2737
2734
عنوان

ترشح قهوه ای در هفته های اول بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 208565 بازدید | 101 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای گلم، من اولین روز آخرین پریودم ۳ اردیبهشت بود. سر موعد سیکلم آز داذم شد ۱۳۹۷ بعد از دو روز شد ۴۱۱۰ . ولی توی هفته شش که سونو شدم فقط ساک حاملگی رو دکترم دید. خیلی میترسم الانم ترشح قهوه ای دارم. یعنی این بارداری نرماله؟؟ تورو خدا برام دعا کنید فردا میخوام دوباره برم سونو.
بار الهی ! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد نروم باز به جایی ..پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی کس به غیر تو نخواهم چو بخواهی چی نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ..
یعنی فردا جنین رو توی سونو میبینن؟؟؟
بار الهی ! نه من آنم که ز فیض نگهت چشم بپوشم، نه تو آنی که گدا را ننوازی به نگاهی، در اگر باز نگردد نروم باز به جایی ..پشت دیوار نشینم چو گدا بر سر راهی کس به غیر تو نخواهم چو بخواهی چی نخواهی باز کن در که جز این خانه مرا نیست پناهی ..
2731
ممنون زری جون دلم گرم شد خدا کنه
سلام دوستان.یه سوالی ازتون داشتم.من الان روز 41 هستم.از روز 36دوره ترشحات قهوه ای داشتم تا سه روز.الان دوباره بازم دارم.ترشحات سفیدم هم خیییلی زیاد شده.شما اطلاعی دارین که این وضع طبیعیه؟اصلا علایم حاملگی هست بنظرتون؟
2738
سلام من روز ۳۵ سیکلم، الان دقیقا ۲۴ ساعته همش لک قهوه ای دارم که اولش کمرنگ و الان تقریبا پررنگتره، همراه با دل درده ولی علائم دیگه ای از پریودی ندارم یعنی نه پاهام سسته نه کمرم شل، درد میکنه ولی نه شبیه پریودی، این ماه اولین ماه اقدامم بوده نمیدونم این لک برا حاملگیه یا شروع شدن پریودیم!! خیلی استرس دارم
زائری بارانی ام آقا به دادم میرسی ** گرچه آهو نیستم اما پر از دلتنگیم ** ضامن چشمان آهو ها به دادم میرسی ** من دخیل التماسم را به چشمت بسته ام ** هشتمین دردانه زهرا به دادم میرسی! به حق جوادت ... ممنونم یا امام رضا 🙏 الهی پسرمو نذر قیام مهدی (عج) میکنم 
سلام دوستان ...من یه روزه که ترشحات قهوه ای دارم ...شیاف هم استفاده میکنم ...خیلی میترسم لطفا راهنماییم کنید..هفته هفتم هستم...دوهفته قبل هم سونوی واژینال انجام دادم دکترگفت یه فیبروم کوچیک دارم ولی مشکل دیگه ای وجود نداشت...ممکنه به خاطر فیبروم باشه ؟

سلام دوستان .من یکسال هست که اقدام کردم واسه بارداری الان نزدیک به ۶ ماهه زیر نظر دکتر هستم دارو مصرف میکنم ماه قبل ۱۲ روز پریود بودم که فقط لکه های قهوه ای تیره بود این ماه هم به همین شکله دکتر بهم گفته یه آزمایش بدم واسه بارداری به نظرتون ممکنه باردار باشم ؟خیلی استرس دارم لطفا جواب بدید 

بچه ها من هفته ٦ هستم امروز يه كم ترشحات قهوهاي دارم .شنبه كه دكتر بودم بهم گفت ترشح قوه اي يا حتي لك قرمز مايل قهوه اي اهميتي نداره و چون در هفته هاي اول هستم كاملا طبيعيه كه اونم به خاطر ضخمين شدن ديواره رحمه و با استراحت  برطرف ميشه.شماها هم نگران نباشين انشالله كه چيزي نيست

سلام دوستان

من شش هفته و دو روزمه از هفته سوم لكه بینی قهوه ای داشتم تقریبا هشتاد درصد شبانه روزم خالت درازكشم . سه تا شیاف دكتر داد اما تاثیر نداشت.     

گفت زیاد شد یه امپول و یه شیافش كن 

الان بهتر شده ولی باز گاهی پررنگ میشه

هی قطع و وصل و كم و زیاد میشه

نمیدونم چی كار كنم

سلام دوستان ...من یه روزه که ترشحات قهوه ای دارم ...شیاف هم استفاده میکنم ...خیلی میترسم لطفا راهنما ...

سلام دوست عزیز. شما الان تو چه وضعیتی هستی؟ من الان باردارم و شرایط شما رو دارم. خیلی نگرانم

2706