2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتا از دوستام بیمارستان عسگریه زایمان کردن که بردنشون اون دنیا و برشون گردوندن

دوستم بهم گفت اگه پولاتم افتاد دم در عسگریه نرو بردار

از بس ناراضی بود
خدا جونم ممنونم که یه فرشته کوچولو به ما هدیه دادی
2728
وای رویا جون من نمیدونم چطور میگین زهرای مرضیه ؟ به نظر من آشغالترین جای ممکنه
خدا میدونه که رسیدگی به بیمارشون چقدر پایینه! افتضاحه
اخلاق و رفتارهای حتی مستخدماشونم افتضاح بود جرات حرف زدن نداری!
راضیه مامان جان من زنداداشم مهر اونجا زایمان کرد زاضی بود اینطور که میگفت
هلیای قشنگم 20 خرداد چشمای زیباشو به دنیا باز کرد

دخترم مامان میخواد دوباره زیبا بشه براش دعا کن.....من به زودی لاغر و خوشتیپ میشم
منم یه تجربه بگم که دیروز از یه نفر شنیدم
درباره زایمانش تو بیمارستان سینا
و دکترش که دکتر نوروزی بوده

ماه 8و 9 بارداری به قلبش فشار اومده بوده (از قبل بیماری قلبی نداشته)
موقع زایمان مواد بیهوشی که بهش زدن زیاد بوده و هندی بوده!بنده خدا داشته میمرده
وقتی به هوش اومده گفتن احتمال اینکه می مردی خیلی زیاد بوده شانس آوردی
شدیدا قلبش دچار عارضه جدی شده و رفته تهران قلبش رو عمل کرده!!!

آدم این چیزا رو میشنوه اعصابش به هم میریزه می خواستم بیام حتما بهتون اسم دکترش و بیمارستانش رو بگم
پری دریایی جون
چطوری وزنتو کم کردی پیش متخصص تغذیه رفتی؟
منم می خوام وزنم نرمال بشه
خداوند به سه طریق به دعاها جواب می دهد: او می گوید آری و آنچه می خواهی به تو می دهد. او میگوید نه و چیز بهتری به تو می دهد. او می گوید صبر کن و بهترین را به تو می دهد
راحله جان
حقیقتش من پیش 2 تا دکتر تغذیه رفتم اما نتیجه نگرفتم .

اضافه شدن وزنم هم به خاطر این بود که بعد از چند سال ورزش مستمر یکباره ورزش و رها کردم .

از قبل از عید روزی دو ساعت پیاده روی یا یک ساعت ایروبیک را شروع کردم .

ریزه خواری را هم تا حد زیادی کنترلش کردم .

قند و شکر و نوشابه اصلا استفاده نمیکنم .

به نظر خودم بیشتر به خاطر ورزش وزنم پایین اومد .
خدایا نی نی سالم به من و همسری بده .
پری دریایی جان متاسفم
خدا رحمتشون کنه

سمیرا جان حیف نمیشه راه بیفتم این ور و ‏...وگرنه یه اتوبوس میشدیم@نی نی سایتی می امدیم منزل پدربزرک
شوخی کردم،خیلی مهربونی بابت دعوتت خدا پدربزرگ راسلامت نگه دارد با نوه گلش
خدایامرابضاعت به ‏قدریست که نمیدانم در حق دوستانم چه دعایی کنم،امامی دانم تو ازحال آنها آگاهی،پس بهترینهارابرایشان آماده ساز که خزانه توهیچگاه خالی نمی گردد
خدایاشکرت،صدهزاربارشکرت
سلام دوستان عزیزم
من دیروز پیش دکتر موحدی بودم. بهم گفت سه روز اول پریود بیا برای اینداکشن.
اصلا وقت برای مریض نمیگذاره. وقتی ازش سوال می پرسی خوب جواب نمیده. دیروز با اینکه حدود 2 ساعت معطل شدم ولی وقتی رفتم داخل خیلی سریع معاینه کرد و جواب آزمایش هام را دید و به منشیش توضیح داد که بهم بگه چطور داروهام را مصرف کنم و سه روز اول پری هم بیام برای اینداکشن
اینداکشن چی هست بچه ها؟ چرا همچین تجویزی کرد؟
همه می خواهند روی قله کوه زندگی کنند، اما تمام شادی ها و پیشرفتها وقتی رخ می دهد که در حال بالا رفتن از کوه هستیم.
جواب پاپ اسمیر و آزمایش هورمون خوب بود. همه چی میزان بود. ولی سونو نشان داد که pco هستم.
خانم ها شما چنین مشکلی داشتین؟
احتمال زیاد دکترم را عوض کنم. کاش یکی بود که خوب جواب آزمایش ها را برای بیمارش توضیح بده و راه درمان را هم توضیح بده. ممنون اگر راهنماییم کنید.
همه می خواهند روی قله کوه زندگی کنند، اما تمام شادی ها و پیشرفتها وقتی رخ می دهد که در حال بالا رفتن از کوه هستیم.
پری دریایی خدا پدرت را رحمت کنه. مثل اینکه این موارد شانسی هست که تو اون ساعت آدم با کی بیفته.

hoda81
به نظر من دکترت را عوض کن. پیش هر کی دیگه بری بهتره از موحدی. اینداکشن یعنی تحریک تخمکگذاری. احتمالا میخواد برات کلومیفن بنویسه. به منم دفعه آخر همینو گفت که بیام برای اینداکشن و بعدش لاپاراسکوپی چون طبیعی نمیتونم باردار شم. منم رفتم و دیگه پام را اونجا نگذاشتم. فقط الان دلم میخواد برم بهش اینجوری کنم که چقدر میخواست منو زجر بده الکی
میتونی بری پیش د. مرجان حقیقت یا د. زهرا نوری یا نسرین مالکی تا ببینی چقدر دکترها با هم فرق دارن
2706