نی نی سایت > تبادل نظر > فروشگاههای نی نی سایت > انباری! > ميخوام مشخصات ايميلم رو عوض كنم مثلا اسم و فاميلم رو . كسي ميدونه چكار بايد بكنم ؟

موضوع: ميخوام مشخصات ايميلم رو عوض كنم مثلا اسم و فاميلم رو . كسي ميدونه چكار بايد بكنم ؟ + اظهار نظر

کاربران حاضر: 0 کاربر و 0 مهمان
نازي پست ها : 149عضویت:1389/7/28
1391/3/24 - 1:25 عصر
لطفا اگه ميدونيد راهنماييم كنيد. مرسي
ندا ( مامان آرياوش) پست ها : 2038عضویت:1390/5/6
1391/3/24 - 1:36 عصر
چه تاپيكه خوبي چون منم مدتهاس كه ميخوام اينكارو بكنم و بلد نيستم:((((((
همه زندگيه من پسرم آريــــــــــــــاوش
1391/3/24 - 1:38 عصر
ندا جون به شرطه اينكه كسي بياد و راهنمايي كنه !!!!!!
همشهري پست ها : 913عضویت:1391/1/22
1391/3/24 - 1:44 عصر
ميخواين ايميل آدرستون رو عوض كنيد يا مشخصاتتون رو ويرايش كنيد؟
کيست که مايوس شود از درگاه خدا و رحمت پروردگار به جز گمراهان! (حجر،آيه 56)
1391/3/24 - 1:58 عصر
سلام برين ني ني سايت من .يرايش اطلاعات عوض كنيد
بعد به ايميل جديدتون يه لينك ميفرستن بايد برين از اونجا بياين ني ني سايت تا فعال بشه كاربريتون
اميرحسينم 17خرداد (مبعث) دنيا اومدخدايا شکرت.. ميگن پنجره دل آدماي مهربون رو به خدا باز ميشه؛از اون پنجره من رو هم دعاكن...
1391/3/24 - 1:58 عصر
ميخوام مشخصاتم رو ويرايش كنم ؟
1391/3/24 - 2:00 عصر
نه رائيكا جون من ميخوام توي ياهو مشخصات ايميلم رو ويرايش كنم
مامان ندا پست ها : 743عضویت:1390/3/18
1391/3/24 - 2:01 عصر
ايميل ياهو ، نه ني ني سايت
1391/3/24 - 2:03 عصر
هههههههههههههه(-= بوخشششششششششششششششين
اميرحسينم 17خرداد (مبعث) دنيا اومدخدايا شکرت.. ميگن پنجره دل آدماي مهربون رو به خدا باز ميشه؛از اون پنجره من رو هم دعاكن...
1391/3/24 - 2:04 عصر
هههههههههههههه(-= بوخشششششششششششششششين
1391/3/24 - 2:04 عصر
همشهري جون ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ميشه بياي بگي
1391/3/24 - 2:08 عصر

عوض كردن مشخصات Account ���تغيير پسورد ايميل در ياهو

براي اين منظور ابتدا وارد صندوق پستي خود مي شويم ، سپس از Frame سمت چپ ، منوي Mail گزينه Options و يا از منوي سمت راست گزينه ي Mail Options را انتخاب مي كنيم . براي عوض كردن مشخصات Account از صفحه اي كه ظاهر مي شود گزينة‌ Account Information را انتخاب مي كنيم .
براي عوض كردن Password به روش زير عمل مي كنيم :
در صفحه ي Mail Options از منوي سمت چپ گزينه ي Account Information را انتخاب مي كنيم ، چون اين صفحه مربوط به مشخصات شخصي كاربر مي باشد ، براي اطمينان مجددا از كاربر تقاضا مي شود كلمه ي عبور خود را وارد نمايد .
صفحه اي باز مي شود كه در آن نام ، Id و آدرس پست الكترونيكي كاربر با رنگ قرمز نمايش داده شده اند كه اين بدان معناست كه اين گزينه ها قابل تغيير نمي باشند . براي تغيير كلمه ي رمز ، گزينه ي Change Password را انتخاب كرده ، صفحه اي باز مي گردد كه در آن از كاربر مي خواهد كلمه ي عبور جاري خود را وارد نموده و سپس Password جديد را انتخاب و وارد نمايد و براي اطميان از صحت رمز يك بار ديگر هم وارد شود و سپس انتخاب گزينه ي Save .
1391/3/24 - 2:09 عصر

اين كارها را بدقت انجام دهيد:
- وارد ايميل ياهوي خود شويد.
- بر روي فلش كوچك كنار Options در قسمت بالاي ايميلتان كليك كنيد. Mail Options را بزنيد.
- از ستون سمت چپ روي Accounts كليك كنيد.
- سپس روي Yahoo! Mail (در قسمت وسط، در زير نوشته ي پررنگ Accounts) كه در عكس فوق نيز مشخص است، كليك كنيد.
- حال در جلوي عبارت :Your From name نام و نام خانوادگي موردنظرتان را وارد نماييد.
- در پايان روي Save Changes در قسمت بالا كليك كنيد.
1391/3/24 - 2:10 عصر

Signature (امضاي ديجيتال)

در صورت دلخواه مي توان يك امضاي ديجيتالي درست كرد كه هميشه به طور اتوماتيك در پايان نامه هايمان ظاهر شود . در صورت انتخاب گزينه Use Signature در پايين قسمت Body امضاء در انتهاي نامه ضميمه خواهد شد .
متن مورد نظر را وارد كرده و گزينه Save را انتخاب مي كنيم در صورت انتخاب اين گزينه امضا به طور پيش فرض در انتهاي همه نامه ها قرار خواهد گرفت .

گزينه ي Color

در صورتيكه بخواهيد رنگ Background صندوق پستي خود را به دلخواه تغيير دهيد از اين گزينه استفاده نماييد . اين گزينه در صفحه ي mail optionsدر منوي سمت چپ صفحه قرار دارد . در صورت انتخاب اين گزينه صفحه اي باز مي شود كه مي توان رنگ دلخواه را انتخاب نموده و سپس گزينه ي Save را انتخاب نمود . در اينصورت صفحه ي Mail Box شما به رنگ دلخواهتان تغيير شكل خواهد داد .
1391/3/24 - 2:20 عصر
واقعا ممنونم رائيكا جون . خيلي لطف كردي خانومي .بوووووووووووووووووووووووووس
اظهار نظر

پر کردن فیلدها یی که با علامت * مشخص شده اند الزامی است.
*متن: