2703
2553
سلاممممممممممم
هر کی یه دکتر زنان خوب که متخصص سقط مکرر باشه رو بهم معرفی کنه ممنون میشم

من 4 بار بادرار شدم که اولی تو 35 هفته به دنیا اومد و بعد 3 روز پر کشید و دومی هم تو 6 هفته و سومی 9 هفته و چهارمی هم که همین چند روز پیش اتفاق افتاد تو 7 هفته بودممممممممم

ممنون میشم راهنماییم کنید
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825
دکتر لیلی صفدریان ......میدان فاطمی ...ساختمان چهل ستون واحد 2 ..ط 2 ..........شمارشو حفظ نیستم .....

دختر داییم 4 بار سقط داشت بار 5 پیش این رفت باردار شد و بچش موند ...... فلوشیپ نازایی هم داره
هستی جونم سلام عزیزم
الهی برات بیرم من نمیدونستم گلم
الان تاپیکتو دیدم
خیلی ناراحت شدم
ایشالا که این روزا برای کسی اتفاق نیفته گلم
توکلت به خدا
ایشالا خدا جواب دل مهربونتو میده
ابن سینا رفتی؟
گر نگهدار من آن است که من میدانم
شیشه را در بغل سنگ نگه می دارد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456
هستی جون من پیش دکتر بشیری میرم من یه سقط داشتم تو 6 هفته و یکیم 5 ماهه بهم گفته که باید امپول بزنم تو دوران بارداری هرماه و یکیم قبل اقدام به نظرم دکتر خوبیه هنوز اقدام نکردم
سلاممممممممم بچه ها ممنون از راهنماییتون

هانی جون نه ابن سینا رو دوست ندارمبرم میخوام یه دکتر متخصص سقط مکرر برم ابن سینا به دلم نیست برم نمیدونم چرا اینجوری میشه همه جور از دادم و بعد ادقام کردم نمیدونم چمه ولی در کل من بدن حساسی دارم دکتر گفت شاید از اب و هواست

سپید جون شماره و ادرس پاک روشو داری؟؟؟؟؟؟؟؟

ملیح جون و نادیا جون اگه میشه شماره و ادرسم بدین ممنون میشم
اگه میخوای جشن دندونی و تولد بی نظیر و تک برا کوچولوتون بگیرید 09302984825
2714
هستی دکتر من باک روش بود.من به خاطر مشکلات شوشو خیلی از دکترهای معروف رفتم و همه بهم کفتن باردار نمیشی حتی با ای وی اف و میکرو تنها دکتری که کفت میشی و طبیعی باک روش بود.یکم سخته ازش وقت کرفتن اما اول خدا دوم خدا سوم خدا بعدهم باکی خیلی حاذقههههههه.خدا نکهش داره من و 6 ماه تحت نظر کرفت بهمءکفت باید لاغر شی و به شوشو دارو داد بعد از 6 ماه به لطف خدا طبیعی باردار شدم.راستی متخصص سقطهایءمکرر هستش دستش خیلی سبکهههههه.هرءکسی که 15 سال ناباروری داشته بعد از یک نسخه باردارشره.
هستی خوبیش این هست ءکه خیلی تحت نظر می کیرتت نمی زاره جنب بخوری خیلی دقیقهءو حاذقءهستی جان برای این که اطلاعاتت بیشتر شه بیا تو قسمت کلوب ها قسمت مریض های دکتر باک روش اون جا بجه ها بهت کمک میءکنن و راهنمایی می کننن ایشالاه نتیجه بکیری
2706