2726
سلام

پسرم 21 روزشه و همیشه براش پمپرز میگذاشتم و مشکلی نداشت ولی روزی که توی بیمارستان بودم و لیستی که به شوهرم داده بودن تا بخره توش پوشک مای بی بی بود که دیروز گفتم بگذار اونو تمومش کنم بعد دوباره از پمپرز استفاده کنم ولی امروز دیدم بین پای نی نیم پوسته های سفید مثل له شدگی هست خیلی دلهره دارم یکی بهم گفته یه پمادی هست کالان دولان یا کالان دنال؟؟؟ برای این کار لطفا اگر کسی اسم دقیقش رو میدونه بگه تا تهیه کنم ممنونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام. من بیشتر از مای بی بی استفاده می کنم. هر دفعه که دخترم و عوض می کنم سوداکرم میمالم اصلا تابحال پاش نسوخته. من خیلی راضیم
دخترم سارینا مثل باران خدا زیبا هست...رحمتی است برای دل ویران شده ام... نازنینی ست که دوستش میدارم.
کالن دولا بخر خوبه و سعی کن کمی باز نگهش داری خوب میشه
بیشتر سو ختگی به خاطر شستشوی نوزاد و بلافاصله پوشک گرفتن ایجاد میشه.. جون رطوبت بین پاهاشون میمونه.. پوشک های مای بی بی اگه روکششون حالت نایلونی داشته باشه و مثل این مولیفکس و پمپرز حالت کتانی نداشته باشه بخار ادرار رو به بیرون نمیده و همین گاز آمونیاک حاصل از ادرار شبها باعث سوختگی میشه..
سعی کن خیلی سفت نبندیش..من که شبها یه دور از بغلهای پای بچم پوشک تکون میدادم تا کمی اونجا تهویه بشه از بخارات
الهی به امیدتو...
فقط پماد آلفا بگیر . پمادهای دیگه کرتن دارن خیلی خوب نیستن . این پماد کاملا گیاهی و معجزه می کنه . پای پسرم از شدت سوختگی پوستش نازک شده بود و خون میومد . از این پماد استفاده کردم با یه بار زدن نتیجه اش رو می بینی
کالندولا هم بد نیست ولی من پماد ادرار سوختگی آردن استفاده میکردم عاااااااااالیه..سریع تاولها خوب میشن.. تیوپش هم بزرگه زیاد میموند...هههههههه البته برای منی که دوقلو دارم این چیزا مهم بودکه زود تموم نشه واینا...

وقولوا للناس حسنا =و با مردم به نیکی سخن بگویید..سوره بقره آیه 83
عزیزم کالاندولا کارش حرف نداره و خیلی خوبه منتهی منم مدام استفاده میکردم زمانی رسید که با وجود زدن پماد دیدم دخترم پاهاش سوخته و قرمز شده اینجا از دکترش پرسیدم گفت برای دندون در اوردنش هست که میسوزه زینک اکساید فیروز بزن سریع خوب میشه منم همون زینک اکساید زدم همون دفعه اول معجزه کرد هیچ سوختگی نمونده بود و کاملا خوبش کرده بود

به نظر من عزیزم نوزاد شما به پوشک مای بی بی حساسیت داره این پوشک توی خیلی نوزادان حساسیت ایجاد کرده بهتره از مای بی بی استفاده نکنی چون واقعا بی خوده مولفیکس بگیر برات با صرفه تر هست و خیلی هم خوبه
کالاندلا خیلی خوبه در واقع عصاره گل همیشه بهاره بقیه کرمهایی که دوستان معرفی کردن هم در اصل ترکیب کالاندلا با ویتامین Aهستش
بزرگترین نیرنگ دنیا ان است که اختیار زندگی از دستمان خارج شده واز ان پس سرنوشت حاکم بر زندگی شود
2706