2737
2734
عنوان

مهد کودک ساحل بهشت

6913 بازدید | 36 پست
سلام دوستان آیا کسی از شما با مهد کودک ساحل بهشت در سعادت آباد بلوار دریا خ شکوفا 2 بهاران 1 آشنایی داره؟ می خوام پسر 20 ماهه ام را اونجا ثبت نام کنم .کککممممکککک
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست
هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پیوسته بجاست
خرم آن نغمه که مردم بسپارند به یاد/.
لطفا اگر کسی اطلاعی داره کمکم کنه
صحنه پیوسته بجاست
یعنی هیچ کس این مهد رو نمی شناسه؟
صحنه پیوسته بجاست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
سلام ساره جان ، آره من خودم یکبار رفتم و مهد را دیدم خیلی از نظر مکانی بزرگ و وسیع نیست ولی کلا از نظر بهداشتی به نظر تمیز می امد ولی نمی دونم به هیچ نتیجه ای در موردش نرسیدم!!!!!!!!... کاش یکی که بچه اش اونجا میره یا قبلا رفته می اومد یکم در موردش توضیح می داد من به خاطر نزدیکی و خلوتی و خوب شهریه مناسبش بدم نمی آد پارسا اونجا بره. ولی خوب خیلی چیزهای دیگه رو هم باید در نظر بگیرم فعلا که فقط دارم در مورد مهد کودک های اون منطقه تحقیق و تفحص می کنم. خدایا خودت کمکم کن.
صحنه پیوسته بجاست
سلام رها جان. ممنون از توضیحاتت...
منم در محدوده شهرک غرب و سعادت آباد دنبال مهد خوب هستم. چندین مهد رو هم دیدم اما هنوز تصمیم قطعی نگرفتم. راستی شما مهد قند عسل رو دیدین؟ اگه دیدین نظرتون چیه...
سلام رها جان. ممنون از توضیحاتت...
منم در محدوده شهرک غرب و سعادت آباد دنبال مهد خوب هستم. چندین مهد رو هم دیدم اما هنوز تصمیم قطعی نگرفتم. راستی شما مهد قند عسل رو دیدین؟ اگه دیدین نظرتون چیه...
2738
من از این مهد خیلیییییییی راضیم تا حالا ٤تا مهد عوض کردم این عالیه
هزینه ٣٠٠ با همه اموزشهاش فقط شنا هزینش جداس
اموزش زبان انگلیسی.اگر دوشاگرد معرفی کنید خودتان رایگان اموزش میبینید!!!!!l.bakhtiari@icloud.com
من هم تجربم از این مهد اینه که
وقتی به دلایل شخصی نخواستم که دیگه دخترم اونجا بره خیلی راحت شهریه رو پس دادن برعکس خیلی جاهای دیگه مخصوصا مرکز تخصصی زبان کودک اقاقیا تو بوستان که شهریه رو گرفت و با این که دخترم یک روز هم نرفت دیگه پولو پس نداد که نداد
فریبا جان.متاسفانه منم بعد از ده ماه به نتیجه تو رسیدم...هفتعه گذشته بعد دخترم رو از اونجا بیرون آوردم... اولش نظر خوبی داشتم اما الان کاملن..کاملن با تو موافقم مهد ساحل بهشت مهد افتضاحیه...بسیار کثیف و بدون رغایت بهداشت... کافیه وسط روز برید توالتشو ببینین...کثیف..جرم گرفته و بوی بد ادرار... اتاقای طبقه بالاش که بچه های نوپا و کودکستانی هستن ، زیر شیرونی و بدون پنجره اس نور و هوا نداره و درنهایت بادانی میگن خب وقتی اسپیلت روشنه هوا جریان داره دیگه!!! البته من از آموزشش نسبت به بقیه چیزاش راضی بودم...فقط شنا و زبانش خوب بود. متاسفم که حساس ترین سن رشد دخترم رو بین 2تا3 سالگی اینجا توی تاریکخونه و توالت آلوده گذروندم. انقدر تاریکی اتاقشون تاثیر بدی داشت که دخترم وقتی آفتاب به چشمش میخورد ناراحت میشد و دستشو به چشمش می گرفت. خوشحالم که همین زمان هم متوجه شدم و زودی بیرون آوردمش.
2706