وادي ها.ولي به تجربه براي من ثابت شد اين ورد ها اراجيف ، خرافاته و هيچ تاثيري نداره..اينا همه مشكلات موقتي هستن كه براي همه پيش ميان.نه اينكه جادوگري وجود نداشته باشه ولي تاثير هميشگي و نداره و براي آدم هاي معتقد بي اثره.يدالله فوق ايديهم.دست خدا بالاي همه دست هاست.فقط ايمانتون رو قوي كنيد و از خود خدا كمك بخواهيد
1391/3/27 - 2:44 عصر
رفتن پيش همچين كسايي حرامه و گاهي ممكنه برا خودتون مشكل ساز بشه چون گاهي اين دعاها دو لبه هستن
1391/3/27 - 2:50 عصر
نارسيس جون شايد اونا وارد نبودن ولي سحر و جادو هست حتي تو قران اومده كه خدا فرشته ي هاروت وماروت و فرستاد كه چيزهاي خوب رو به مردم ياد بدن ولي انها سحر بد و انچه كه بين زن و شوهر جدايي مي اندازد رو ياد گرفتن
1391/3/27 - 2:51 عصر
اين توي يه سايتي بود:

به نام خدا
با عرض سلام
ابتدا در زمينه سوال شما توضيحاتي رو خدمتتون عرض كرده و سپس پاسخ رو خدمتتون عرض مي كنم
سحر از نظر قرآن كريم
سحر و جادو از نظر قرآن كريم و احاديث واقعيت دارد. به اين امر در آيه 102 سوره بقره و 4 سوره فلق اشاره شده است. از اين آيات استفاده مي شود كه برخي از سحرها واقعا اثر گذارند. همچنان كه آيه 102 سوره بقره مي فرمايد: مردم سحرهايي را فرا مي گرفتند كه ميان مرد و همسرش جدايي مي افكند
علامه طباطبايي در وجود داشتن چنين اموري مي فرمايند: "... در اين ميان افعال خارق العاده ديگري است كه مستند به هيچ كدام از سبب از اسباب طبيعي و عادي نيست، مانند خبر دادن از پنهاني ها و مانند ايجاد محبت يا دشمني و گشودن گره ها و گره زدن ها و خواب كردن و احضار و حركت دادن اشياء با اراده و از اين قبيل كارهايي كه مرتاض ها انجام مي دهند كه به هيچ وجه قابل انكار نيست، يا خودمان بعضي از آنها را ديده ايم و يا برايمان آن قدر نقل كرده اند كه ديگر قابل انكار نيست"
از نظر فقهي سحر و تعليم و تعلم آن - به جز براي بي اثر كردن سحر ساحران - حرام البته نكته اي رو هم بايد عرض كنم كه گرچه سحر و جادو واقعيت دارد ولي برخي مواردي كه در جامعه مطرح مي شود مانند نيامدن خواستگار براي دختر اصلا دليل بسته شدن بخت و سحر و جادو نمي باشد و اكثر كساني كه به اين امور مي‏پردازند كلاه برداراني هستند كه از اين طريق قصد اخاذي و پر كردن جيب خود را دارند. ولي اگر بر فرض موردي پيدا شد كه سحري در كار بود راه‏هايي براي بطلان آن وجود دارد:
1) استعاذه به خداوند و خواندن سوره‏هاي فلق و ناس
2) خواندن و نوشتن آيات 75 تا 82 سوره يونس
3) دعا وتضرع به درگاه خداوند
4) درخواست دعا از اولياي واقعي خداوند
5) صدقه دادن
يا حق
اميرحسينم 17خرداد (مبعث) دنيا اومدخدايا شکرت.. ميگن پنجره دل آدماي مهربون رو به خدا باز ميشه؛از اون پنجره من رو هم دعاكن...
1391/3/27 - 2:52 عصر
اينو از يه سايت گرفتم
اميرحسينم 17خرداد (مبعث) دنيا اومدخدايا شکرت.. ميگن پنجره دل آدماي مهربون رو به خدا باز ميشه؛از اون پنجره من رو هم دعاكن...
رنگين كمون پست ها : 11446عضویت:1390/1/9
1391/3/27 - 3:09 عصر
بچه ها سراغ اينجور آدماها نريد.
اگه باطل السحر ميخواين توي مفاتيح هست. بريد پيدا كنديد استفاده كنيد.

سراغ اينجور آدمها نريد
اخه دختر دیدید اینقدر خوردنی باشه؟ http://photo.ninisite.com/pages/userphotos.aspx?userid=74554
       مبارک باشه :)
نارسيس پست ها : 3226عضویت:1391/3/8
1391/3/27 - 3:10 عصر
حسنا جون من نميگم جادو نيست .هست .ولي تاثير موقت داره.هيچ جادويي ابدي نميشه .تو بلوچستان بزرگترين جادوگري هارو انجام ميدن و البته نتيجه شو ميبينن كه انجام ميدن و متاسفانه، در عين حال بد بخت ترين مردمن .هيچ وقت توسل به اين ورد ها خوشبختي نمياره .ضمنا خداوند تو قران ميگه جادو و جادو گري هست اما دست خدا بالاي همه دست هاست.هيچ اراده اي بالاتر از اراده خداوند نيست.وقتي اعتقادمون به خدا ضعيف باشه خدا مارو به حال خودش واميگذاره و اونوقته كه آدم بازيچه اين چيزا ميشه
ايلار جيگر پست ها : 728عضویت:1389/7/19
1391/3/27 - 3:21 عصر
من خودم زياد به اين چيزها اعتقاد ندارم و مي دونم اول از هر چيز خدا ولي به تجربه بهم ثابت شده كه اين چيزها هم وجود داره مخصوصا در مورد اين خانواده من خودم قبلا يه دعا نويس بود پيشش رفتم البته چند سال پيش واقعا عالي بود الان هم يه حاج اقايي هستش كه تلفني بهش مشكلاتم را مي گم بهم ميگه چي بخونم از قران كه به حاجتام برسم در حقيقت بيشتر به خدا نزديكتر مي شم الان هم كه اين مطلب را گذاشتم مي خوام بدونم كسي توي تهران هستش كه بريم پيشش اگر اينا براي خانوادم طلسمي گرفتن بفهميم و اون را باطل كنيم . براي همين تبادل نظر مي كنيم كه بي گدار به اب نزنيم و پيش ادم شياد و كلاهبردار نريم
سمن پست ها : 9عضویت:1393/4/23
1393/5/7 - 10:07 عصر
اگر واقعا طلسم شده باشید فقط با رفع طلسم میشه ولی یادمان باشد هر مشکلی دلیل بر طلسم نیست دعا با طلسم فرق دارد دعا تاثیر کم و کوتاهی دارد و با توکل به خدا و خواندن زیاد ایت لکرسی و دعای فرج و خواندن قران با صدای بلند در خانه رفع میشود و بیخودی پیش رمال ها و دعانویسان که فقط هدفشان پول گیریست نروید اما طلسم از طریق موکل جن رفع میشود استاد شم شخصی در روستای ملا حسن در نزدیکی بجنورد است شک نکنید بهش ایشون موکل دارن و اگر بخواهند میتوانند از طریق موکلین طلسم را باطل کنند.موکل همان جن است که با ایشان در تماسند و نیروی فوقالعاد ه ای دارند.
marjan پست ها : 10عضویت:1394/5/5
1394/5/16 - 10:55 عصر
من يه دعانويس خيلى خوب ميشناسم ، اميدوارم بتونه برات كارى بكنه، من كه كارم راه افتاد پيشش و بالاخره بهد از نه سال به عشقم رسيدم، اگه دوست داشتى يه مشورتى باهاش بكن. 09386058698, شريفى
f*a*t*i پست ها : 112عضویت:1394/4/3
1395/4/13 - 11:09 صبح
لطفا اول تحقیق کنید بعد حرف بزنید همه میگن باطل کردن طلسم گناه که نداره هیچ تازه خوبم هست اون طلسم کردنه که گناهه
nazi پست ها : 0عضویت:1395/5/26
1395/5/27 - 11:17 صبح
یه دعا نویس حرفه یی تو کرج کسی سراغ نداره
1   2  
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: