2733
2734
عنوان

از بالش بارداری راضی هستید؟؟؟

969 بازدید | 9 پست
سلام من 7 ماهه هستم وشبها کمردرد دارم موقع خواب..هرچند لای پام بالش میگذارم...لطفا بگید بالش بارداری موثره؟؟وبهترینش کدومه؟؟مرسی
با کودک خود ... با شوهر خود .... آن گونه رفتار نکن که او هست.... بلکــــــه آن گونـــــه که تـــــــــــوـ دوســت داری او بشـــــود
ببین خوبه ولی چیز واجبی نیست برا من!
ولی من یه مدلی هم می‌ذارم که خیلی راحته، می‌ذارم پشتم و بهش تکیه می‌دم! مثلا به پلوی چپ می‌خوابم،‌این بالشتو می‌ذارم پشت سرم، بهش تکیه وی‌دم و دنباله‌شو می‌ذارم بین زانوم
راحته ولی من که تا صبح اینطوری نمی‌مونم!!! بیدار می‌شم می‌بینم طاقبازم!!!
من که بهش معتاد شده بودم از 4ماهگی استفاده کردم. یه ذره هم کمردرد نگرفتم. شده بود شوهر دومم
کلاْ افرادی که ازدواج میکنند دو دسته اند . آنهایی که از جانشان سیر شدند و آنهایی که قصد جان دیگری را دارند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم داشتم. قبلش از چند تا بالش استفاده میکردم ولی خوب جابجا کردنشون برام خیلی سخت بود. خوبی بالش بارداری اینه که یه تیکه است و از سینه تا پا کلا یه بالشه. من خیلی راحت بودم.

من اینترنتی خریدم واسم اورد در خونه.
http://www.manomaman.com/product/209/بالش-بارداری-ایزی-اسلیپ.html
منم یه دونه بالش بارداری دی روحه(Die Ruhe) خریدم، به نظر میاد چیز خوب و جالبی باشه. البته من فعلاً ماههای اول بارداریمه.فکر میکنم یعنی اطرافیانمم میگن برای ماههای آخر خیلی خوبه و قدرشو تازه اون موقع می فهمی.من با قیمت خیلی مناسب حتی کمتر از قیمت فروش داروخانه ها و قیمت روال بورس فروش لوازم بارداری تو بازار خریدم.بی دردسر و تازه در خونم تحویل گرفتم .من از فروشگاه اینترنتی پردیس سلامت خریدم و الان که فکرشو میکنم و از این ور اونور میشنوم میبینم قیمت خریدم از همه کمتر بوده به اضافه اینکه تو این خرید اصلاً اذیت نشدم.آدرسش این بود:

http://www.salamatpardis.ir/#category/45/%D9%85%D8%AD%D8%B5%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AA-%D8%A8%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B1%DB%8C/
2738